D70 راکلند اصلی نام جدید انطاکیه D34 مدیر منابع انسانی

پس از نه سال در راس راکلند مدرسه اصلی جف نزدیک است حرکت بر روی موقعیت اداری با انطاکیه مدرسه منطقه 34.

نزدیک 43 خواهد بود مدیر جدید منابع انسانی برای کودکستان تا کلاس هشتم مدرسه منطقه است که دارای پنج, مدارس و 2,600 دانش آموزان است.

                                                                                                                                                                                                                       

نزدیک آمد و به راکلند مدرسه پس از یک سری از پنج اصول از جمله موقت رهبری این مدرسه بیش از 15 سال دوره. لیبرتیویل مدرسه منطقه 70 بود که به دنبال ثبات در استخدام نپ که به سرعت تبدیل به مراقبت و مورد اعتماد رهبر مدرسه مورد نیاز است.

“سخت ترین بخشی از من ترک است که آن را بسیار سخت برای خداحافظی به همه روابط من با دانش آموزان ، والدین و کارکنان گفت:” نزدیک بود که اولین اصل برای مدرسه در بیش از 25 سال است.

“این چنین تنگ گره جامعه است. هر کس دوست دارد این مدرسه قرمز درب و تمام است که آن را به معنی. این محل بسیار ویژه است. آن سخت است به راه رفتن به دور از.”

محبوب اصلی آورده است که کارکنان با هم به متحد کردن مدرسه نزدیک هدایت تحصیلی در به دست آوردن آن دوم وزارت آموزش روبان آبی شد. در حالی که در راکلند او اضافه Lake County اصلی جایزه سال در 2012-13 و ارتباطی جایزه از ایلینوی فصل مدرسه ملی روابط عمومی انجمن و رئیس جمهور ایلینوی اصلی انجمن در طول 2018-19 سال تحصیلی.

                                                                                                                                                                                                                       

کارکنان در آغوش ناپ, چرا که آنها می دانستند که او برای آنها مراقبت و همیشه بهترین منافع خود را در قلب.

“هر روز که ما با هم کار برای دانش آموزان” نپ گفت. “این محل بیش از یک شغل. وجود دارد خیلی بیشتر در اینجا آن است که یک خانواده است. ما گرد هم می آیند و هر روز. بار خوب وجود چالش وجود دارد اما هر روز ما با هم مثل یک خانواده و انجام بهترین ما می توانیم برای دانش آموزان است. که در آن شروع می شود و به پایان می رسد.”

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایلینوی با تحصیل به تدریس مطالعات اجتماعی ناپ صرف پنج سال به عنوان یک معلم مدرسه نقل مکان کرد به یک مدرسه دستیار اصلی و سپس ابتدایی اصلی در جامعه تثبیت منطقه مدرسه 46 در Grayslake.

نزدیک دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدرسه مشاوره از کنکوردیا دانشگاه مدرک لیسانس در آموزش و پرورش متوسطه از دانشگاه ایلینوی و اداری گواهی در رهبری آموزشی.

حرکت برای تبدیل شدن به یک مدیر منابع انسانی این است که یک گام برای نزدیک که دریافت سرمایه انسانی رهبران در آموزش و پرورش گواهی نامه در سال 2018 است.

“من در زمان گام بعدی به ادامه رشد” نپ گفت: از اینکه علاقه مند به منابع انسانی است. “این یک پیشرفت طبیعی مایل به شیر به مردم است. من به دنبال به جلو به آنچه پیش رو است. این هیجان انگیز است.”

نزدیک یکی از چهار مدیران جدید در منطقه مدرسه.

• برای ارسال اخبار خود را به dailyherald.com/share.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>