مسافران کشتی کروز خروج از ساحل طولانی باقی می ماند مصمم توسط Coronavirus

لانگ بیچ (CBSLA) – مسافران کشتی کروز خروج از ساحل طولانی نیست اجازه coronavirus خود را خراب تعطیلات رویایی.

کارناوال تخیل مجموعه بادبان از لانگ بیچ یکشنبه به ریاست مکزیک با بیش از 2000 مسافر در هیئت مدیره. این یکی از بسیاری از کشتی های کروز هنوز هم بسته بندی در مسافران با وجود چندین مورد از coronavirus در کشتی کروز دیگر از جمله شاهزاده بزرگ در سان فرانسیسکو.

برخی از کسانی که سوار امروز تصمیم گرفتند به اقدامات احتیاطی اضافی به جای لغو سفر خود را.

“[ما بسته بندی شده] الکل اضافی دستمال مرطوب” گفت: Cici ماتیوز که سوار کشتی امروز با دو خواهر. این ماتیوز خواهر هستند نه تنها در چاشنی چمدان پر از لوازم برای مبارزه با گسترش ویروس.

“ما به ارمغان آورد یک دسته از Clorox دستمال مرطوب” گفت: یک مسافر.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به نام a State of Emergency جمعه “را به منابع اضافی در دسترس رسمی اورژانس اقدامات در حال حاضر در جریان است در سراسر چندین سازمان های دولتی و ادارات و کمک به دولت آماده شدن برای گسترده تر گسترش COVID-19” با توجه به دفتر خود.

خبر آمد که کالیفرنیا را تایید کرد اولین مرگ ناشی از این ویروس: 71 ساله از شمال کالیفرنیا.

با توجه به CDC مرد تا به حال فقط در بازگشت از مکزیک روی شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در سمت چپ سن فرانسیسکو فوریه 11, متوقف شد, و در چهار پورت در مکزیک و سپس بازگشت به سان فرانسیسکو, مارس 21. او و بسیاری از دیگر مسافران را خاموش کردم اما کشتی 62 دیگران در خطر ابتلا به عفونت باقی مانده در هیئت مدیره به کروز به جزایر هاوایی. کشتی متوقف شده در چهار پورت وجود دارد.

چهارشنبه شب که در کشتی نشسته لنگر انداخت در سواحل شمال کالیفرنیا تا مسافران و خدمه مورد آزمايش قرار COVID-19.

در بیانیه صادر شده چهارشنبه شب از شاهزاده Cruises یک سخنگو گفت: “در فراوانی از احتیاط این مهمانان و بالقوه دیگر نزدیک خدمه مخاطبین خواسته شده است به ماندن در staterooms تا زمانی که نمایش ما در هیئت مدیره تیم پزشکی. ایمنی و سلامت و رفاه ما مهمانان و خدمه است که همیشه اولویت اول ما است.”

حتی به عنوان موارد شناسایی شده در کشتی های کروز در ادامه به رشد مسافران روی عرشه کشتی تقریبا کامل کارناوال تخیل گفت: ممکن است گسترش از coronavirus نگران نباشید آنها.

“اگر شما در حال رفتن به آن را دریافت, شما در حال رفتن به آن را دریافت. اگر شما نمی, شما نمی,” یکی دیگر از مسافران گفت. “فقط اقدامات احتیاطی.”

اریک Demello گفت که او تصمیم به رفتن را از طریق با تعطیلات خود را روی کارناوال تخیل به دلیل خط کروز اقدامات پیشگیرانه برای حفظ مسافران امن است.

“آنها در حال گرفتن بسیاری از اقدامات احتیاطی بسیاری از اقدامات پیشگیرانه با مایع [و] هشدار مردم است که اگر آنها برگزاری نمایشگاه هر نشانه یا علائم بیماری آنها موضوع را به نمایش و می تواند دسترسی,” او گفت:. “پس آنها که در مورد آن هوشمند است.”

خط کروز را ارائه چندین گزینه برای کسانی که می خواهند برای برنامه ریزی مجدد سفر خود را با توجه به نگرانی های بهداشتی آن گفت: در نامه ای پنج شنبه.

مهمانان که رزرو قبل از 6 مارس سال 2020 و در حال برنامه ریزی برای تنظیم بادبان در حال حاضر و مه 31 حرکت می توانید رزرو خود را به یک تاریخ جدید. کسانی که به ترک در ماه مارس خواهد بود و مجاز به reschedule در عرض سه روز دریانوردی, تاریخ, در حالی که کسانی که به مجموعه بادبان شروع آوریل 1 باید خود را تغییر دهید, رزرو, مارس 31.

هر مهمان را انتخاب کنید که هنوز هم مجموعه بادبان در حال حاضر و مه 31 دریافت خواهد کرد بین $100 به $200 در پردازنده اعتبار برای نگه داشتن خود را رزرو.

کارناوال کروز بعدی حرکت از لانگ بیچ جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im