ما شده ایم نظارت بر تاثیر COVID-19 شیوع در ترشیجات, مواد غذایی و انبار مواد غذایی در فروشگاه های بیشتری در منطقه مترو دنور و آن همچنان قابل توجه است. در بسیاری از رسانه ها از کمبود کاغذ توالت و سایر محصولات مرتبط است که ما در مستند غول Costco و رسانه های دیگر بیش از گذشته در هفته یا بیشتر در حال حاضر به گسترش اساسی کالاهای اساسی از همه نوع.

در حال قفسه های خالی که در ابتدا chalked به وحشت خرید و احتکار در حال حاضر عاری از موارد به دلیل زنجیره تامین اختلالات? به عبارت دیگر آیا فروشگاه ها قادر به دریافت مواد غذایی آنها نیاز دارید ؟

هیچ می گوید: کریس Staaf مدیر امور عمومی در کلرادو منطقه برای Safeway و شرکت مادر آن Albertsons. او تاکید می کند که “زنجیره تامین خوب است. مردم در حال خرید و خرید زیادی است. ما در حال تشویق مردم به وحشت فروشگاه و یا ذخیره کردن. وجود دارد مقدار زیادی از عرضه است. ما فقط نیاز به مردمی صبور باشید و اجازه دهید ما restock.”

این تنها یکی از بسیاری از چالش های پیش روی مواد غذایی purveyors میان مداوم و همه گیر. همچنین بالا از ذهن به مسائل ایمنی برای کارکنان و اجتماعی فاصله برای مشتریان که Safeway است و پرداختن توسط, در میان چیزهای دیگر نصب و راه اندازی پلکسی گلاس سپر در مکان های استراتژیک در داخل همه از آن حدود 2200 فروشگاه در سراسر کشور به علاوه عناصر طراحی جدید مانند نشانگر است که آن را آسان برای کاربران برای ارزیابی شش پا فواصل آنها توصیه به حفظ بین خود و دیگران به منظور جلوگیری از عفونت ممکن است.

ضرورت تغییرات مانند این بود که نشان داده شده توسط بازدیدکننده داشته است به دو فروشگاه این گذشته یکشنبه, مارس 22: پادشاه Soopers در 11747 غرب یکن کریل خیابان و Safeway بیشتر یا کمتر در سراسر خیابان در 12442 غرب یکن کریل خیابان. مسائل اجتماعی اطراف فاصله به ترتيب واضح است که این نوع رفتار خرید ساخته شده است که پیدا کردن محبوب چیزهای مبارزه دیر است.

پس از رسیدن پادشاه Soopers فقط گذشته ساعت 8 صبح یک مشتری داشت به سختی هر گونه ماکارونی و دیگر کالاهای اساسی بودند به همان اندازه در تامین کوتاه مدت. این فروشگاه افتخار مناسب انواع میوه ها و سبزیجات, اما گوشت بخش تا به حال نابود شده است و اين منطقه در کنار مجموعه ای از آرد و شکر و مانند آن. تخم مرغ هم شد و نادر می یابد و سیستم های خنک کننده حاوی شیر به زودی خواهد بود به طور کامل تخلیه شده است. مغازه مواد غذایی کنسرو از انواع سخت برای پیدا کردن. و همانطور که انتظار می رود کاغذ توالت و حوله کاغذی Kleenex, مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب تمیز کردن وسایل و غیره بودند رفته رفته از بین رفته اند.

در چک کردن منطقه فقط دو نفر از کارکنان در تلاش بودند به پردازش سفارشات; یکی از عینک و ماسک و هر دو sported دستکش. خط بود و به عنوان یک نتیجه از مردم ترک فضای بین هر یک از دیگر, اما شکاف به طور کلی بیشتر شبیه سه فوت از شش.

زمانی که مشتری به نوبه خود آمد جستجوگر نگاه ناچیز تعداد خرید و ارائه توصیه های زیر: “شما رو به اینجا در هفت اگر شما می خواهید برای پیدا کردن هر چیزی.”

در نهایت به پایان رسید وجود دارد مشتری بازگشت به خارج از منزل بزرگ و تصمیم به سعی کنید Safeway. اما آن را بیش از حد نگاه به عنوان اگر آن را در حال حاضر روت شده است و از محبوب مواد غذایی. دوباره انواع مختلف میوه ها و سبزیجات در دسترس بودند شایسته شماره, اما این مورد برای آرد, شکر, تخم مرغ, شیر, کنسرو, محصولات ضد عفونی کننده ها و محصولات کاغذی.

A common sight these days.

یک دید مشترک این روز است.

خوشبختانه یک Safeway جستجوگر به نجات آمد. او از جیبش یک جعبه بافت و یک رول حوله کاغذی را از زیر پیشخوان و پرسید: اگر مشتری می خواستم آنها را; او می خواهم آنها را مصادره یکی دیگر از خریداران که می خواهم تلاش برای خرید یک انبار بزرگ از هر دو. مشتری سپاسگزاری گرفت تا در این پیشنهاد احساس مانند یک برنده قرعه کشی.

“من عاشق شنیدن داستان مانند این که” Staaf می گوید. در حالی که Safeway ندارد سخت دو مورد محدود برای هر محصول به عنوان پادشاه Soopers او اشاره می کند که کارکنان را تشویق به گام اگر کسی در تلاش است برای خرید پوچ مقدار از چیزی و یا دیگر. او خواستار جستجوگر را عمل محبت “کاملا ارگانیک است.”

Staaf نیست شگفت زده به شنیدن در مورد کمبود آرد و شکر یا. “به نظر می رسد افزایش تقاضا برای پخت موارد” او را تایید می کند. “بسیاری از بچه ها از مدرسه به خانه و خانواده در حال تلاش برای کشف چیزهایی. خانواده ما در علاوه بر این به بازی بازی های هیئت مدیره است که در ساخت بسیاری از برنج Krispies رفتار میکند.”

در مارس 24, دو روز پس از آن سفر خرید فرماندار Jared پلیس منتشر شد, نامه ای به او فرستاده بودم به شرکت های پدر و مادر از Safeway و پادشاه Soopers تماس جدید برای پروتکل های ایمنی در فروشگاه های مواد غذایی. پیشنهادات خود را شامل:

• ارائه مناسب و دستکش و ماسک چهره صفحه نمایش و دیگر تجهیزات حفاظت فردی به فروشگاه مواد غذایی کارگران تا حد امکان

• در نظر گرفتن گسترش به مواد غذایی تحویل خدمات اولویت خدمات به کسانی که در بالاترین خطر

• ارائه روزانه زمان تعیین شده دوره های عالی-خطر ابتلا افراد به فروشگاه

• ایجاد ورودی/دسترسی به کنترل برای اطمینان از جمعیت هستند و در انطباق با امن اجتماعی فاصله شیوه های

• تا حد امکان اختصاص آن دسته از کارمندان که بالاتر سلامت-خطرات به وظایف با کمترین میزان قرار گرفتن در معرض خطرات مانند پشت درهای بسته کار

مطابق با برخی از این توصیه ها آسان نخواهد بود. Staaf بود که بخشی از یک کنفرانس تلفنی با پلیس در 25 مارس (او ذکر آن در حالی که اعلام اقامت خود را در خانه سفارش برای دولت بعد در روز) تایید می کند که ماسک برای کارکنان “در چنین تامین کوتاه مدت. آنها که قریب به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر. بنابراین ما پس از CDC [مراکز کنترل بیماری] دستورالعمل: بسیاری از شستن دست و تمیز و مطابق با اصول و بیش از دوباره.”

Safeway فروشگاه “همواره پاک” او همچنان ادامه دارد. “ما را به تمیز کردن و مایع به طور جدی و پروتکل در محل. اما در حال حاضر که ما در این بحران بهداشتی ما در حال تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی فروشگاه ها بر اساس ساعات روز توقف و پاک کردن تمام سطوح در چک کردن شمارنده: پین پد و قلم تسمه نقاله. و اگر کارکنان نیست چک کردن مشتریان و یا فیلم و یا کیسه آنها در حال تمیز کردن, پاک کردن دستی, دست, سبد, همه چیز. ما واقعا پا تا ما فرایند تمیز کردن و ما کاهش می یابد و ما ساعت 7 صبح و 8 بعد از ظهر است که اجازه می دهد تا ما را به انجام بیشتر از یک پاک در پایان روز اجازه می دهد تا ما را restock می دهد و کارکنان ما کمی از خرابی.”

علاوه بر این او اشاره می کند: “ما در حال نصب موقت نشانگر نشان مشتریان چه شش پا نگاه مانند آن را اساسا دو سبد فاصله. ما قصد داریم برای قرار دادن در بیشتر نشانگر دائمی به زودی و ما نیز در حال نصب پلکسی گلاس در چک کردن خطوط. به عنوان شما در حال آمدن به آمار پین پد وجود دارد رفتن به یک مانع بین شما و جستجوگر و همان نوع از چیزی که در حال نصب در داروخانه های ما و در استارباکس — پس واقعا در سراسر فروشگاه.”

با توجه به Staaf این سپر باید در همه Safeway فروشگاه پایان همین هفته — و آنها قرار می گیرد به پادشاه Soopers رسانه های بیش از حد. در ضمن همه Safeway فروشگاه ها جمع آوری کمک های مالی به توزیع مواد غذایی محلی بانک ها, در علاوه بر این به شدت پتانسیل جذب اعضای جدید تیم.

“ما قطعا استخدام و ما در حال استخدام تمام مواضع” Staaf می گوید. “وجود دارد مقدار زیادی از کارگران آواره در حال حاضر با آنچه که ما در حال دیدن در صنایع دیگر, بنابراین ما در حال استخدام دائم موقعیت بلکه پاره وقت موقعیت که در آن ما ممکن است قادر به پر کردن شکاف — پل تا برخی از این کسب و کارهای دیگر دوباره آنلاین.”

بهداشت و ایمنی از مشتریان و کارکنان در اولویت برنامه Staaf تاکید می کند و او با قدردانی از صبر و شکیبایی است که اکثر کاربران در حال برگزاری نمایشگاه زمانی که آنها نمی توانید همه چیز را که آنها می خواهند. “مردم فقط نیاز به قدم به عقب و خرید تنها چیزی که آنها نیاز دارید و اجازه دهید محصولات در دسترس خواهد بود برای همه مشتریان ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im