کالیفرنیا (CBSLA) — 300-پا فرو ریخت در SoFi ورزشگاه ساخت و ساز سایت در اینگلوود جمعه.

(اعتبار: CBS)

جرثقیل سقوط به یک پارکینگ باز منطقه فقط قبل از ساعت 8 صبح با توجه به لس آنجلس مقامات آتش.

مقامات می گویند یک کوچکتر جرثقیل بود که نقل مکان کرد و فقط پس از 7 صبح هنگامی که آن رونق ضربه جرثقیل شرکت جرثقیل و ناشی از آن را برای سرنگونی. بزرگتر جرثقیل بازو بیش از 300-پا بلند خوشبختانه رفت به سمت پارکینگ منطقه و نه بر روی این ورزشگاه که هنوز هم تحت ساخت و ساز.

جرثقیل پایین آمد بر روی نمای خارجی ساختمان ابزار و آسیب دیده و برخی از ساخت و ساز وسایل نقلیه. اما هیچ کس در این جرثقیل در آن زمان کاهش یافت و هیچ کس مجروح شد روی زمین.

“بدیهی است که این یک کار فوق العاده ای سایت, بنابراین هنوز هم وجود دارد کار مداوم در دیگر مکان های امن تاسیسات” لس آنجلس آتش بازرس شان فرگوسن گفت. “اما در مجاورت این حادثه, ما فقط در حال کار برای ایجاد یک محیط کاری امن برای پاکسازی روند.”

OSHA خواهد شد درگیر در تحقیقات مربوط به این حادثه است.

ترنر AECOM شکار به طور کلی پیمانکار این ورزشگاه گفت: این حادثه تاثیر نیست ورزشگاه اتمام برنامه ریزی شده.

SoFi ورزشگاه را به قوچ و شارژر. 5 میلیارد دلار در ورزشگاه است که بیش از 85 درصد کامل برنامه ریزی شده است برای باز کردن این تابستان.

چند اعمال موسیقی و, رویدادهای ورزشی باید متعهد به بازی در این استادیوم جدید در سال اول آن از جمله تیلور سویفت, Guns N’ Roses و مسابقات 37 و میزبان سوپر باول LVI در سال 2022 کالج ملی فوتبال قهرمانی بازی در سال 2023 و باز و بسته شدن مراسم 2028 بازی های المپیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de