لانگ بیچ (CBSLA) — کشتی کروز مسافری اولین coronavirus مرگ در کالیفرنیا است. در حال حاضر بسیاری دیگر از کالیفرنیا که در آن کشتی نیز در خطر است.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به نام a State of Emergency جمعه “را به منابع اضافی در دسترس رسمی اورژانس اقدامات در حال حاضر در جریان است در سراسر چندین سازمان های دولتی و ادارات و کمک به دولت آماده شدن برای گسترده تر گسترش COVID-19” با توجه به دفتر خود.

مرتبط با: Coronavirus: چرا شهرستان لا & ایالت کالیفرنیا اعلام مواقع اضطراری ؟

خبر آمد که کالیفرنیا را تایید کرد اولین مرگ ناشی از این ویروس: 71 ساله از شمال کالیفرنیا.

با توجه به CDC مرد تا به حال فقط در بازگشت از مکزیک روی شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در سمت چپ سن فرانسیسکو فوریه 11, متوقف شد, و در چهار پورت در مکزیک و سپس بازگشت به سان فرانسیسکو, مارس 21. او و بسیاری از دیگر مسافران را خاموش کردم اما کشتی 62 دیگران در خطر ابتلا به عفونت باقی مانده در هیئت مدیره به کروز به جزایر هاوایی. کشتی متوقف شده در چهار پورت وجود دارد.

چهارشنبه شب که در کشتی نشسته لنگر انداخت در سواحل شمال کالیفرنیا تا مسافران و خدمه مورد آزمايش قرار COVID-19.

در بیانیه صادر شده چهارشنبه شب از شاهزاده Cruises یک سخنگو گفت: “در فراوانی از احتیاط این مهمانان و بالقوه دیگر نزدیک خدمه مخاطبین خواسته شده است به ماندن در staterooms تا زمانی که نمایش ما در هیئت مدیره تیم پزشکی. ایمنی و سلامت و رفاه ما مهمانان و خدمه است که همیشه اولویت اول ما است.”

اخبار نمایش در آمد روز پس از زمرد شاهزاده خانم آمد به پورت ساعت قبل از آن برنامه ریزی ورود جمعه.

مرتبط با: 4 کشتی کروز مسافران گرفته شده به بيمارستان منطقه به صورت غیر Coronavirus بیماری های مرتبط با

لس آنجلس شهر, آتش نشانی گفت: آن را دریافت یک تماس برای کمک و اعزام آمبولانس به بندر. هنگامی که امدادگران وارد دو نفر دچار آسیب های ناشناخته در کشتی و دو نفر دیگر مبتلا به بیماری ناشناخته. با توجه به شاهزاده Cruises’ سایت این بیماری نمی شد مربوط به کوروناویروس.

در مونروویا اما مسئولان مدرسه می گویند که آنها در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی پس از یک پدر و مادر که با این نسخهها کار در صنعت سالم گفت: مقامات منطقه آنها ممکن است در تماس با کسی که تا به حال قرارداد این رمان coronavirus.

با توجه به مونروویا Unified School District جمهور راب هاموند که فرد دارای دو دانش آموز که در مدرسه.

هاموند گفت: دو دانش آموزان و همچنین به عنوان پدر و مادر باید خود قرنطینه اگر چه نه پدر و مادر و نه دانش آموزان علامتی هستند.

مدرسه برنامه ریزی شده بود به انجام تمیز کردن عمیق قبل از کلاس بود برنامه ریزی برای شروع پنج شنبه.

“رفاه ما دانش آموزان و کارکنان اولویت ما است. مونروویا Unified School District ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با لس آنجلس وزارت بهداشت در یک تلاش هماهنگ شده برای رسیدگی به بسیاری از مسائل که COVID-19 ارائه” یک بیانیه از این منطقه به عنوان خوانده شده در بخش.

در همین حال دوشنبه شب بسیاری از دختران در ملزومات تخلیه قفسه هدف از ایزوپروپیل الکل ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت — آماده سازی برای وقوع آن را به عنوان حرکت و نزدیک به خانه.

برخی اما تا به حال کمی شانس تلاش برای آماده سازی به جای پیدا کردن قفسه های فروشگاه های لخت.

“وجود دارد هیچ بود” یک زن گفت: در مورد تلاش برای خرید مواد ضد عفونی کننده. “قفسه ها خالی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im