حکومت را تمدید USAID اعلام کمک تعلیق در یمن

بیروت — عراق و لبنان تمدید شده در روز پنج شنبه دولت-اعمال محدودیت در حرکت برای بیش از دو هفته از آخرین اقدامات اعلام کرد برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. در ایران مرگ و میر افزایش 157 باعث جدیدی را برای محدود کردن تجمعات عمومی و داخلی سفر.

در عربستان سعودی, مقامات اعلام کرد در مجموع مستند در پایتخت ریاض و اسلام را دو مقدسترین شهرهای مکه و مدینه, در علاوه بر این به یک کشور مقررات منع رفت و آمد. در امارات متحده عربی, مقامات اعلام کرد یک شب آخر هفته مستند و با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را به ساکنان خانه بمانند.

                                                                                                                                                                                                                       

به عنوان کشورهای منطقه دست و پنجه نرم کردن با سرعت گسترش ویروس رهبران قدرتمند جهان اقتصاد به تشکیل عملا در تلاش برای هماهنگ کردن پاسخ.

نشست گروه 20 ملل بود که به ریاست پادشاه عربستان سعودی سلمان می آید و در میان انتقاد که جهان ثروتمندترین کشور گرفته اند و نه منسجم اقدام به مبارزه با شیوع بیماری که توقیف کسب و کار و بیش از یک چهارم از جمعیت جهان را به خانه انزوا.

عراق را به وزارت بهداشت گزارش پرش از coronavirus مرگ و میر ناشی هفت در 24 ساعت, با توجه به بیانیه روز شنبه به بالاترین سطح خود از دولت شروع ضبط موارد است. حداقل 36 نفر در میان 382 تایید آلوده موارد فوت کرده اند.

عراقی ها تلاش کرده اند به پایبندی به روز گارد ملی در محل پس از مارس 17, باعث ارشد عراق مقامات و چهره های برجسته مذهبی به فراخوان عمومی به ماندن در خانه و جلوگیری از تجمع در جمعیت. عراق کابینه گفت که تمدید مقررات منع رفت و آمد تا آوریل 11, دوم, فرمت, پس از حکومت نظامی بود و برای اولین بار تحمیل شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات بهداشت گفت: آنها انتظار اعداد به افزایش بیشتر در حال تست در هفته های آینده. یک ارتش عراق در بیانیه ای گفت: این امر واحد ارسال به اجرا درآوردن یک هفته گارد ملی و حتی کمربند خاموش مناطق که در آن موارد در حال نصب است. استان بغداد بصره و کربلا شاهد بیشترین تعداد موارد جدید, با توجه به وزارت.

لبنان کابینه تمدید یک مستند انقضای شنبه تا مارس 12 که یکشنبه عید پاک است که به احتمال زیاد تعدیل جشن در این مذاکرات دو کشور با جمعیت مسیحی.

لبنان یک کشور نزدیک به 5 میلیون دلار را ثبت کرده است شش مرگ و میر ناشی از این ویروس در حالی که 35 آلوده موارد ثبت شد پنج شنبه, بالا بردن مجموع به 386 موارد است. محکم کردن آن اقدامات دولت و همچنین تمدید shutdown به همه نهادهای دولتی از جمله شهرداری ها و دستور معاف فروشگاه مانند نانوایی داروخانه ها و سوپر مارکت ها به بین 7 p. m. و 5 صبح هر روز.

در ایران است که در مواجهه با بدترین شیوع بیماری در منطقه, مرگ و میر افزایش به 2,234 روز پنج شنبه با 157 جدید تلفات با توجه به وزارت بهداشت. وجود دارد بیش از 29,000 موارد تایید شده در ایران, که در آن مقامات توصیه کرده اند که مردم را به ماندن در خانه اما خودداری از تحمیل سراسر کشور جنبش محدودیت و یا حکومت به عنوان دیده می شود در جای دیگر.

                                                                                                                                                                                                                       

با این حال حسن روحانی رئیس جمهور روز پنجشنبه گفت: وجود خواهد داشت بیشتر در سفر و جمع آوری محدودیت برای دو هفته آینده به ‘œbreak زنجیره ای” از ویروس و اعلام کرد یک بسته کمک به حمایت از تلاش کسب و کار. این اقدامات جدید شامل ممنوعیت مسافرت داخلی از طریق جاده و تجمعات عمومی و همچنین بسته شدن تمام پارک های عمومی و نقاط جلسات معاون وزیر کشور حسین Zolfaghari گفت: در سیر تلویزیون. مقامات می خواهد مغازه ها که باز باقی می ماند با یک ماه مجبور به بسته شدن. داروخانه ها, مواد غذایی و نانوایی ها معاف هستند.

روحانی ادعا کرد که با وجود تحریم های ایالات متحده و ایران به مراتب بهتر از کشورهای دیگر است. دولت ارائه شده است که 5 میلیارد دلار بسته برای حمایت از کسب و کار مبارزه و گسترش وام های کم بهره به کسب و کار است که نمی اخراج هر کارگر, او گفت:, و اضافه کرد که دولت قصد دارد به اختصاص 1 میلیارد دلار برای حمایت از سیستم بهداشت و درمان و بیکار.

این مستند از ریاض مکه و مدینه شامل 15 ساعت منع رفت و آمد شروع در 3 p. m. بقیه پادشاهی دارای 7 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد. عربستان سعودی 1012 تایید موارد آلوده و چهار مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

در امارات متحده عربی مراکز خرید و فرودگاه ها و سواحل در حال حاضر بسته شده است و مقامات گفت: یک آخر هفته یک شبه حکومت نظامی آغاز خواهد شد پنج شنبه در 8 p. m. پایدار تا 6 صبح و اتوبوس و تراموا و مترو خواهد بود به بیش از آخر هفته به طوری که آنها می تواند ضد عفونی. پلیس در دبی و در نزدیکی امارت شارجه بودند با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به مردم بگویید به ماندن در خانه.

نیروی دریایی آمریکا گفت: دو ملوانان اعزام به امارات متحده عربی را آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که ترانزیت از طریق این کشور جزیره از بحرین. Cmdr. ربکا Rebarich یک سخنگوی نیروی دریایی برای بحرین مبتنی بر 5th ناوگان آسوشیتدپرس گفت که دیگر ملوانان سفر با دو آلوده شده بود به قرنطینه برای 14 روز توسط دولت بحرین.

Rebarich کاهش یافته است به شناسایی واحد و یا تعدادی از ملوانان درگیر است. با این حال امارات متحده عربی میزبان یک رودخانهای اسکادران در پایگاه نیروی دریایی در فجیره در خلیج عمان در نزدیکی استراتژیک تنگه هرمز

جهانی مرگ و میر از این کروناویروس جدید صعود به گذشته 21,000 و تعدادی از عفونت ها پیشی گرفته است 472,000 با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

___

کریمی گزارش از تهران ، آسوشیتد پرس نویسندگان Samya Kullab و قاسم عبد زهرا در بغداد و آیا Batrawy و جان Gambrell در دبی, متحده عربی امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im