سینتیا Erivo یک سال 2020 نامزد جایزه اسکار برای عملکرد خود را در Harriet, و تونی امی و برنده جایزه گرمی فارسی, بازیگر, در راه خود را به دنور برای یک شب با کلرادو سمفونی. در فوریه 15, فقط برای یک شب او را درمان جمعیت به آهنگ های معروف ساخته شده توسط آرتا فرانکلین, Nina Simone الا فیتزجرالد, Beyoncé و دیگر قابل توجه هنرمندان است.

پیش از این عملکرد Erivo ساخته شده برای چند دقیقه با Westword به صحبت در مورد آهنگ او را انجام دهد در کلرادو آکادمی نامزد و راه طولانی پیش رو برای گنجاندن مردم رنگ در هنر.

Westword: این است که عملکرد خود را در دنور بخشی از یک سمفونی تور و یا آن را یک رویداد خاص?

سینتیا Erivo: این یک تور به طور خاص. آن را فقط اتفاق می افتد به یک رویداد در دنور است که من به اندازه کافی خوش شانس به انجام.

“ایستادن” یکی از خود آهنگ اصلی از هریت, است که برای جایزه اسکار برای بهترین دستاورد در موسیقی نوشته شده برای تصاویر متحرک (آهنگ اصلی)و عملکرد خود را به عنوان Harriet Tubman است تا برای بهترین عملکرد توسط یک بازیگر زن در نقش اصلی. چگونه است که احساس می کنید ؟

این احساس شگفت انگیز است. این ایده که چیزی است که بخشی از من و موسیقی من بودن افتخار در این راه بسیار ویژه است. این یک رویا به حقیقت می پیوندند. من نمی دانم که این اتفاق خواهد افتاد بنابراین من بیش از خوشحال به بخشی از آن. آن را فقط دیوانه.

همه از آهنگ های خود را در کلرادو ست لیست خود آهنگ ها که شما انتخاب کرده اید به طور خاص برای این عملکرد ؟

بله آنها هستند. من انتخاب آنها را به خاطر من آنها را دوست دارم و من فکر کردم که آنها آهنگ هایی که من آواز و آهنگ هایی که من می خواستم به خواندن و نه به حال فرصت را به آواز خواندن.

شما رد پیشنهاد به انجام در سال 2020 بافتا جایزه به دلیل عدم تنوع در نامزد. [هیچ نوازندگان رنگ شد تا برای هر بازیگری جوایز در چهار دسته است.] چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد تنوع در این سال را به آکادمی اسکار?

امسال آکادمی را ترک کند چیزی که باید مورد نظر که برای اطمینان حاصل کنید. قطعا وجود دارد کار انجام می شود…. من امیدوارم که که در آن ما در حال حاضر به ما می دهد یک دلیل برای نگاه چگونه ما در حال جشن این آثار است که مردم از رنگ انجام دهید مطمئن شوید که وجود دارد اتاق را برای ما مطمئن شوید که ما را وادار به ایجاد و بگویید این داستان. من نمی دانم که آن را به یک زمین بازی برابر زمانی که آن را به می آید که در همه. بنابراین امیدوارم که ممکن است تغییر کند.

آیا شما فکر می کنم که ایالات متحده و بریتانیا در مقایسه با نیاز خود را به آدرس تنوع و بازنمایی در هنر است ؟

من فکر می کنم, اما من فکر می کنم که ایالات متحده آمریکا است که حداقل داشتن مکالمه. من فکر می کنم که بریتانیا است نه داشتن مکالمه با صدای بلند به اندازه کافی. بنابراین ما هنوز هم با داشتن شرایطی که ما حتی اذعان به این واقعیت است که وجود دارد عدم تنوع در کارهای معینی است. بنابراین من امیدوار هستم که در سراسر هیئت مدیره گفتگو می شود که مهم و فوری و روشن است.

شما بوده ام موفق مرحله بازیگر نمایش بازیگر و خواننده. وجود دارد یک نوع عملکرد است که احساس می کند مانند خود را متوسط?

هیچ. این رویا برای من بود قادر به انجام آن است. یکی از بت من است Barbra Streisand و من باور دارم که او شده است قادر به پوشش تمام رسانه های واقعا زیبایی است. من می خواستم که به آنچه در زندگی من چه من میراث بود. کسی که قادر به ایجاد تمام رسانه ها و انجام کار خوب.

هریت بود و فوق العاده در حال حرکت فیلم. به همین دلیل است که او یک داستان مهم برای دوباره امروز ؟

این مهم به زنان از رنگ سیاه به طور خاص در مرکز داستان خود را با آژانس, با قدرت, با قدرت است. من معتقدم که مهم است در حال حاضر بیش از همیشه زمانی که حقوق گرفته شده از زنان که زنان خود را — سیاه و سفید زنان خود را — در نظر گرفتن قدرت برای خود است. و من فکر می کنم که آن را باز درب به فکر کردن در مورد که در آن سیاه و سفید از افراد درمان شده اند در طول زمان و چگونه تغییر باید اتفاق می افتد. این نیز مهم است که ما به یاد داشته باشید که هریت بود چرا که میراث او را در حال مرگ است…و مردم نمی دانند که در مورد او. من فکر می کنم که گفتن داستان خود را به ارمغان می آورد تا کنجکاوی مردم برای رفتن و پیدا کردن که او بود – چرا که او یک قهرمان بود.

وجود دارد جالب لحظه در هریت که در آن ماری Buchanon (Janelle Monáe) می گوید هریت برای رفتن و شستن چرا که او بدبو از شمال سفر خود را به آزادی است. اگر چه ماری می گوید آن lightheartedly هریت پاسخ که متولد می شود یک رایگان زن خانم Buchanon خوش شانس است که هرگز شناخته شده “تعفن از ترس.” که صحنه ساخته شده من تعجب می کنم که چگونه متحدان باید در مورد ایجاد تغییر معنی دار, داشتن زندگی نیست تجربه مستقیم از ظلم و ستم.

صحبت کردن در مورد آنچه آنها را ببینید. ما تا به حال واقعا لحظه بزرگ در جوایز بفتا که در آن Joaquin Phoenix صحبت در مورد آنچه که او دیده بود چه او توجه در داخل و اطراف هالیوود آغاز هر کجا که. در مورد عدم تنوع در مورد راه که به نظر می رسد به جهان. من فکر می کنم او آن را واقعا موجز زمانی که او گفت که “ما مردم را به احساس مانند آنها تعلق ندارد و ما نمی خواهیم آنها را در اینجا هنگامی که ما هرگز آنها را جشن می گیرند و ما هرگز دعوت آنها را.” و من فکر کردم که واقعا یک راه بسیار خوبی برای قرار دادن آن. و این چیزی است که به عنوان یک متحد…این کسانی که صحبت می کنند تا که نیست در این وضعیت که همیشه بیشتر از پیش شنیده شود. زیرا آنها هیچ سهمی در این موضوع. سهام خود را در ماده بشریت است. به نظر نمی رسد مانند آن را خودخواه گریه. من فکر می کنم بیشتر صدای ما باید هر چه زودتر از آن چیزی است که رفتن به تغییر دهید. و اگر صدای شما یکی است که به حاشیه رانده شده و شما می توانید صحبت می کنند بر این واقعیت است که وجود دارد به حاشیه رانده شده مردم این مهم است که شما صحبت می کنند در آن.

وجود دارد هر چیز دیگری شما می خواهم به لمس ،

من فقط امیدوارم که مردم می آیند و لذت بردن از [نمایش در دنور] و به اندازه کافی راحت به آواز خواندن همراه.

در اینجا کامل ست لیست خود را به صورت افسانه ای صدای زنان: یک شب با سینتیا Erivo:

جورج گرشوین “اعتصاب تا Band”
فرانتس شوبرت مرتب توسط Hazell, Ave Maria
نینا سیمون مرتب توسط جرمی لوی “I Put a Spell on You”
نینا سیمون مرتب توسط جرمی لوی “don’t Let Me Be Misunderstood”
Billie Holiday مرتب توسط Sean o’loughlin, “آب و هوای طوفانی”
Billie Holiday, مرتب می کنم هندرسون/نیک Greer “فصل تابستان”
Aretha Franklin مرتب توسط نیک Greer “ain’t No Way”
Aretha Franklin مرتب توسط نیک گریر “من هرگز عاشق یک مرد”
Gladys Knight مرتب توسط سام Hyken, “نیمه شب با قطار به گرجستان”
قیمت سمفونی شماره 3 Mvt. 3: آخر
لئونارد برنشتاین “مراقبت از این خانه” از 1600 خیابان پنسیلوانیا
نینا سیمون مرتب توسط آدم Podd, “No Me Quitte Pas”
نینا سیمون مرتب توسط جرمی لوی “احساس خوب”
اتا جیمز مرتب توسط Eric Allen, “All I Could Do Was Cry”
اتا جیمز مرتب توسط اریک آلن “در آخرین”
Shirley Bassey مرتب توسط فرد بارتون/نیک گریر “من که چیزی”
راجرز & هامراشتاین مرتب توسط نیک Greer “Edelweiss”
Beyoncé مرتب توسط دیوید همیلتون/نیک گریر “من اینجا بودم”

سینتیا Erivo خواهد بود در tablet wallpapers سالن کنسرت در 7:30 p. m. در فوریه 15. بلیط را می توان در کلرادو سمفونی وب سایت از طریق تلفن در 303-623-7876 و فرد در tablet wallpapers سالن کنسرت ،

گوش دادن به سینتیا Erivo و بیشتر مورد علاقه های شما از Westword نویسندگان ما Westword کارکنان میدارد لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im