خم کردن حجم در بهترین ما از دنور خوانندگان نظرسنجی

بیایید این را از راه: دنور را دوست دارد سنگ قرمز – و هنگامی که آن را به بهترین در بیرون محل برگزاری خوانندگان باید به طور مداوم ساخته شده است آن را انتخاب کنند و بنابراین دوباره در سال 2019. اما پس از سنگ قرمز است از دنور جوایز از عقاب طلایه دار دارای شایستگی مدالها Westword سردبیران تصمیم به ارائه بهترین در بیرون محل برگزاری جایزه به یک نقطه: لویت غرفه جدید به مراتب بیشتر مقرون به صرفه و آسان تر به حرکت گزینه حق در اینجا در شهر است.

در اینجا ما توضیح: “در لویت غرفه ما دو دنور بزرگترین دارایی در یک: یک پارک عمومی و محل برگزاری موسیقی. غیر انتفاعی اداره می شود, هوای آزاد, مرحله, واقع در جنوب غربی دنور یاقوت تپه پارک دوست داشتنی در دسترس فضای سبز ارائه دسترسی با خودرو اتوبوس و دوچرخه و یا پا است. پنجاه کنسرت رایگان یک سال به این معنی است که لویت است که از لحاظ اقتصادی نزدیک بیش از حد دادن به مخاطبان فرصت به اتمام محلی و ملی و بین المللی نوازندگان که پر کردن محل در تابستان تقویم. آوردن یک پتو و خود را پیک نیک و یا خرید مواد غذایی از مواد غذایی محلی کامیون که راه اندازی فروشگاه در طول کنسرت. لذت بردن از نوشیدنی ها از لویت خود امتیازی ایستاده و به شما امکان قرار دادن پول حق بازگشت به برنامه نویسی است که باعث می شود این هوای سالن آمفی تئاتر خوش آمدید, همه سنین علاوه بر این به یک در حال حاضر شلوغ زندگی می کنند-موسیقی صحنه است.”

در حالی که لویت غرفه 2020 تقویم هنوز به طور کامل اعلام کرد, غیر انتفاعی در حال حاضر ساخته شده است برخی از اخبار این سال است. دیرین Indie 102.3 / OpenAir DJ Jessi Whitten منصوب شده است لویت بعدی مدیر توسعه و به عنوان یک ثابت قدم حامی از موسیقی محلی او علاوه بر این به تیم را تنها تقویت محل تعهد به تقویت دنور موسیقی.

ما با اجرایی کریس Zacher به دریافت خود را بر روی آنچه در آن به معنی برای لویت به افتخار در سال 2019 نسخه از بهترین دنور.

“دریافت بهترین دنور جایزه بهترین محل فوق العاده ای افتخار” Zacher می گوید. “این جایزه یک عهد به کار سخت قرار داده و در کل لویت غرفه دنور کارکنان و اعضای هیئت مدیره فروشندگان و مشتریان ما.”

Zacher به رسمیت می شناسد آنچه در آن به معنی برای دریافت این جایزه در زندگی-موسیقی بازار رقابتی به عنوان دنور با عالی, هوای آزاد, مکان از هادسون باغ به پارک شهر غرفه در سراسر شهر — سنگ قرمز فقط یک درایو کوتاه دور.

“دنور شگفت انگیز موسیقی جامعه است که دارای مجموعه ای از برخی از بهترین سالن در ایالات متحده است.” “از آنجا که ما باز در سال 2017, ما به رسمیت شناخته شده در سطح بین المللی, ملی و محلی برای این کار ما در حال انجام است. در حالی که بین المللی و به رسمیت شناختن ملی بسیار قدردانی این جایزه از جامعه خود ما است که به معنی بیشتر به ما…. با تشکر از شما دنور و Westword برای حمایت از ما!”

آماده به وزن در که در سالن باید افتخار در سال 2020 بهترین دنور? خوانندگان نظرسنجی در حال حاضر باز در readerschoice.westword.com که در آن شما می توانید رای برای مورد علاقه خود را در بیش از یک صد دسته بندی خواهد شد که در فینال موضوع عنوان راه خود را در مارس 26.

مهلت رای مارس 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر