سیهانوکویل کامبوج — یک کشتی کروز تبدیل دور توسط چهار آسیا و اقیانوسیه دولت با توجه به ویروس ترس لنگر دوشنبه کردن کامبوج برای چک های بهداشتی در آن از 2200 مسافر و خدمه.

این Westerdam بود ناخواسته در جای دیگر حتی اگر اپراتور Holland America Line گفت: هیچ مورد از COVID-19 ویروسی بیماری تایید شده است در میان 1,455 مسافران و 802 خدمه در هیئت مدیره.

                                                                                                                                                                                                                       

کشتی لنگر انداخته است یک کیلومتر (.6 مایل) از اصلی سیهانوکویل پورت و یک تیم از مقامات بهداشت خواهد مدیره برای انجام چک های بهداشتی و تعیین تخلیه روند Preah سیهانوکویل رژیم صهیونیستی است. Kouch Chamrouen آسوشیتدپرس گفت.

سفیر ایالات متحده W. پاتریک مورفی گفت که او فرستاده سفارت تیم به کار با کشتی نمایندگان و مقامات کامبوج برای کمک به آمریکایی ها پیاده و انتقال به بعد مقصد.

‘œWe نیز هماهنگ با سفارتخانه های خارجی از دیگر ملیت,’� او در توییتر نوشت.

تایلند حاضر اجازه می دهد تا Westerdam به اسکله این هفته پس از آن در حال حاضر تبدیل شده به دور فیلیپین و تایوان و ژاپن و گوام.

این Westerdam کروز به پایان خواهد رسید در سیهانوکویل و مسافران می توانند پرواز چارتر به کامبوج سرمایه پنوم پن به بازگشت به خانه امریکا هلند گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œAll مصوبات دریافت شده است و ما بسیار سپاسگزار به کامبوج مقامات برای حمایت خود را’� این بیانیه در کروز اپراتور سایت گفت.

این Westerdam خود را آغاز کرد کروز در سنگاپور در ماه گذشته و آخرین آن توقف قبل از آن رد شد بیشتر فرود در هنگ کنگ که در آن 50 نفر از بیماری ویروسی تایید شده است.

COVID-19 تا به بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین از ماه دسامبر و بیش از 170 نفر تایید شده است در یکی دیگر از کشتی کروز الماس شاهزاده ساخته شده است که توقف در هنگ کنگ و دیگر بنادر قبل از ورود در ژاپن در هفته گذشته.

کامبوج نخست وزیر کامبوج است یک متحد قوی در چین و کاهش هر گونه تهدید از این ویروس جدید در کشور است. او کاهش یافته است به ممنوعیت پرواز مستقیم به چین یک گام دیگر دولت ها و شرکت های هواپیمایی. کامبوج تایید کرده است فقط یک مورد از این ویروس در یک بازدید کننده.

یک مسافر در Westerdam ابراز امداد در, اخبار کشتی خواهد بود docking در کامبوج.

“Homeward bound! این #Westerdam است رهبری برای کامبوج” او هنوز توییتی. ‘œWe هستیم گفت: با کاپیتان که آن را ممکن است چند روز به هر کس در چارتر پرواز به پنوم پن و سپس خانه. آمدیم در چشم انداز از دست زدن به زمین فردا. من کار بر روی حوله حیوانات.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su