COVID پسند چهارم سرگرم کننده شما می توانید بر روی تلویزیون

در اینجا می آید یکی دیگر از بزرگ تاریخ در تقویم است که نمی تواند کاملا با آنچه که ما انتظار آمده از سال گذشته است. رفته سنتی حومه جشنواره ها و آتش بازی خود را نشان می دهد هر چند برخی از شهرها را جایگزین و یا تغییر ارائه شده در این سال از COVID-19.

اما وجود دارد مقدار زیادی از ما که اصلا احساس خروج از خانه این چهارم جولای. (و یا هر گونه چهارم جولای به صداقت.) بنابراین با فرض اینکه شما نداشته ام پر خود را از تمام کسانی که در اواخر شب از انفجار ماه گذشته و یا چگونه شما می توانید لذت بردن از برخی از چهارم سرگرم کننده از اتاق نشیمن در این سال ؟

                                                                                                                                                                                                                       

گرانت پارک ارکستر رویداد مجازی

اسکله نیروی دریایی نمی تواند روشنایی اما شهر شیکاگو در حال حاضر رایگان livestream 6:30 p. m. روز شنبه در grantparkmusicfestival.com. این برنامه شامل عملکرد سال گذشته افزایش یافته است با “خیره کننده فیلم فیلم برداری در برخی از عالی ترین مناظر در سراسر ایالات متحده” و البته شامل “پیش درآمد 1812” و “ستاره و راه راه برای همیشه.”

“یک کنگره چهارم”

PBS سنت بازده برای آن 40 سال در 7 p. m. روز شنبه در WTTW کانال 11. میزبان John Stamos and Vanessa Williams حاضر خواهد شد pretaped اجرای برنامه توسط Patti LaBelle, John Fogerty این وسوسه Chrissy متز و بیشتر. نشان می دهد به پایان خواهد رسید با پوشش زنده از واشنگتن را نمایش آتش بازی.

“بوستون میآید ادای احترام به قهرمانان ما”

بزرگترین-برنامه بازدید از یکی از کشور, معروف ترین ارکسترهای ارائه خواهد شد در 7 p. m. روز شنبه در بلومبرگ تلویزیون بلومبرگ رادیو و آنلاین در bloomberg.com/live/us. مهمان نوازندگان شامل ریتا مورنو Arlo اکلاهما, Queen Latifah and Leslie Odom جونیور — آنها شما همچنین می توانید به تماشای این آخر هفته در “همیلتون” در دیزنی+. آن را به پایان می رسد با “گذشته نگر آتش بازی پر زرق و برق.”

دیزنی جشن امریکا آتش بازی نشان می دهد

آتش بازی دیدنی و جذاب نور والت دیزنی جهانی تقریبا هر شب هنگامی که ما در یک بیماری همه گیر اما پادشاهی سحر و جادو می رود همه را برای روز استقلال. وجود دارد صدها نفر از فیلم های سالانه فوران چاه نفت است که در نقطه اوج در پوسته راه اندازی شد که از نه مکان های مختلف در اطراف پارک و در مجاورت هفت دریا تالاب; شما می توانید پیدا کردن برخی از مورد علاقه در یوتیوب کانال های 4K WDW و تیم ردیاب.

جایزه: برج خلیفه

هیچ مشهور ساختار در دبی نمی خوانده شده را علامت به مناسبت استقلال آمریکا, اما شما نمی توانید بحث در مورد آتش بدون ذکر این ذهن دمیدن سال جدید صفحه نمایش است که به نظر می رسد به بیرون آمدن از درون 2,700 پا آسمان خراش که تام کروز کوچک در “ماموریت: غیر ممکن است — Ghost Protocol.” اتمام یک ویدیو از این سال را نشان می دهد در اخبار جهانی کانال یوتیوب (جستجو “اخبار جهانی در سال جدید دبی”).

• شان Stangland یک دستیار اخبار سردبیر در هرالد روزانه است که احتمالا به تماشای “همیلتون” در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de