نیکوزیا, قبرس — قصور وام نخست اقتصادی مسئله قبرس که از سال 2013 بحران مالی دیده است پرداخت سر رسیده وزن در مصرف کنندگان و بانک ها. در عین حال یک طرح دولت برای کاهش مشکل شده است در آغوش توسط وام گیرندگان به عنوان امیدوار بود.

فقط بیش از 5600 برنامه های کاربردی به ESTIA طرح بودند فرستاده شده توسط آذر. 31 تاریخ قطع حدود نیمی از آنچه که مقامات انتظار داشتند. از کسانی که تنها 1200 برنامه کامل شد.

                                                                                                                                                                                                                       

که حساب برای 1.7 میلیارد یورو (1.9 میلیارد دلار) در وام های بد در مقایسه با 9.8 میلیارد یورو کلی, بئب بخش بانکی – تقریبا یک سوم از تمام وام.

مجموع هنوز هم ناچیز برای کشوری مثل قبرس که دومین بدهی خصوصی در سطح اروپا است.

دولت آمد تا با کمک طرح برای مقابله با سخت ترین دسته ای از بانک های بد در پرتفوی وام, وام با وثیقه بدهکار صفحه اصلی.

کسانی که به دنبال کمک داده می شود این فرصت را به صرفه جویی در خانه های خود – با برآورد ارزش 350,000 یورو و کمتر از سلب حق اقامه دعوی.

قبرس وزارت اقتصاد و دارایی گفت: تعداد کم برنامه های کاربردی بود احتمالا بدهکار به درک که دولت در خواهد آمد تا با یک œmore سخاوتمندانه’� طرح پایین بعد هر چند مقامات بارها و بارها رد آنها خواهد بود.

یکی دیگر از دلایل بی میلی با استراتژیک defaulters’ به افشای اطلاعات مالی خود را مانند درآمد و دارایی هر دو داخلی و خارج از کشور بنابراین به عنوان نه به فعال کردن بانک ها به بعد از آنها.

برخی از بانکی و مقامات دولتی گفت که این طرح تا به حال نتیجه در وجین کردن بدهکاران که به عمد طفره رفتن از تعهدات خود را – به اصطلاح استراتژیک defaulters – از کسانی که واقعا می خواهید دولت کمک کند.

‘œWe نمی خواهد و نباید در محافظت استراتژیک defaulters نه باید از ما محافظت از کسانی که سوار رایگان در مخمصه سزاوار برای محافظت از شیوه زندگی خود را با زندگی به معنی فراتر از خود” Panicos Nicolaou رییس اجرایی کشور, بزرگترین بانک, بانک مرکزی قبرس آسوشیتدپرس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im