CSU امنا در نظر گیری مطالعات قومی یا عدالت اجتماعی دوره های آموزشی مورد نیاز

لانگ بیچ (CBSLA) — Cal State University دانش آموزان ممکن است به زودی مورد نیاز به مطالعات قومی یا عدالت اجتماعی کلاس.

CSU امنا است که بحث که آیا به نیاز دانش آموزان به مطالعات قومی یا عدالت اجتماعی دوره به عنوان یکی از فارغ التحصیلی خود را مورد نیاز است.

“من فکر می کنم آن را یک ایده عالی. من خواهد بود 100% پشت آن” ساحل طولانی ساکن فرانسیس براون گفت. “من فکر می کنم این امر می تواند یک ایده خوب برای شروع به آن را در سال اول. پس از چهار سال از آموزش و پرورش خواهد بود و حتی راحت تر برای همه آنها است.”

اما پیشنهاد گرفتن مقاومت مواجه از دو طرف. منتقدان مانند کالیفرنیا دانشکده انجمن می گویند ساخت عدالت اجتماعی یک گزینه آبهای پایین هدف از مطالعات قومی جنبش در حالی که یک CSU فارغ التحصیل مانند نیک که کاهش یافته است به گذشته خود نام می کند در حال حاضر وجود دارد بیش از حد بسیاری از آموزش عمومی مورد نیاز و به اندازه کافی دوره های متصل به رشته.

“شما صرف زمان و پول در این و شما باید تمرکز بر روی آنچه که برای کمک به شما در گرفتن یک شغل و حرفه ای,” او گفت:. “این چیزی است که دانش آموزان باید در تمرکز.”

CSU را به طور کلی مورد نیاز آموزش و پرورش نبوده است تغییر در 40 سال اما علاوه بر این از یک مطالعات قومی البته بحث شده است در حالی که برای به دست آورده و بیشتر ضرورت در پی تظاهرات اخیر در برابر نژادی و بی عدالتی است.

هر گونه تغییر در هیئت مدیره می سازد را به اثر در 2023-34 سال تحصیلی. اما اگر دولت نمایندگان مجلس با تصویب یک لایحه است که در حال حاضر در حال بحث به نیاز دانشجویان به مطالعات قومی قانون که لغو هر گونه نیاز از دانشگاه ایالتی کال سیستم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de