COVID-19 روز رسانی: پلیس مسائل کلرادو اقامت در خانه سفارش

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز عملیات اضطراری در اواخر سده در چهار شنبه, مارس 25 فرماندار Jared پلیس در نهایت آنچه بسیاری انتظار داشتند او را به انجام به روز: موضوع یک ایالت stay-at-home منظور در نظر گرفته شده به سرعت گسترش COVID-19 ویروس.

در موارد متعدد در طول صحبت خود را پلیس به نقل از جامعه فصل سوم از کتاب مقدس — اگر چه او اذعان کرد که بسیاری از مردمی می دانم که این کلمات را به عنوان یک ترانه عامیانه نماد پیت سیگر. نسبت به پایان سخنان خود, اما او به خطوط یک پیچ و تاب و گفت: “وجود دارد یک فصل و یک زمان برای هر هدف تحت بهشت: یک زمان به دنیا آمده و یک بار به مرگ است. و من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با من همکار Coloradans که در حال حاضر زمان برای مردن. و ما نمی خواهد اجازه دهید آن اتفاق می افتد ما تماشا کنید.”

قبل از این دراماتیک لحظه پلیس مشترک آمار به روز شده در مورد گسترش COVID-19 اشاره کرد که برای اولین بار تعداد موارد مثبت در کلرادو پیشی گرفته 1,000, با بستری شدن در بیمارستان در 148 و مرگ و میر پریدن به نوزده. در این زمینه او نشان داد که او تا به حال خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام کلرادو یک فاجعه بزرگ منطقه — یک عنوانی است که در حال حاضر صادر شده برای واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک. پلیس معتقد است که این حرکت توجیه است در بخشی به دلیل آنچه او به عنوان “منحصر به فرد بالا و عفونت وضعیت اتفاق می افتند در کوه جوامع و همچنین برای کسانی که سفر کرده اند ما مناطق کوهستانی است.” این اقدام به باز کردن اضافی فدرال منابع برای دولت او اضافه شده است.

پس از اولیه تلاوت از جامعه پلیس گفت: “این مهم است که بدانید که من در صحبت کردن به همه کلرادو وقتی که من می گویند در حال حاضر زمان به ماندن در خانه” و اضافه کرد که در حالی که اعداد و داده ها نشان می دهد که کلرادو ساخت گام “که پیشرفت کافی نیست.”

اقامت در خانه سفارش برای دولت آغاز می شود, فردا, مارس 26 ساعت 6 صبح و در محل باقی می ماند از طریق پنج شنبه, مارس 11. سند رسمی منتشر خواهد شد توسط نیمه شب امشب.

در میان دلایل پلیس ارائه شده برای اقدام در حال حاضر این است که متعدد شهرستان ادارات بهداشت در حال حاضر انجام می شود بنابراین به طور بالقوه قرار دادن استرس در جاهای دیگر. او در مقایسه با این تاثیر ممکن است به استراحتگاه در Vail بسته شدن موجب ایجاد چشم انداز “بیشتر و بیشتر مردم در حال رفتن به کمتر و کمتر تفریحی برای از نو خلق کردن” — که باعث شد پلیس به دستور اسکی منطقه خاموش شدن ناگهانی ایالت در اوایل این ماه.

چه پلیس اذعان یک “افراطی اندازه گیری” در نظر گرفته شده است برای کمک به کلرادو ساخت بیمارستان ظرفیت و به دست آوردن تجهیزات مورد نیاز و همچنین به عنوان “برای نجات زندگی. آن می تواند خود را عمه یا دایی خود را. آن می تواند خود را پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ خود را. آن می تواند زندگی خود را ذخیره شده توسط این اقدامات قوی ما در حال حاضر. ما در حال صحبت کردن در مورد یک یا دو زندگی می کند. ما در حال صحبت کردن در مورد هزاران نفر از Coloradans’ زندگی. شاید ده ها هزار نفر از Coloradans ذخیره خواهد شد اقدامات ما در حال گرفتن امروز.”

به دنبال سفارش افراد “تنها باید تعامل خود را با خانواده خود و تنها ترک خانواده خود را هنگامی که شما کاملا باید به” پلیس گفت:. “این بدان معناست که فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های مشروب.” در اشاره به اراذل و اوباش صحنه در دنور زمانی که شهردار مایکل هنکاک در ابتدا موفق به تعیین دو درمانگاه ماری جوانا و فروشگاه ها مشروب به عنوان ضروری قبل از اینکه به سرعت روشن خود را سفارش پلیس افزود: “شما نمی نیاز به عجله به آن. آنها باز می ماند.”

سیاست اجازه می دهد تا افراد به ترک خانه خود را برای به دست آوردن مواد غذایی و لوازم خانگی و ملزومات سفر به و از کار اگر آنها ضروری کارمند دریافت مراقبت های پزشکی و مراقبت از وابستگان حیوانات خانگی و افراد آسیب پذیر در مکان های دیگر. اما پلیس تاکید کرد که آسیب پذیر Coloradans از جمله کسانی که در دهه شصت دهه هفتاد و دهه هشتاد باید “ماندن در خانه در تمام زمانها مگر اینکه شما به دنبال مراقبت های پزشکی.”

پس از اشاره به “بیش از 7000 ایتالیایی ها از تمام خطوط جامعه” که جان از COVID-19 تا به امروز پلیس با اشاره به فداکاری های ساخته شده توسط آمریکایی ها در طول جنگ های جهانی. امروز Coloradans خواهد بود به خطر انداختن با ماندن او گفت: — اما او به دنبال به حداقل رساندن ترس از فاجعه مالی با استناد به یک دستور فدرال بسته کمک که نزدیک پاساژ: “زمانی که نانسی پلوسی میچ مک کانل و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توافق چیزی است که شما می دانید آن مهم است.”

قبل از مصرف سوالات پلیس نشان داد که او تا به حال صحبت برای مدیران از پادشاه Soopers و Safeway فروشگاه ها و خواسته آنها را به انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله تجهیز کارکنان با تجهیزات حفاظت فردی و دستکش به عنوان به زودی به عنوان آنها در دسترس (منابع هر دو شده اند بسیار کوتاه) افزايش اجتماعی فاصله در محیط و تعیین زمانی که آسیب پذیر ترین اعضای شهروندان می توانند در فروشگاه تحت کمتر شلوغ شرایط. او همچنین پیشنهاد کرد که اعضای مسن تر از فروشگاه های’ نیروی کار را وظیفه زیر و یا کار در اتاق, برای کاهش پتانسیل خود را قرار گرفتن در معرض ویروس و به نام در شهرداری به طور موقت به حالت تعلیق کیسه های پلاستیکی, هزینه از کیسه های یکبار مصرف می تواند به کاهش گسترش عفونت.

در حال حاضر دولت در آزمایشگاه در کلرادو است حذف آن تست جمع شدن و سه برابر آن ظرفیت پلیس گزارش شده است. علاوه بر این 4,500 کیت های آزمایش در حال توزیع به محلی بهداشت عمومی سازمان ها و دیگر تلاش ها در راه هستند به مقیاس سرعت از این تجزیه و تحلیل. فرماندار نیز فرستاده فریاد استراحتی به دانشگاه کلرادو و دانشگاه ایالتی کلرادو خواهد شد که تست تازه به دست آورد تجهیزات حفاظت شخصی و مانند آن را به مطمئن شوید که آن را امن برای استفاده توسط متخصصان پزشکی که به شدت به آن نیاز دارید. اما کمبود باقی می ماند در دیگر مناطق. “آخرین تحویل از ملی ذخایر صفر بود پنکه” پلیس اعتراف کرد.

“آمریکایی ها شده به نام ما خدمت به کشور زمان و زمان دوباره” پلیس اشاره کرد. “شما باید این شانس را به یک قهرمان و نجات جان هزاران نفر را با ماندن در خانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de