COVID-19 روز رسانی: پلیس می خواهد به قطع در فرد نیروی کار در نیمه

اواخر بعد از ظهر امروز 22 مارس در دولت اضطراری مرکز عملیات در صدمین سالگرد فرماندار Jared پلیس خواسته است که کارفرمایان در غیر بحرانی در صنایع پیدا کردن راه هایی برای نیمی یا بیشتر از کارگران خود را به ارتباط از راه دور به عنوان یک راه برای رسیدگی مداوم گسترش COVID-19 نشان می دهد که این حکم اجرا خواهد بود نه اجرای قانون اما توسط “grim reaper” — به دلیل عدم به چنین اقدامات می تواند منجر به مرگ و میر غیر ضروری. و او در ارائه مهم ترین نظرات به تاریخ در مورد آنچه که او به عنوان مشخصه دولت فدرال پاسخ ناکافی به شایستگی رسیدگی به شیوع.

در یک نقطه, پلیس گفت که او “خشمگین” است که ایالات متحده “رهبر جهان آزاد” است که مجبور به بستن کسب و کار مانند رستوران ها و کافه ها به دلیل بیش از حد چند COVID-19 تست کیت هواکش و مانند “به درستی برای مراقبت از کسانی که با این ویروس.”

در حالی که پلیس می گوید که “ما در خانه شکست از گذشته” از بازگشت او به موضوع فدرال بیآنکه چندین بار در طول یک بحث است که در توسعه است که نمی توانست بیشتر مضحک تحت شرایطی بود که با تاخیر بیش از یک ساعت توسط یکی از دیگر کاخ سفید در کنفرانس های مطبوعاتی در حافظه اخیر تا در نهایت پلیس خود را آغاز کلرادو گفتگو قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تسلیم ملی کانون توجه است.

به دلیل فدرال شکست پلیس گفت: “ما به عنوان متحده نیاز به بازی بی سابقه ای نقش برای مقابله با ویروس است. ما هستند و ما خواهد شد.” که شامل پیدا کردن یک راه برای استفاده از کلرادو منابع تولید به عنوان بسیاری از 7,000 هواکش است که می تواند مورد نیاز قبل از COVID-19 دستگیر شده است, او اشاره کرد.

کلرادو فدرال هیئت اتحاد عمل در دو حزبی اساس پلیس تاکید کرد و گفت که “سناتور کوری گاردنر انجام داده است همه چیز من پرسید:” به عنوان مایکل هنکاک و جان Suthers شهرداران از Denver, Colorado Springs بود.

با این اظهارات پشت سر او پلیس تبدیل به بزرگ مورد روز: درخواست خود را برای کاهش کلرادو در فرد نیروی کار حداقل 50 درصد به منظور اجازه می دهد برای بیشتر فیزیکی فاصله از کارکنان. و او نمی خواهید کسب و کار برای جلوگیری از وجود دارد. اگر 100 درصد راه دور ممکن است برای برخی از لباس او آنها را تشویق به قرار دادن آن در محل. اگر نه او پیشنهاد سرسام آور ساعات کار به طوری که مردم کمتر خواهد بود در این کار در همان زمان.

بحرانی در صنایع از جمله مراقبت های بهداشتی, فروشگاه های مواد غذایی و, اخبار رسانه های معاف از این دستور اما پلیس آنها را تشویق به دیدن اگر وجود دارد راه را برای آنها را به قطع در این رابطه بیش از حد. برای تنظیم یک مثال خوب گفت که با شروع فردا بیش از 50 درصد از حدود 30,000 ایالتی کلرادو کارکنان دولت شروع به کار از خانه.

علاوه بر این پلیس خواسته Coloradans به قطعه در نیمه تعدادی از فعالیت های است که آنها را در خارج از خانه. کسانی که چهار بار در هفته باید به کاهش است که در کل به دو وی و کسانی که به فروشگاه برای مواد غذایی دو بار در هفته باید در حال حاضر انجام این کار تنها یک بار در هر هفت روز است. علاوه بر این هر کسی که در نظر گرفته در معرض خطر بالا برای COVID-19 از جمله مردم خود را در دهه هفتاد و هشتاد و افراد در هر سنی با مسائل تنفسی باید خانه را ترک کند در صورتی امکان پذیر است.

“مردم باید پرسید که چگونه شما در حال رفتن به اجرای این نوع از قدرت,” پلیس اعتراف کرد — که در آن نقطه او راننده سرشونو تکون دادن و دوباره به grim reaper. افرادی که نادیده گرفتن این نکات را به “به خطر انداختن زندگی” اعلام کرد. “این می تواند خود را.”

دیگر سفارشات جدید از پلیس گنجانده شده است که اجازه می دهد حیوان خانگی پرورش بدون یک فرد در بازدید از وزارت کشاورزی کلرادو و ایجاد یک جدید “نوآوری response team” وظیفه با توسعه یک ایالت سیستم برای ردیابی گسترش ویروس حمایت همه فن حریف موسسات و “ایجاد مجموعه ای از خدمات برای شهروندان تحت انزوا و یا قرنطینه” — گام های بیشتر گرفته شده است چرا که دولت فدرال را شکست, او تاکید کرد. او همچنین مشخص شده مشارکت بخش خصوصی و دولتی برای تولید ضد عفونی کننده دست و تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPEs که فدرال شده اند قادر به عرضه و تبلیغ جدید COVID-19 آزمون است که باید قادر به ارائه نتایج در به عنوان چند تا 45 دقیقه به عنوان مخالف به دو یا سه روز دیگر نسخه ها نیاز است.

“ما باید به حال تست توده ماه پیش به جای آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حرکت به سمت quarantining کل جامعه” پلیس تصریح کرد: خشم خود را آشکار. “اما ما لازم نیست که لوکس. ما که در آن ما هستند. این ویروس در جامعه ما است و ما باید پاسخ دهند.”

به گفته پلیس در جریان اقدامات نمی تواند اجازه داده می شود “ما طبیعی است. ما نیاز به بازگشت به یک محل که در آن ما می توانید از چیزهایی که زندگی را ارزش زندگی است. اجتماعی فاصله نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین.” اما در کوتاه مدت نتیجه, “Coloradans نیاز به توجه به این توصیه و این وضعیت به شدت و به طور جدی به عنوان مراقبت های بهداشتی رهبران هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im