COVID-19 واکسن نامزدهای وجوه امن; Lysol می شود سازمان حفاظت محیط زیست nod

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات شنبه مرتبط ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

                                                                                                                                                                                                                       

مواد غذایی و خرید:

– به طور کلی خرده فروشی انتظار می رود در این سال, اما وجود دارد یک نقطه روشن: خرید آنلاین. E-commerce فروش انتظار می رود به افزایش 18 درصد در این سال با بسیاری از که صرف رفتن به آمازون و خارج با توجه به تحقیقات بازار شرکت eMarketer. افزایش کمک کرده بود محبوبیت خدمات مانند خرید آنلاین و انتخاب کنید تا منظقه. همه گیر نیز مجبور به فروشگاه آنلاین برای اولین بار: خرید آنلاین در میان کسانی که 65 ساله و مسن تر است انتظار می رود به افزایش 12 درصد در این سال است.

– خوب بار و رستوران ها اجرا می شود که بد پدر برگر بار و بار خوب همبرگر و منجمد کاستارد, است, گزارش مالی سه ماهه سوم همان فروشگاه فروش بد پدر را کاهش یافته است 36.7% با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر و همراه دولت محدودیت های مرتبط با رستوران و اتاق ناهار خوری.

این شرکت روز سه شنبه گفت که بد پدر را از همان فروشگاه فروش بهبود یافته در طول سه ماهه به مراجع قضایی کاسته اتاق ناهار خوری محدودیت و حمل و تحویل کسب و کار گسترش یافته است.

خوب بار دریافت شده حدود 11.6 میلیون در چک حفاظت از برنامه وام.

پزشکی:

– Novavax انتخاب شده برای شرکت در عملیات سرعت در پیچ و تاب یک دولت ایالات متحده برنامه ای است که به دنبال شروع ارائه میلیون ها نفر از دوز امن واکسن موثر برای COVID-19 سال آینده.

                                                                                                                                                                                                                       

Novavax دریافت کرده 1.6 میلیارد دلار از دولت فدرال برای تکمیل اواخر مرحله توسعه بالینی از جمله فاز 3 کارآزمایی بالینی; ایجاد مقیاس بزرگ ساخت و تحویل 100 میلیون دوز از NVX”CoV2373 آن COVID-19 واکسن نامزد به عنوان اوایل به عنوان در اواخر سال 2020 است.

– Regeneron دارو دریافت کرده است $450 میلیون دلار از طریق عملیات پیچ و تاب سرعت به ساخت و عرضه آن COVID-19 واکسن نامزد REGN-COV2. قرارداد پشتیبانی از ادامه ساخت به طوری که این محصول می تواند ساخته شده فورا در دسترس در ایالات متحده اگر آزمایش های بالینی موفق هستند و سازمان غذا و داروی آمریکا کمک های مالی اضطراری با استفاده از مجوز یا تایید محصول.

REGN-COV2 در حال حاضر در دو فاز 2/3 بالینی برای درمان COVID-19 و در فاز 3 آزمایشی برای پیشگیری از COVID-19 عفونت است.

– LabCorp راه اندازی یک در خانه COVID-19 آزمون مجموعه خدمات.

این سرویس اجازه می دهد تا پزشک به طور مستقیم به منظور آزمون مجموعه کیت برای بیمار خود را از طریق یک رابط دیجیتال با LabCorp. پس از سفارش قرار داده شده است LabCorp ارسال خواهد شد کیت برای بیمار انجام خواهد شد مجموعه نمونه با استفاده از یک سواب بینی و ارسال آن به LabCorp از طریق فدرال اکسپرس. LabCorp پس از آن ارائه می شود بیمار نتایج آزمون به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی را ثبت الکترونیکی پزشکی و بیمار LabCorp بیمار پورتال. نتیجه فراهم می کند دکتر اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد مناسب تصمیم گیری بالینی قبل از اقدام به عمل جراحی و یا درمان های دیگر.

                                                                                                                                                                                                                       

از دریافت خدمات اورژانس با استفاده از مجوز توسط FDA در ژوئیه 1.

سفر:

– مسافرت هوایی در آمریکا همچنان افزایش آهسته در اطراف ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته با بیش از 700 ، 000 نفر در حال نمایش در فرودگاه بازرسی بیش از سه روز با توجه به آمار دولت. کسانی که بالاترین تعداد از مارس 18 اما هنوز هم پایین حدود دو سوم یا بیشتر از یک سال پیش.

– پنج هواپیمایی رسیده اند آزمایشی موافقت نامه های اضافی وام های دولت برای کمک به آنها برای زنده ماندن این بیماری همه گیر است که ویران مسافرت هوایی. وزارت خزانه داری گفت: دلتا, ایالات غرب آلاسکا و JetBlue امضا نامه ای از قصد. این بدان معنا نیست که آنها را در قرعه کشی وام — ایالات مدیران شرکت های هواپیمایی باید گفت آنها اعمال می شود اما نه لزوما ضربه بزنید پول اگر آنها پیدا کردن شرایط بهتر در خصوصی بازار اعتباری. مقادیر اعلام نشده است. هفته گذشته آمریکا و روح مرز هاوایی و SkyWest امضا نامه ای از قصد با خزانه داری. مذاکرات در شرایط نهایی ادامه دارد. کنگره و کاخ سفید تایید شده از 25 میلیارد دلار به صورت وام به مسافری خطوط هوایی در بالای قبلی از 25 میلیارد دلار برای کمک به پوشش هزینه های حقوق و دستمزد خود را از طریق سپتامبر.

– هارتفورد را گسترش COVID-19 خودرو شخصی بازدهی طرح از طریق ژوئن. این طرح در اصل به مشتریان 15 درصد اعتبار خود را در آوریل و مه, شخصی, حق بیمه خودرو. با گسترش این طرح از طریق ژوئن میزان شرکت توزیع به مشتریان خود خواهد شد و در مجموع حدود 80 میلیون دلار.

هارتفورد روز سه شنبه گفت که آن را ادامه خواهد داد به کار با بیمه دولتی بخش به اعتبارات اضافی در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. این شرکت در نظر دارد به اعتبار موضوع به تمام خودکار شخصی مشتریان بیمه با سیاست در نیروی ژوئن 1. هیچ اقدام مورد نیاز از مشتریان. اعتبار خواهد رخ می دهد به طور خودکار.

بازار:

– بازار مالی دبی ، sheikhdom سهام بورس است و بازگشایی آن طبقه تجاری پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بسته شدن بازار در اواسط ماه مارس بیش از همه گیر اما تجارت ادامه داد آنلاین در طول بسته شدن.

این حرکت توسط دبی در روز سه شنبه به عنوان دولت شهر در امارات متحده عربی نیز آغاز شد استقبال گردشگران دوباره.

– سهام ایالات متحده در حال فرو بردن به میزان متوسطی در اوایل معاملات روز سه شنبه به گسترش coronavirus شیوع کم نور امید برای بهبود سریع.

قدرت تمیز کردن: سازمان حفاظت محیط زیست شروع شده است به تصویب سطح مواد ضد عفونی کننده محصولات تست شده بر روی این ویروس است. آژانس گفت که آن را تایید دو, محصولات, Lysol اسپری ضد عفونی کننده و Lysol ضد عفونی کننده حداکثر پوشش غبار بر اساس تست های آزمایشگاهی نشان می دهد که این محصولات موثر در برابر SARS-CoV-2.

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: که از آن انتظار تایید این ادعا برای بیشتر محصولات در هفته های آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de