در زوم تماس اوایل این هفته توله مدیر کل Jed Hoyer اعلام کرد دو “درجه 1” اعضای هیات تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و نمی خواهد در انوری جمعه زمانی که اردوگاه های آموزشی برای آینده 60 روز فصل باز می شود.

Hoyer بود پرسید: اگر او می تواند نام و نام خانوادگی کارکنان.

                                                                                                                                                                                                                       

“رفتن به جلو من می دانم که آن را برای رفتن به چیزی است که ما بحث در مورد تمام تابستان” GM گفت. “ما نه در آزادی به نام. ما مجاز به بحث در مورد اعداد و چیزهایی مانند آن. آن را به افراد برای تصمیم گیری اگر می خواهید آنها را اعلام کند.”

در چهارشنبه توله تبادل مربی تامی Hottovy تصمیم گرفت آن زمان درست بود.

علاوه بر صحبت کردن در یک زوم تماس Hottovy همچنین به نظر می رسد در دو ایستگاه های رادیویی محلی — 670-AM و 1000 هستم.

“من احساس آن مهم است برای من به بحث از طریق آنچه که من از طریق رفت” Hottovy گفت.

Hottovy رفت و از طریق رینگر در حالی که مبارزه با COVID-19 برای یک ماه. دو هفته پیش او در نهایت آزمایش منفی است.

“این مهم است که درک کنند که من 38 سال” Hottovy گفت: در Mully & Haugh نشان می دهد در 670-هستم. “من شده است با برخوردی خشن روبرو بکند و تست شده برای آخرین 16 سال در عمده-لیگ بیس بال. من تا به حال هیچ مسائل اساسی چیزی است که پرچم قرمز من به عنوان کسی که ضربه بسیار سخت با این ویروس. اما من انجام داد.

                                                                                                                                                                                                                       

“سفر من از طریق این ویروس بود نه مانند آنهایی که شما می شنوید از افراد جوان است که بدون علامت و یا فقط آن را برای چند روز. من خرد کردم. من باید برای رفتن به بیمارستان برای یک کمی از زمان برای بررسی و انجام تمام تنفس درمان است.”

Hottovy رفت و هرگز در ونتیلاتور اما او احتمالا نزدیک است.

“مشکل شد … در روز 8 از طریق 14 آن را خرد من” Hottovy گفت. “آن را به ریه ها. من با آنچه آنها تماس بگیرید COVID ذات الریه ویروسی, پنومونی, تنگی نفس, واقعا, مشکل تنفس مداوم تب.”

Hottovy گفت: او در تمام این توصیه می شود اقدامات احتیاطی در هنگام coronavirus در ابتدا شروع به گسترش به عنوان همسر او آندریا و دو فرزند جوان کامرون 8 و چوپان 6.

نگه داشتن بقیه خانواده خود را سالم و امن زمانی که او بیمار بود Hottovy هدف نهایی. او قرنطینه در یک اتاق خواب و حمام و خانواده اش در آمد از طریق هولناک مصیبت.

                                                                                                                                                                                                                       

“به لطف خدا و با (آندریا) سعی و کوشش در آنچه او برای حفظ خانواده ما امن او و بچه ها نمی توانید آن را از” طبعا عاطفی Hottovy گفت. “آنچه که او تا به حال برای تحمل و قدرت برای یک ماه شما فقط نمی خواهید برای قرار دادن کسی از طریق آن است.”

از آنجا که او هنوز هم با داشتن برخی از عوارض تنفس مسائل از دست داده و نزدیک به 20 پوند در حالی که مبارزه با ویروس Hottovy فکر در مورد امید بستن به خارج از فصل.

وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای مرتب کردن بر اساس است که اما Hottovy یک مربی و او رشد در کمک به دیگران.

“رفته از طریق آن و با داشتن آن زندگی می کردند به حدی که من فکر می کنم این مهم است برای من و خانواده ما به در دسترس خواهد بود برای این بچه ها” Hottovy گفت. “من نمی خواهم برای گفتن یک مثال بود اما کسی که آنها می توانید استفاده کنید به عنوان یک منبع از طریق کل این فرایند است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de