COVID-19: اولین سفر من به معامله گر جو در یک ماسک

او در اقامت در خانه سفارش باعث COVID-19 فرماندار Jared پلیس تعیین شده در فروشگاه های مواد غذایی به عنوان ضروری کسب و کار و که حس می کند کامل. اما پس از او صادر شده که منظور سفرهای اخیر به Costco و خرده فروشان مواد غذایی همه فن حریف شده اند مشخص شده توسط حیرت انگیز نمایش اجتماعی فاصله.

در حالی که بسیاری از رسانه ها مانند Safeway فروشگاه سخت در حال کار برای بهبود ایمنی برای کارکنان و مشتریان به طور یکسان توسط, در میان چیزهای دیگر نصب پلاستیک سپر در شمارنده و قرار دادن علائم بر روی زمین نشان می دهد که چگونه دور از هم کاربران باید ایستاده من به طور فزاینده ای تمایلی به خرید بروید با وجود بدن انسان مزاحم نیاز برای سوخت به طور منظم. پس از همه, من به نوبه 59 این هفته که من در آستانه آسیب پذیر ترین جمعیت شناختی — همه از آن کمک می کند تا توضیح دهد که چرا من در نهایت آن را انجام داد.

من عینک ماسک برای معامله گر جو.

و نه فقط هر ، دهان و پوزه شد روکشی در یک N95 ذرات تنفسی — نوع ماسک در بسیار کوتاه عرضه در کلرادو و در سراسر کشور است.

فرد مسئول برای در اختیار داشتن این آیتم پسر من شریک سابق دانشمند موشکی که نگران امکان COVID-19 شیوع در ایالات متحده ماه پیش بر خلاف بسیاری از مقامات دولت فدرال. او همچنین قابل درک است که افراد مثل من و همسرم که در حال حاضر 59 خواهد بود در معرض خطر بالاتر از رمان coronavirus — بنابراین او رفت و آنلاین و دستور داد یک جعبه SAS ایمنی Corp. ماسک های عقب در هنگام انجام این کار بود به آسانی به عنوان کلیک کردن چند جعبه.

بر N95s’ ورود ما آجدار او در مورد آنچه که ما را به عنوان او جنجال آفرینی طبیعت کمی دانستن است که او را به زودی ثابت می شود مدرن نوسترداموس.

به شدت همه گیر شد واضح تر ما به دور از ماسک به افراد مسن تر از ما. اما ما حفظ چند در دستور بچه های ما. نگه داشتن و حتی تعداد کمی تولید مخزن از گناه و در عین حال در همان زمان به نظر می رسید بی ادب و بی احترامی به افرادی که در مورد مراقبت از ما را به چسبیدن به چند, به خصوص از آنجایی که ما فرزندان آغاز شده بود به صدای بلند نطق کردن ما در مورد پوشیدن آنها در دوران ما بسیار گاه به گاه سفرهای خرید. مکالمات در این موضوع ساخته شده من احساس می کنم مثل دکتر Anthony Fauci در ریاست جمهوری در یک کنفرانس مطبوعاتی.

زمانی که تهیه شربت خانه ما دیگر نمی تواند قرار داده می شود خاموش, من و همسرم رهبری به نزدیکترین معامله گر جو که تا به حال ثبت نام در ورودی اعلام کرد که تمام محصولات را در بسته بندی کیسه های کاغذی, از نسخه های قابل استفاده مجدد هستند و تصور می شود بیماری حامل. در پارکینگ ما امن ما ماسک (در آن زمان چند تلاش می کند از آنجایی که ما تا به حال هیچ ایده آنچه ما انجام شد) و سپس رهبری در داخل تلاش به نظر می رسد به عنوان خودآگاه به عنوان ما واقع شد.

در آخر روز ما شنیده می خواهم در مورد تعداد فزاینده ای از مردم با پوشیدن ماسک در مکان هایی مانند شاه Soopers و باشگاه سام. اما من هنوز هم نمی تواند کمک کند تعجب اگر من اختیار داشتن N95 خواهد بود با استقبال عصبانی glares به عنوان اگر من می خواهم فرسوده یک سمور یا راسو به سرقت برده به یک PETA جمع آوری کمک.

در عوض به نظر می رسد من دریافت کرده بودند بیشتر در امتداد خطوط از روی کنجکاوی و شرم آور است. چرا که معامله گر جو به طور کلی جذب مشتریان جوانتر, من و همسرم شد قدیمی ترین افراد در این فروشگاه احتمالا توسط یک دهه و یا دو و تنها آنهایی که با پوشیدن ماسک از هر نوع. مردمی گذشت ما تمایل به نگاه کردن و سپس به سرعت به نوبه خود به دور. آنها به نظر نمی رسد وحشت زده به عنوان اگر آنها فکر می کنیم ممکن است COVID-19 بيمار نادرست رفتن به عمومی. آن را بیشتر حس خجالت در دیدن چیزی uncivil.

این یک استثنا بود و در خارج از فروشنده یک معامله گر جو کارمند بود که آوردن آیتم های جدید به فروشگاه بود که به خوبی عرضه شده در تقریبا همه چیز به جز, به طور طبیعی, کاغذ توالت. به عنوان او و من از تماس با چشم او فر لب خود را در یک عبارت است که می تواند خلاصه در چهار کلمه: “چه فاک, asshole.”

به جهنم همسر من, او به سختی می تواند در همه — از عینک بخار پز کردن.

این کارمند که بررسی ما خارج شده نمی تواند بیشتر کمک می کردند اما. در علامت تجاری معامله گر جو شیوه او با لبخند مشغول آمریکا در گفتگو در مورد خوشمزه دال پنیر ما فقط می خواهم خریداری شده ساخت ظاهری هیچ اطلاع از N95s.

آن یک نفس از هوا تقریبا به عنوان تازه به عنوان نوع ما استنشاق پس از بازگشت از خارج و از بین بردن ما ماسک — تا دفعه بعد ما نیاز به دریافت مواد غذایی دوباره در سن COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *