توله ماندن در خانه با پیش نویس انتخاب کنید را انتخاب کنید کوه کرمل shortstop Howard

توله در حال حاضر یکی از بهترین shortstops در بازی — خاویر بائز.

قبل از coronavirus همه گیر تعطیل بیس بال Baez میخواستم بدونم که در مورد آینده اش در سمت شمال. او را واجد شرایط برای رایگان آژانس پس از 2021 فصل بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در این سال است.

                                                                                                                                                                                                                       

“این به آنها” Baez گفت. “هنگامی که حق مقابله می آید و ما برای آن آماده می شود. ما را ببینید.”

داشتن یک جایگزین آماده فقط در مورد Baez حرکت می کند حس می کند برای توله و آنها خطاب که امکان چهارشنبه شب.

با شماره 16 به طور کلی انتخاب در پیش نویس توله انتخاب یک محصول محلی اد Howard.

حتی اگر ارشد خود را در فصل Mount Carmel High School محو شد توسط COVID-19 pandemic, Howard, شناخته شده است, استعداد و فوق العاده برای توله.

“ما در حال نشئه” گفت: Dan Kantrovitz که در سال اول خود را به عنوان توله مدیر تازه سراغ. “بدون شک این بوده است که به چالش کشیدن در بسیاری از جبهه ها. اما برای ما پیش نویس برای شروع با داشتن این فرصت را به را انتخاب کنید اد Howard با ما انتخاب اول آن به معنای واقعی کلمه ما بهترین سناریو و ما نمی تواند بیشتر هیجان زده.”

هوارد احساس به همان شیوه.

“این یک سورئال لحظه,” او گفت:. “من بسیار هیجان زده به زادگاه مرد, من فکر می کنم آن را خاص آن را منحصر به فرد. من آماده هستم تا در این چالش سرگرم کننده و بازی بازی من است.”

                                                                                                                                                                                                                       

18-year-old Howard batted .421 با 11 دونفره 4 سه برابر و 3 خانه اجرا می شود در 35 بازی به عنوان یک کاربر برای کوه کرمل در سال گذشته است.

او یک سال 2020 پیش فصل همه آمریکایی توسط کامل بازی و 6-پا-2, 185-وزن شده برحسب رطل بازی های برگزار شده در سال گذشته Under Armour همه-امریکا بازی در زمینه انوری.

نگه داشتن آن را محلی Howard شروع شد shortstop در 2014 جکی رابینسون وست لیتل تیم لیگ است که پیشرفته به فینال لیگ کوچک جهان سری. او همچنین در جوراب سفید آس (تازه شهر نخبگان) برنامه است.

Kantrovitz نبود قادر به دیدن Howard بازی این فصل اما او هرگز فراموش نکنید یک زوم تماس او با آمادگی phenom.

“من متوجه شده اد تنظیم خود را نشسته در صندلی خود را” Kantrovitz گفت. “من تو را دیدم چیزی در دست چپ خود را و آن نگاه کمی عجیب و غریب است. من به رسمیت شناخته شده و آن را در واقع یک دستکش. او به معنای واقعی کلمه پوشیدن میت بیس بال.

“این چیزی نیست که من فکر می کنم او انتظار می رود به ما اطلاع و یا مشاهده کنید. در این لحظه متوجه شدم که او با پوشیدن دستکش و فقط chomping در بیت در این زمینه و زمین و توپ بازی می کنیم می دانست که او تا به حال ناملموس ما به دنبال آن بودند.

“او الکتریکی skillset. او علاوه shortstop او پاپ در خفاش خود را او می تواند اجرا تاثیر بازی در راه های بسیاری. ما فکر می کنم او یک فرصت به یک ستاره است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de