COVID-19 روز رسانی: پلیس گسترش تعطیلی برای مناطق اسکی مدارس

در مارس 18 ساعت پس از او می خواهم به ارائه یک به روز رسانی در مورد COVID-19 عفونت و مرگ و میر و تلاش های داوطلبانه از Colorado State Capitol که به تازگی ساخته شده خارج از محدوده برای عموم فرماندار Jared پلیس اعلام کرد بیشتر ویروس های مربوط به حرکت می کند که نشان دهنده درک رو به رشد در میان مقامات که شیوع نمی خواهد پایان به سرعت به عنوان هر کس امیدوار بود.

به طور خاص, پلیس, تمدید تعطیلی در سایت آموزش در مدارس در سراسر کشور و همچنین به عنوان به طور منظم عملیات در همه کلرادو مناطق اسکی. سابق خواهد بود nixed حداقل تا مارس 17 در حالی که کسب و کار در دومی شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 6 — و هیچ کس را شگفت زده خواهد شد اگر این تاریخ تغییر دوباره.

موج تعطیلی مدارس در سراسر کشور آغاز شد قبل از هر فرمان از پلیس. مثلا دنور مدارس دولتی مستقل اعلام کرد در مارس 12 که امکانات آن خواهد بود تعطیل تا آوریل 6 برای کارکنان و 7 آوریل برای دانش آموزان و دیگر مناطق کار کرده اند در زیر مجموعه ای از جدول زمانی. در حال حاضر پلیس ایجاد کرده است جدید ایالت استاندارد: فرد آموزش نمی خواهد اجازه داده می شود در عمومی یا خصوصی مدارس در کلرادو از 23 مارس تا آوریل 17.

در این یادداشت یک نسخه از دفتر والی یک فرمان اجرایی را امضا کردند توسط پلیس “هدایت کلرادو مدارس و مدرسه منشور موسسه به ایجاد هر تلاش برای ارائه جایگزین فرصت های یادگیری در طول این زمان در حالی که با توجه به نیازهای جوامع محلی. این منظور نیز هدایت کمیسر آموزش و پرورش به موضوع راهنمایی برای حمایت از P-12, سیستم های در حال توسعه و پیاده سازی برنامه ای برای کمک به خانواده ها و دانش آموزان در دسترسی به آموزش جایگزین ارائه رایگان و کاهش ناهار و صبحانه و ارائه چشم پوشی برای زمان های آموزشی به عنوان مناسب است.”

“حفاظت از سلامت همه Coloradans اولویت ما است و در حال حرکت به آموزش آنلاین و از راه های دیگر برای حمایت از یادگیری در خانه کاملا درست انجام دهید” آموزش و پرورش کمیسر کتی Anthes در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم که رهبران مدرسه, مربیان و خانواده ها خواهد شد بسیاری از سوالات در مورد چگونه برای حمایت از خود دانش آموزان آموزش در خانه در طول این زمان بی سابقه. این گروه در حال کار بر روی هدایت و توسعه منابع برای حمایت از ما مدارس و دانش آموزان و از آن خواهد شد بسیار به زودی در دسترس.”

همانطور که برای مناطق اسکی Vail Resorts خود را متوقف عملیات صدور یک اطلاعیه در مورد مارس 15 بسته شدن روز قبل از اینکه خیلی به غم وغصه از سابق فلوریدا ستوان فرماندار جف Kotkamp که صدای جیر جیر شکایت در مورد چگونه شرکت را نابود کرده بود و خانواده اش در تعطیلات منجر به عظیم و پرشور اجتماعی-رسانه ای میکند. پلیس بلافاصله ستایش بدرد خوردن برای آن اعمال و سپس دستور داد استراحتگاه دیگر به دنبال کت و شلوار از طریق مارس 22.

فرمت از طریق آوریل 6 در محل قرار داده شد چرا که “COVID-19 گسترش در سراسر بسیاری از کوه جوامع که در آن اسکی قرار دارد و این یک گام ضروری برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس” فرماندار را حفظ می کند. (لاولند در حال حاضر تصمیم به بازگشایی می شود.)

در مارس 18, کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست نیز با صدور بهداشت عمومی به منظور منع دریافت-togethers از ده یا چند نفر در یک اکو دستورالعمل از مراکز فدرال برای کنترل بیماری است. “گردهمایی شامل جامعه مدنی, عمومی, فراغت, ایمان مبتنی بر وقایع و رویدادهای ورزشی با تماشاگران کنسرت, کنوانسیون, جمع آوری اعانه, رژه, نمایشگاه ها و جشنواره ها و یا هر رویداد مشابه به ارمغان می آورد که ده یا چند نفر با هم” اعلام مشخص می کند.

کلیک کنید به عنوان خوانده شده اطلاع-از-عمومی-بهداشت سفارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de