COVID-19 روز رسانی: چگونه پلیس در تلاش است برای جلوگیری از 33K کلرادو مرگ و میر

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کلرادو مرکز عملیات اضطراری در قبال, در بعد از ظهر مارس 27 فرماندار Jared پلیس اساسا در زمان دولت ساکنان از طریق ارائه power-point به توضیح دهید که چگونه او و دیگر مقامات امید به کاهش نرخ مرگ و میر از COVID-19 ویروس از طریق روش های اجتماعی مانند فاصله.

بدون این روش و با فرض کمترین احتمال عفونت در صد با استفاده از جریان اطلاعات پلیس گفت: دولت می تواند رنج می برند به عنوان بسیاری از 33,200 مرگ و میر در ژوئن 1.

پلیس شروع بحث خود را با برجسته ساختن برخی از سفارشات اخیر در نظر گرفته شده برای قطع نوار قرمز و مقررات از جمله اقدامات جدید است که اجازه می دهد رستوران ها برای استفاده گذاشته و افرادی که می خواهم busing جداول و یا کار به عنوان کارکنان صبر کنید برای خدمت به رانندگان تحویل — چیزی که نمی توانست ممکن است تحت قوانین قبلی.

بعد پلیس خطاب به سوالات در مورد اینکه آیا Coloradans خواهد شد در واقع رعایت stay-در-خانه جهت است که او به تازگی در محل قرار داده برای کل دولت است. “این یک رقابت برای دیدن آنچه که شما می توانید دور با” او تاکید کرد. “این یک زمان به شکل از چگونه نزدیک شما می توانید به خط.” او می خواهد شهروندان را به رقابت برای دیدن چگونه آنها می توانند حد اکثر تماس با دوستان و آشنایان و غریبه: “این مسابقه….اگر شما به خودتان بپرسید اگر چیزی هوشمند است که آن را احتمالا نه.”

سپس به طور مستقیم مراجعه کننده به اورژانس مرکز عملیات او را تشویق مردمی برای درمان این بیماری همه گیر “مثل شما که یک گردباد و یا سیل و یا آتش سوزی و یا یک طوفان. آن را در هر بیت به عنوان جدی و از دست دادن زندگی است رفتن به مراتب بیشتر از برخی از این حوادث ما تجربه کرده ام در اینجا در کلرادو.”

اقامت در خانه حکم “قانون است” او اشاره کرد. “بنیاد جامعه ما این است که حکومت قانون است.” به این منظور پلیس خواست ساکنان که فکر می کنم که استقرار نقض است منظور خود را به مخاطب اجرای قانون محلی یا عمومی وزارت بهداشت — و اگر آنها نمی تواند رضایت از کسانی که در سازمان همیشه وجود دارد کلرادو دفتر دادستان کل است.

پس از آن پلیس اشاره و اوباش از بازدید کنندگان به مناطق مانند لاولند تصویب جایی که اسکی بازان جمع در اعداد بزرگ در آخر هفته گذشته — و نیروهای پلیس در حال حاضر girding برای چیزی مشابه بیش از چند روز آینده. “اگر شما نیاز به از نو خلق کردن آن را در یک جامعه نزدیک به خانه” پلیس گفت:. “این است که یک تعطیلات, فقط مانند یک گردباد و یا سیل است نه تعطیلات. از آن زمان به درایو دو یا سه ساعت به یک کوه جامعه است.” انجام این کار واجد شرایط به عنوان “واقعا گنگ” از آن محل باید یک نرخ بالاتر از عفونت از بسیاری از جاهای دیگر در کلرادو او اشاره کرد. علاوه بر “مسیرهای پیاده روی اغلب باریک و شما نیاز به شش فوت از هم جدا. شما نیاز به تمرکز بر ماندن در خانه و این را به عنوان یک چالش به عنوان به چگونه سریع ما می توانیم بیش از این و بازگشت به حالت عادی است.”

پس از ادای احترام به کسانی که در خانه از عبادت است که با استفاده از روش های نوآورانه خود را برای رسیدن مربوطه گله از راه دور و نه در فرد و یادآوری کسب و کار شناسایی شده به عنوان مهم است که آنها هنوز هم نیاز به پیروی اجتماعی-فاصله گرفتن توصیه های پلیس نورد را به آنچه که او به نام “دیتا” از جمله آخرین آمار از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست:

از امروز, مارس 27 وجود دارد 1,734 تایید موارد مثبت COVID-19 در کلرادو 239 بستری شدن در بیمارستان و 31 مرگ و میر — هفت بیشتر از دیروز. تعداد کل افراد مورد آزمایش بیش از 11,000 اما به جای مباهات در مورد این دستاورد پلیس شانه ای بالا انداخت و گفت که این شاخص کلیدی “چگونه بسیاری از مردم نیاز به بستری و نیاز به مداخله پزشکی برای نجات زندگی خود را.” او تأکید کرد که افراد از هر سن جمعیتی متاثر شده اند و حتی بیشتر در افراد بالای سن شصت نفر از اعضای گروه های جوان.

در این مرحله پلیس رو حتی بیشتر ویژگی های شروع با استناد به R0 تلفظ “R جز” تعریف شده توسط healthline.com به عنوان “یک ریاضی اصطلاح است که نشان می دهد چگونه یک بیماری عفونی مسری است. آن را نیز به عنوان تولید مثل شماره. به عنوان یک عفونت گسترش به افراد جدید آن را بازتولید خود است.”

بر اساس داده های جمع آوری شده در کلرادو به پلیس گفت که کارشناسان معتقدند COVID-19 در دولت دارای ارزش R03 یا R04 به این معنی که هر فرد مبتلا به این ویروس به احتمال زیاد آلوده یا سه یا چهار نفر دیگر شد. “ما امیدواریم که آن را نزدیک به سه” پلیس افزود: پس از گسترش عفونت بسیار بالاتر برای R04 و به خوبی می تواند در نتیجه در بسیاری از تلفات.

به گفته پلیس, COVID-19 دارای یک “عامل تاخیر” از چهار تا پنج روز از قرار گرفتن در معرض علائم که برخی از آنها ممکن است جزئی و یا افراد می تواند کاملا بدون علامت باشد. از شروع علائم به ورود به بخش مراقبت ويژه برای کسانی زده بیشتر به شدت محاسبه شده است در یکی دیگر از ده تا دوازده روز با میانگین ICU اقامت حدود هشت روز بیشتر.

انواع سفارشات قرار داده و رو به جلو در هفته های اخیر داشته اند متفاوت اثرات بر افزايش اجتماعی فاصله او گفت: 25 تا 40 درصد بهبود پس از تعطیلی مدارس و رستوران ها و کافه ها; 40 تا 60 درصد افزایش پس از دعوت به کار نیروهای به نصف کاهش دهد و به طور موقت مسدود کردن تجمعات بیش از ده نفر; و 80 درصد افزایش با توجه به اقامت در خانه سفارش دهید. تاثیر کامل این اقدامات است که انتظار می رود به احساس می شود ابتدا در مارس 28 و در ادامه از طریق 7 آوریل.

در ضمن کلرادو است 1,849 تخت ICU در حال حاضر. پلیس گفت که او می خواهد برای اضافه کردن یکی دیگر از 1000 تا مارس با 5 ، 000 اضافی در دسترس در تابستان و پس از بازگشت او به تحقیق هیچ حساب دیفرانسیل و انتگرال به توضیح دهید که چگونه این هدف مهم است. اگر عفونت در کلرادو هستند و نزدیک به R04 و هیچ اجتماعی فاصله دولت نیاز 13,800 تخت ICU در اوج تقاضا اما فقط 9,400 تخت با 40 درصد اجتماعی فاصله, 7,300 تخت اواخر مارس با 50 درصد اجتماعی فاصله و 4,500 تخت در ماه ژوئن با 60 درصد اجتماعی فاصله.

مرگ و میر نیز صعود سریع تر تحت R04: 33,200 مرحوم ژوئن 1 در یک دولت که در آن نوعی مرگ و میر حدود 100 نفر در هر روز پلیس نشان داد. با 40 درصد اجتماعی فاصله گرفتن از تلفات تعداد خواهد بود 26,000. با 50 درصد اجتماعی فاصله آن خواهد بود در اطراف 19,000. و با 60 درصد اجتماعی فاصله آن خواهد بود 11,500 یک کل بزرگتر از جمعیت در 46 در کلرادو بوده است. “کسانی که نه فقط آمار” پلیس گفت:. “آنها به مردم است.”

R جز از سه معنی بسیاری از کمتر تراژدی: 23,000 مرگ و میر اجتماعی فاصله, 1,600 مرگ و میر با 40 درصد اجتماعی فاصله, 800 مرگ و میر با 50 درصد اجتماعی فاصله و 400 و میر با 60 درصد اجتماعی فاصله. “کسانی خواهد بود که قله” پلیس توضیح داد: “و بخشی از اجتماعی چه فاصله رسیدن به هل دادن خاموش اوج. اوج هنوز هم می آید اما این تاخیر آن و همچنین کاهش شدت.”

تفاوت بین این افراط و یکی از دلایلی است که چرا پلیس صادر اقامت در خانه سفارش در 25 مارس. او آن را به نام “بلانت-نیروی ابزار” اما می گوید لازم بود برای بازگشت به جامعه نزدیک تر به حالت عادی حداقل به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است: “بیشتر ما می توانید چکش پایین که R هیچ ارزش تر از زمان ما باید برای اضافه کردن ظرفیت و کاهش گسترش یافته است.”

اما او همچنین هشدار داد که حتی اگر این کاهش اتفاق می افتد که ویروس نمی تواند حذف شود. بلکه آن را “هنوز هم با ما بود و اقدامات احتیاطی دیگر خواهد بود در محل قرار داده به عنوان بخشی از آن طبیعی است.” موفقیت در نظر او خواهد بود شبیه به آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در کره جنوبی که در آن اقتصاد است که عملکرد حتی به عنوان عفونت در برخورد با “مورد به مورد و یا خوشه با خوشه به جای گسترده خاموش شدن ناگهانی.”

برخی از منتقدان پیشنهاد کرده اند که او رفته بیش از حد پلیس اذعان کرد اما او ترجیح می دهم به خطا در کنار بیش از حد از آماده سازی به اندازه کافی نیست. “من ترجیح می دهند که بیشتر ماسک در پایان این بیش از نیاز مردم بدون ماسک و بیشتر مردم در حال مرگ,” او گفت:.

“ما می خواهیم به آماده شدن برای بدترین سناریو و ما امیدواریم که ما می تواند موثر باشد و ما امیدواریم که ما می تواند به جلوگیری از که بدترین سناریو برای ایالت کلرادو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im