IF پایان می تواند قرار داده 13,000 Coloradans از مشاغل…و شاید کشور

خاویر Pineda برنامه های بزرگ. 26-در سال دیلون ساکن حقوقی و برنامه و در نظر گرفتن آخر بعد از این سال به طوری که او می تواند حضور در دانشکده حقوق در کلرادو.

“با تشکر از DACA, من قادر به کار در قانون کار. قادر به کار به من می دهد برخی از امنیت و توانایی برای به دست آوردن کمی پول بیشتر می گوید:” پیندا که از نظر مالی پشتیبانی از پنج سال.

اما Pineda رویای تبدیل شدن به یک وکیل و حتی خود منبع درآمد ممکن است در معرض خطر.

به عنوان یکی از بیش از 14,000 Coloradans که به ایالات متحده به عنوان یک کودک بدون مستندات و اعطا شد مجوز کار در دولت اوباما را عمل معوق ورود دوران کودکی برنامه شناخته شده به عنوان DACA, Pineda مجوز کار در ایالات متحده می تواند به زودی تاریخ انقضا.

در چند ماه آینده به دیوان عالی کشور خواهد پریشی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سریع حرکت برای لغو IF در آغاز ریاست جمهوری خود حلال بود.

“وجود دارد این وعده که اگر شما کار سخت و انجام آنچه شما قرار است به انجام, شما می خواهید چیزی در بازگشت. در وضعیت من که غلط” پیندا می گوید.

اگر دیوان عالی دولت موقعیت Pineda و بیش از 13000 دیگر Coloradans می تواند در نهایت از دست دادن شغل خود را با توجه به آمار جدید از FWD.ما یک گروه لابی گری است که طرفداران برای ایجاد یک مسیر به شهروندی برای مهاجران مستند نشده.

که 13,000 شکل می آید از برخی از شماره-خرد با توجه به برآورد 14,640 IF گیرندگان در کلرادو و 89 درصد نرخ اشتغال برای 700,000 خیال به عنوان آنها به تبدیل شدن به شناخته شده در سراسر کشور. بیش از 9000 در کلرادو IF گیرندگان زندگی در دنور شفق قطبی و Lakewood, با توجه به U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی.

“زمانی که من نگاه به تعداد کسانی که من فکر می کنم آن را واقعا خوب یادآوری حتی به خودم به عنوان یک IF گیرنده است که از تاثیر IF تا به حال در زندگی ما برای هشت یا نه سال می گوید:” ماریسا مولینا ایالتی کلرادو مهاجرت manager برای FWD.ما.

متی Albence اقدام مدیر اداره مهاجرت و گمرک به تازگی گفت که آژانس او شروع به اخراج IF گیرندگان اگر دادگاه عالی اعتصاب کردن برنامه است. این بدان معنی است که افرادی مانند Alejandro Flores-مونز, یک سی ساله به ارمغان آورد به آمریکا توسط پدر و مادر خود را در سال 1997 می تواند در خارج از کشور است.

“بسیاری از ما در حال حاضر پدر و مادر بسیاری از ما همسران ما هستند و نان آور. با داشتن این برود قطعا تاثیر خانواده های روزمره زندگی شرایط می گوید:” فلورس-مونز که صاحب خود را در دنور کسب و کار استوکس Poké کامیون مواد غذایی.

در حالی که ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس که بزرگترین جمعیت خیال خواهد بود سخت ترین ضربه کلرادو اقتصاد نیز از دست دادن را به عنوان مستند و مستند نشده مهاجران پرداخت میلیاردها دلار مالیات در هر سال و همچنین صرف میلیاردها دلار کالا.

“راه دادگاه عالی تصمیم می گیرد در حال رفتن به یک واقعا تاثیر عمیقی بر بسیاری از افرادی که اعضای کلیدی جامعه ما می گوید:” ملینا.

با IF در برزخ کلرادو سیاستمداران شده اند effusive در حمایت خود را از خیال.

“اینها ساکنان شهر و شهرستان دنور” شهردار مایکل Hancock گفت: در طول یک ماه نوامبر سال 2019 تجمع است. “ما موضع آنها را در دادگاه و ما با آنها ایستاده در خیابان های, Denver, کلرادو.”

شهر دنور به تازگی منتشر شده اطلاعاتی آگهی برای DACA گیرندگان. اما هنکاک و دیگر رهبران سیاسی در دولت در حال محدود در آنها چه می توانید انجام دهید.

“وجود دارد هیچ دولتی جایگزینی برای DACA. دولت هیچ قدرت قانونی برای ارائه اقامت و اجازه کار” فرماندار Jared پلیس گفت: همچنین در ماه نوامبر سال 2019 در تماس با خبرنگاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>