COVID-19 در مسیر تبدیل شدن به دومین علت مرگ و میر در شهرستان لا مقامات می گویند

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس وزارت بهداشت گزارش روز شنبه که COVID-19 بود در مسیر تبدیل شدن به دومین علت مرگ و میر در L. A. شهرستان است.

یک افسر هدایت ترافیک در مقابل یک COVID-19 درایو-از طریق سایت آزمون در لس آنجلس در ژوئیه 17. روز چهارشنبه مقامات بهداشت گفت: coronavirus بود در مسیر به دومین علت مرگ و میر در این شهرستان است. (عکس توسط فردریک J. Brown/AFP-Getty)

مقامات بهداشت گفت که از ژانویه تا ژوئن سال گذشته به بیماری عروق کرونر قلب بالا بود علت مرگ در شهرستان — قتل از 6000 نفر است. در شش ماه اول سال 2020 COVID-19 دهکدهای از کشته شدن بیش از 3400 مردم بود و در مسیر به ادعای بیشتر در این استان زندگی میکنند از بیماری آلزایمر و دیگر بچه ها از بیماری های قلبی و سکته مغزی و COPD.

مقامات همچنین گزارش روز شنبه که آنفلوانزا کشته 1,521 مردم در طول سال 2019 فصل آنفولانزا که زد از اکتبر تا مارس.

“آنفولانزا یک ویروس خطرناک در حق خود است اما به هیچ وجه نزدیک به عنوان کشنده به عنوان COVID-19” دکتر باربارا فرر شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت. “COVID-19 در مسیر تبدیل شدن به دومین علت مرگ و میر در L. A. شهرستان و ما نیاز به قدرت و قدرت به طور جدی. یک سهل انگاری نگرش به این ویروس می تواند کشنده برای کسی که شما را دوست دارم.”

مبرم هشدار می آید به عنوان مقامات بهداشتی گزارش 64 جدید مرگ و میر و 3,266 آوردن countywide مجموع به 164,870 تایید موارد مثبت و 4,213 مرگ و میر.

یک بار دیگر مقامات بهداشت گفت: بیش از نیمی از موارد جدید گزارش روز شنبه رخ داده است در افراد زیر سن 41 با شهرستان در حال حاضر به طور متوسط 2,952 موارد جدید در هر روز — تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از موارد گزارش شده فقط یک ماه پیش و بالاتر در هر نقطه در طول بیماری همه گیر.

همانطور که از چهارشنبه 2,207 تایید coronavirus بيماران بستری با 27 درصد درمان در بخش مراقبت های ويژه و 19 درصد در هواکش. این چهارمین مستقیم روز با بیش از 2,200 بستری شدن در بیمارستان.

با نتایج تست در دسترس برای بیش از 1.5 میلیون نفر از مردم این شهرستان شد گزارش 10% مثبت رای از 9 درصد در هفته گذشته.

“شما می تواند آلوده نمی آن را می دانم, و تصویب عفونت به کسی که شما را دوست دارم که ممکن است به عنوان خوش شانس شما” فرر گفت. “لطفا مراقبت از کسانی که در اطراف شما — پوشیدن چهره و پوشش حفظ فاصله فیزیکی و عملکرد بهداشت دست. آن می تواند زندگی را نجات دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de