HERMOSA ساحل (CBSLA) — جمعه شب مشخص شده اولین و شاید شادترین و خوشحال ساعت در اطراف L. A. شهرستان در حالی که به عنوان میله قادر به بازگشایی پس از سه ماه تعطیل با توجه به کوروناویروس.

در قبل از همه گیر شب جمعه اسکله در Hermosa ساحل شده اند که با مردم بسته بندی شده. در حال حاضر جمعیت بسیار نازک تر — و برای بسیاری از افراد که فقط خوب است.

“ما به این نیاز ما نیاز به بازگشت به زندگی عادی…” گفت: Dan واگنر.

به جز این دقیقا کسب و کار به عنوان معمول است. برخی از میزبان خواهد شد چک کردن درجه حرارت همراه با شناسه های قبل از مشتریان می توانند در یکی از سرد. کاربران را مجبور به چت کردن نوار خود را جفت از یک فاصله اجتماعی و از پشت یک ماسک.

“من کاملا برای آن است که همه در نگه داشتن فاصله خود و پوشیدن خود ماسک و من احساس بسیار امن” واگنر گفت.

در حالی که اکثر خوشحال بودند به رعایت دستورالعمل های آنها هنوز هم ساخته شده برای یک نامطلوب اولین تجربه در یک نوار.

بیشتر: به عنوان COVID مرگ و بستری نرخ سهولت شهرستان لا خواستار پوشش صورت در حالی که در

“آن را بمکد شما می دانید که هیچ کس واقعا می خواهد برای پوشیدن یکی گفت:” مگان Tsujimura مدیر در پاتریک Molloy است. “اما شما باید نگه داشتن مردم در امن و ما می خواهم باز بماند تا…”

پاتریک Molloy را ندارد و در عین حال بازگشایی واقعی نوار. یکی از سخت ترین موانع ممکن است که وزارت بهداشت می گوید: مشتریان می توانند تنها نشستن در نوار اگر آنها شش فوت از مشتریان دیگر و از متصدی بار. مدیران هنوز هم بدانند که چگونه است که کار خواهد کرد.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال زیر همه قوانین و همچنین ارائه خدمات خوب” Tsujimura گفت.

هر آنچه در آن مانند به نظر می رسد مشتریان حاضر به نظر می رسد وفق دهند.

“ما باید آنچه که ما باید انجام دهیم. آن را که ساده گفت:” هنک Alvarez. “اگر [یعنی] با پوشیدن ماسک در همه زمان ها, من هیچ مشکلی با آن ندارند و آن را بخشی از زندگی است. این یک چیز جدید ما باید به آن استفاده می شود مانند 9/11 ما تنظیم در حال حاضر این ما تنظیم دوباره.”

دیگران در حال تنظیم آهسته تر — و نه کاملا آماده بود در یک نوار و یا حتی یک رستوران فقط رتبهدهی نشده است.

“من فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی” گفت: Lorena ویلیس. “هنگامی که شما فکر می کنم کشورهای دیگر آنها هنوز هم در مستند و من فکر می کنم که دلیل ما باید بسیاری از موارد به این دلیل که ما بیش از حد آرام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de