COVID-19 روز رسانی: پلیس در عید پاک “چشم انداز” فاجعه وضعیت تیره و تار آمار

COVID-19 قطعا نمی را آخر هفته در کلرادو. دولت فدرال رسما اعطا دولت فاجعه بزرگ وضعیت برخی از محبوب ترین خدمات اتوبوس به شهرهای کوه شده اند که به خصوص ضربه توسط ویروس به حالت تعلیق شد; و فرماندار Jared پلیس ضمنی به شدت در طول یک مارس 29 ظاهر در سی ان ان که اقامت خود را در خانه سفارش شده است که به احتمال زیاد تمدید با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به “چشم انداز” از عید بازگشت به نزدیکی-عادی — حتی یک مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از آن متوقف ترویج.

در ضمن آخرین COVID-19 آمار از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست گزارش می دهند که مرگ و میر در کشور است و فقط خجالتی از پنجاه تقریبا دو برابر بیش از سه روز گذشته.

این فاجعه بزرگ تعیین شد اعلام کرد از روز شنبه, مارس 28. پلیس درخواست کرده بود آن را در نامه ای به فدرال در مارس 25, و آن نیاز بود seconded روز بعد در یک گفتوگوی تلفنی اسماعیل هنیه امضا شده توسط یک گروه دو حزبی از کلرادو نمایندگان انتخاب می شوند. پلیس که در حال حاضر اشاره کرد که دولت این است که در میان کسانی که با کمترین حضور رمان coronavirus سرانه توضیح داد: اهمیت این توسعه در بیانیه ای:

“کلرادو در حال حاضر واجد شرایط برای دریافت اضافی فدرال منابع برای کمک به مقابله با اپیدمی جهانی تأثیر دولت ما, ملت و جهان” پلیس گفت:. “این اعلامیه را تضمین می کند که کلرادو می تواند بر روی یک سطح میدان بازی با کشورهای دیگر که در حال حاضر این وضعیت مانند نیویورک و واشنگتن که آن را می آید به فدرال فاجعه بودجه و سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) کمک.”

وی افزود: “در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که Coloradans ماندن در خانه هر زمان ممکن است. من با تشکر از اعضای کلرادو فدرال هیئت که حمایت برای این بودجه به رسمیت شناختن جدی بودن این بحران بهداشت عمومی اتفاق می افتند ساعت به ساعت در کشور ما. ما جعل جدید و نوآوری مشارکت روزانه با دولت فدرال و بخش خصوصی برای به حداقل رساندن تهدید سلامت و اقتصادی تهدید ویروس.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 27, پلیس انتقاد کرده بودند اخیر کثیری از مردمی به عنوان محبوب مناطق کوهستانی توصیف این سفر به عنوان “واقعا گنگ است.” به این بازديد که سخت تر کلرادو وزارت حمل و نقل اعلام کرد در مارس 28 بود که تعلیق Bustang و Outrider اتوبوس خدمات موثر و روز بعد و در ادامه از طریق حداقل مارس 11 — از زمان پایان تاریخ برای پلیس اقامت-در-خانه سفارش.

“ما باید همه چیز را ما می توانیم در حال حاضر به محدود کردن گسترش COVID-19,” CDOT, مدیر اجرایی, Shoshana Lew اعلام کرد. “سفر به حداقل بین جوامع است یک تکه مهم از مبارزه ما در برابر این ویروس و بنابراین ما در حال تعلیق ما بین شهری اتوبوس. لطفا ماندن در خانه در هر زمان ممکن و مطابق با فرماندار اقامت در خانه سفارش در کامل است.”

کلرادو کوه جوامع بودند به طور خاص ارجاع و در طول پلیس را سی ان ان مصاحبه. ولف بلیتزر او را در مورد وضعیت در آسیا و اقیانوسیه که گوینده گفت: یکی از مکان او بیشتر لذت می برد از دیدن در “زیبا خود دولت است.” پلیس پاسخ داد که در حالی که نرخ ابتلا به عفونت در پیتکین شهرستان که شامل Aspen نه کاملا به عنوان بالا به عنوان کسانی که در Eagle County, خانه وایل (یکی دیگر از مورد علاقه بلیتزر نقطه) آنها همچنان نگران کننده وجود دارد و در اجلاس شهرستان به عنوان به خوبی. ساخته شده است که حس فرماندار ادامه داد: از آنجا که مناطق اسکی در کلرادو جذب بازدید کننده از سراسر جهان از جمله اروپا که در آن تاثیر COVID-19 شده است به خصوص ، به عنوان یک نتیجه به تازگی آلوده مردم آورده ویروس به مکان هایی مانند مترو دنور که در آن است در حال حاضر پخش از طریق جامعه است.

در پاسخ به بلیتزر سوال در مورد اقامت در خانه سفارش پلیس به ذکر است که آن مه 11 تاریخ انقضا منوط به روزانه ارزیابی داده و او را در علم و نه مغلوب ساختن پیشی جستن عید پیشنهاد تعیین اگر آن را باید در طولانی مدت.

این آخر هفته در ضمن تهمت دستور اجتماعی فاصله را در محل باقی می ماند در سطح فدرال حداقل تا مارس 30, اما او پیش بینی کرد “چیزهای بزرگ” در ماه ژوئن 1.

آخرین COVID-19 ارقام از CDPHE به روز شده در 4 p. m. در مارس 29, طنین انداز حتی بیشتر به شدت وقتی در کنار کسانی که از مارس 26 عنوان زیر دیده می شود.

مارس 26 نفر (از جمله مثبت و presumptive مثبت): 1,430
مارس 29 مورد (از جمله مثبت و presumptive مثبت): 2,307

مارس 26 بستری شدن در بیمارستان: 184
مارس 29 بستری شدن در بیمارستان: 326

مارس 26 تعداد آزمون: 10,122
مارس 29 تعداد آزمون: 14,470

مارس 26 مرگ و میر: 24
مارس 29, مرگ و میر: 47

موارد COVID-19 گزارش شده در 46 در کلرادو 64 شهرستان در این نقطه و آن حملات افراد در تمام سنین است. به عنوان از تازه ترین آمار 1 درصد از موارد شامل کودکان سن نه سالگی و زیر و 2.12 درصد کسانی که بین ده و نوزده. این 20-29 سال جمعیتی جوانترین برای آن بستری شده اند مورد نیاز; نه از 334 نفر که تست مثبت نیاز به ورود به یک مرکز پزشکی. جوانترین مردم به درگذشت در کلرادو شد دو بین سنین 40 و 49 با سه مرگ و میر در 50-59 محدوده پنج مرگ و میر در 60-69 span پانزده مرگ و میر ناشی از 70-79 و 22 مرگ و میر افراد در سن هشتاد و بالاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>