مسافران کشتی کروز نه نمایش برای Coronavirus مانند علائم قبل از گرفتن

چارلستون S. C. (CBS محلی) — بیش از 2000 مسافر که در بازگشت به Charleston, کارولینای جنوبی, صبح روز دوشنبه پس از آنچه در حال حاضر برای نهایی خواهد بود کروز به باهاما ظاهرا نه نمایش برای تب ها قبل از خروج از کشتی.

این پس از کارناوال کروز خط گفت: مسافران خواهد بود به نمایش CBS وابسته WCSC گزارش شده است.

“ما راه می رفت درست کردن قایق” یکی از مسافران گفت.

کارناوال در حال حاضر می گوید: پس از مشورت با مقامات مسافران و خدمه را نشان نداد آنفولانزا مانند علائم بنابراین متوسط بررسی شد و لازم نیست با وجود گسترش COVID-19.

مسافر گفت: WCSC آنها متوسط گرفته شده قبل از کارناوال آفتاب چپ چارلستون در روز پنج شنبه. آنها نیز وجود دارد گفت: بسیاری از ضد عفونی کننده در هیئت مدیره و اعضای خدمه به طور مداوم پاک کردن مناطق.

“آنها ما را حرارت همه گذشت هیچ مشکلی تمام قایق خوب بود ما تا به حال زمان” مسافر دیوید جانسون گفت.

“ما تا به حال همه چیز آماده ایم عفونی ما ضد عفونی کننده همه خوب بود” مسافر رنه سیمونز گفت.

پس از یادگیری آن در آینده مسئولان شهرستان خواست دولت را در بخش بهداشت و درمان به ایجاد و اجرای مناسب روش های پزشکی قبل از هر برگ کشتی.

یک سخنگوی وزارت بهداشت می گوید این سازمان با مراکز کنترل بیماری و کشتی, ارشد, دکتر برای اطمینان از هیچ کس نشان داد هیچ نشانه ای از ویروس.

اما حال بارگذاری درایور جوی Bussman که برداشت تا برخی از مسافران از کشتی نگران است.

“این نه تنها که آنها در حال رها کردن مردم درست در قلب چارلستون نیز وجود دارد مردم در این کروز که در حال رفتن به کشورهای دیگر که در آن آنها در حال پرواز یا رانندگی در حال حاضر و شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im