مشتری شکایت شفق فروشگاه خودرو بیش از پا آسیب

محبوب شفق فروشگاه خودرو است که شکایت توسط یک مرد که می گوید که او مجروح شد و در تابستان سال 2018 هنگامی که یک کارمند دعوت او را به فروشگاه خود را نگاه کنید خودرو و آسانسور سقوط در پای.

در یک طرح دعوی در دادگاه واصل در Kane County, Ricky رودریگز تورس به دنبال بیش از 50.000 دلار خسارت از Velazquez عملکرد اگزوز 702 N. دریاچه سنت در ارتباط با تاریخ 30 ژوئیه 2018 مورد.

                                                                                                                                                                                                                       

“این بسیار خطرناک محل بازگشت وجود دارد” گفت: تورس’ وکیل برنارد ویلر. “هنگامی که شما دعوت کسی که شما را به مراقبت از آنها را رها نمی آسانسور در پای خود را.”

یک پیام به سمت چپ در Velazquez بازگشت نیست.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه یک کارمند در Velazquez دعوت تورس بر روی خودرو فروشگاه طبقه به نمایش تورس چیزی در وسیله نقلیه خود را که برگزار می شد توسط یک بالابر مکانیکی.

“در حالی که تورس در مجاورت حالت تعلیق در خودرو به طور ناگهانی و بدون هشدار آسانسور کاهش بر روی پای خود باعث شدید جراحت بدنی” استدلال می کند که طرح دعوی در دادگاه که ادعا می کند کارمند سهل انگاری منجر به تورس که “خشونت زده” توسط آسانسور.

ویلر گفت: مشتری خود را که در 30s خود را راه می رفت با یک عصا از قبلی آسیب به پاها و پاها. ویلر کاهش یافته است به شرح صدمات خاص وارد شده در تورس ،

“او هنوز هم می تواند راه رفتن با عصا اما دردناک برای او” ویلر گفت. “آن را به شدت ناتوان کننده برای او.”

دو طرف در حال بعدی به دلیل در دادگاه در سپتامبر. 30.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de