له دیوارها اعلام 2020 خرما و هنرمندان دعوت به اعمال

دنور بزرگترین هنر خیابانی, جشنواره, شکستن دیوار است بازگشت سپتامبر 14 از طریق 20.

رودخانه شمال هنری منطقه سالانه رویداد آغاز شده یازده سال پیش به عنوان یک جشن هنر شهری در دنور. صدها نفر از نقاشی های دیواری نقاشی شده است که در زمان بیش از یک صد نفر در طول سال گذشته هفته جشنواره به تنهایی.

2020 نسخه از شکستن دیوار خواهد span سی بلوک و شامل عکاسی, مجسمه سازی, فیلم, نقشه برداری پروجکشن, هنرمند, جنگ, موسیقی, رقص و بیشتر در علاوه بر این به زندگی نقاشی. هنرمندان میزبان تورهای طریق این منطقه به عنوان نقاشی های دیواری بالا برود.

“قصد ما این است که برای ایجاد روح مشترک با ما بازدید هنرمندان و محلی ما هنرمندان به معاون کشیش بخش و ایجاد هم” توضیح می دهد که له بنیانگذار رابین Munro, در بیانیه ای.

هنر منطقه به قرار دادن یک تماس برای هنرمندان خواهد بود که باز از 3 مارس تا آوریل 28. در سال 2019 بودند 419 برنامه های کاربردی و بیش از یک صد نفر از هنرمندان انتخاب شده است. بیش از 150 ، 000 بازدید کنندگان با حضور در برنامه نویسی له. و هدف در هر سال را به عنوان متنوع یک استخر از هنرمندان به عنوان امکان پذیر است.

“شکستن دیوار خیابان های شهری جشنواره هنر باقی مانده است اختصاص داده شده به جامعه محلی ما ارائه فرصت برای ما هنرمندان و مطمئن شوید که حقوق صاحبان سهام و ورود بخشی از همه که ما انجام می دهیم” یادداشت تریسی ویل مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران RiNo هنر منطقه, در بیانیه ای.

درخواست خود را به شرکت در سرکوب دیوار رایگان است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در RiNo هنر منطقه و یا له دیوارها وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im