هیچ چیز باعث, خاطرات دوران کودکی, کاملا مانند تقریبا دردناکی بوی شیرین از یک فروشگاه شکلات, ایجاد انتظار برای چیزی شیرین و آرامش در قالب یک شیر-شکلات دال یا چسبناک کارامل پر از شیرینی. اما در فرهنگی صنایع دستی شکلات که فقط باز در 3742 موریسون جاده عطری نمی خواهد شما را به آن عید پاک روز صبح هنگامی که شما nibbled گوش کردن اسم حیوان دست اموز شکلات.

بوی در Cultura خاکی مشک حتی کمی قشنگ; آنها از ظهور کاکائو در کشورهای مختلف تولید از خام لوبیا در کیسه کرباس به گلدان شکلات مایع در چرخش زمزمه ماشین آلات به داغ ضخیم فنجان جرعه جرعه شکلات. این است که شکلات برای بزرگسالان, شکلات است که قطاری وحشی, میوه ای, تند, طعم, مکزیک, هائیتی گواتمالا و دیگر کشورهای گرمسیری تنها با کوچکترین مقدار شکر به تعادل ،

Cultura صاحب Damaris Ronkanen به یاد شکلات (بسیار بیشتر از او آن cloying از bunnies عید پاک) از سفرهای خود به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ او با مادر او که متولد مکزیک است. که جرعه جرعه شکلات در اشکال مختلف و غذاهای خوش طعم مانند خط و خال ایجاد شده مادام العمر شور و شوق برای هر دو کاکائو و پخت و پز است که تنها به تازگی تبدیل به یک حرفه ای.

“من اولین دسته ای از شکلات در سال 2012,” او توضیح می دهد که “و من شروع به انجام آن وقت سه سال پیش است.”

Ronkanen شرکت های متولد شده در یک آشپزخانه تجاری اما جدید فروشگاه تولید کافه و فضای خرده فروشی ، بنابراین شما می توانید ببینید کسانی که ماشین آلات به نام melangers در حال چرخش به دور پشت پیشخوان برخی از آنها به عنوان بزرگ به عنوان آبجو بشکه بشکه و دیگران به اندازه کافی کوچک به جا در زیر یک کمد در خانه به طور متوسط ، شمارنده اندود شده با ظروف شیشه ای پر شده با شکلات رنده شده آماده می شود ساخته شده به گرم نوشیدنی. ظریف شیرینی با طعم سبزی و میوه و مواد تشکیل دهنده دیگر اشاره از یک مورد صفحه نمایش و بر روی یک قفسه در مقابل دیوار میله شکلات در اندازه های مختلف ارائه یک فرصت برای تجربه تک-منبع طعم.

Sipping choclate from Belize, Mexico and Guatemala each have distinct flavors and colors.گسترش

جرعه جرعه choclate از بلیز مکزیک و گواتمالا هر کدام مجزا طعم و رنگ.

علامت Antonation

برای یک ضربه مستقیم از طعم متمایز از هر کشور Cultura ارائه می دهد یک جرعه جرعه نمونه از سه, شکلات, به طوری که شما می توانید درک یادداشت های توت در بلیز شکلات تند نکات در مکزیک و یا عمیقا میوه ای شدت هائیتی. رنگ متفاوت هستند بیش از حد اعم از نارنجی به قهوه ای نزدیک به بنفش است. Ronkanen می گوید که مشتریان جدید اغلب در انتظار کامل در کافه با طیف گسترده ای از انتخاب نوشیدنی, اما او را نگه می دارد گزینه های محدود به اجازه دهید شکلات بود ستاره. کسانی که در حال حاضر در این می دانم که می آیند برای یک نوشیدنی گرم اما به ناچار وزش نسیم تا ترک با یک کیسه پر از شکلات برای غذا خوردن و اضافه کردن به دستور العمل در خانه. کیک های شکلاتی و سایر محصولات پخته ساخته شده در فروشگاه اثبات هم وسوسه انگیز است.

عکس از مزارع کاکائو که Ronkanen به بازدید از خط دیوارهای فروشگاه را به تصویر می کشد برخی از split-باز کردن غلاف با خمیر سفید قرار گرفته است. در کاکائو به کشورهای مبدا, او توضیح می دهد که برخی از مردم را اگواس frescas یا دیگر غرق نوشیدنی از خمیر تازه و لوبیا اما تازه کاکائو بسیار فاسد شدنی بنابراین قریب به اتفاق عمده ای از برداشت بلافاصله پردازش شده است. دانه های تخمیر شده و خشک شده که در تغییر عطر و طعم از ترش و آبدار به بیشتر از آنچه که ما با آن آشنا هستید.

Cultura اقدام به خرید بسیاری از آن لوبیا از غیر معمول کاکائو یک عمده فروش است که با این نسخهها کار به طور مستقیم با کشاورزان برای اطمینان از شفافیت و انصاف در تجارت جهانی; Ronkanen اقدام به خرید او در مکزیک کاکائو به طور مستقیم از منبع در ایالت ایالت تاباسکو. غیر معمول کاکائو منجر مبدا سفر به مزارع کاکائو بنابراین Ronkanen بازدید کرده است بسیاری از مکان هایی که از او مواد خام منابع هستند.

Cultura owner Damaris Ronkanen prepares sipping chocolates behind a row of her own products.گسترش

Cultura صاحب Damaris Ronkanen آماده جرعه جرعه شکلات در پشت یک ردیف از محصولات خود را.

علامت Antonation

هنگامی که لوبیا می رسند آنها بوداده و پوسته توسط Ronkanen و سه نفر و پس از آن — و این یک ساده سازی فرآیند کامل آنها به رب زمین چرخید و در melangers برخی برای روز در یک زمان برای رسیدن به سازگاری مناسب و صافی. این فرآیند همچنین توسعه شکلات و عطر و طعم و بافت. از آنجا بلوک های بزرگی از تمام شکلات ها در سن سه یا چهار هفته است. شکلات ساز توضیح می دهد که کاکائو بسیار اسیدی زمانی که آن می رسد به طوری که مثل آتش و سنگ زنی پالایش و پیری mellows عطر و طعم به چیزی خشنود و پیچیده است. در واقع اسیدیته بالا است که Ronkanen به طور کلی انجام مراحل اولیه فرایند قبل از این که فروشگاه باز می شود چرا که این بو را می توان خارج از قرار دادن به مشتریان.

دفعه بعد شما ولع مصرف شکلات جست و خیز تولید انبوه مسائل رقیق شده در طول قرن ها به چیزی به سختی شبیه به شکل اصلی آن است. Cultura ارائه می دهد یک دست گردد شکلات تجربه — خام قدرتمند و زمین — به عنوان یک راه برای طعم تاریخ فرهنگ باستان و کار سخت از کشاورزان و دسته ای کوچک تولید کنندگان.

کافه و factoria در حال حاضر باز, شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر پنج شنبه از 9 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 11 تا 6 بعد از ظهر و پنج شنبه از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر برخی از شب های هفته خواهد بود این سایت متعلق به کلاس و مراسم تست همراه با مراسم ویژه سازمان Re:سیما (Westwood سازمان جامعه که صاحب ساختمان) و Xatrucho و X’tabai Wymysorys دو فروشندگان مواد غذایی است که با استفاده از هنر, آشپزخانه, درب بعدی برای تلفن همراه خود را کسب و کار و pop-ups برای اطلاعات بیشتر ، culturachocolate.com.

و از دست ندهید Re:چشم انداز مول جشنواره مجموعه ای از 11 صبح تا 4 بعد از ظهر روز شنبه, فوریه 29, زمانی که شما می توانید طعم و خال برخی از ساخته شده با Cultura شکلات ایجاد شده توسط چندین سرآشپزها محلی و آشپز خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im