هرالد روزانه کروز شب revved up برای Aug. 5 بازگشت

این یک وحشی و حواس پرت تابستان است. اما اگر یک چیز وجود دارد به لبخند آن را برگشت به جمع آوری با دوستان و هموطنان علاقه مندان به خودرو در یک ماشین کلاسیک کروز شب.

اگر چه یک نی نی با تاخیر از ما معمول در تابستان, راه اندازی, من با خوشحالی به اعلام هرالد روزانه کروز شب revved هستند و بازگشت برای سال 2020 است. روشن تقویم خود را در حال حاضر برای 5-8 بعد از ظهر سه شنبه ، 5 همانطور که ما راه اندازی فروشگاه و به شما خوش آمد به ما بپیوندید در یک مکان جدید: بلومینگدیل دادگاه در گوشه ای از ارتش نوین و Schmale جاده بلومینگدیل.

                                                                                                                                                                                                                       

مصرف در درخشان کروم دیترویت آهن و شادی باز جاده یک راه یقین به دریافت بیش طولانی قرنطینه بلوز. علاوه بر این که وجود دارد تن از ماشین چت برای گرفتن. من شخصا نمی توانید صبر کنید برای اتصال با سر دنده و دیدن و شنیدن پیشرفت آنها ساخته شده بر روی انواع چرخ پروژه در طول چند ماه گذشته. همانطور که اگر بود که کافی نیست, آیا می شنوید ؟ فورد توسن است!

This 1955 Studebaker was on display at a previous Daily Herald Cruise Night. The event returns Wednesday, Aug. 5, to Bloomingdale Court.

این 1955 Studebaker شد بر روی صفحه نمایش در یک قبلی هرالد روزانه کروز شب. این رویداد بازده سه شنبه ، 5 به بلومینگدیل دادگاه. – حسن نیت ارائه میدهد از مت اوری

برخی از آشنا خزدار مواجه خواهد شد بازگشت به این رویداد در قالب چهار پا دوستان از LCC Kare 9 نظامی وزارت. این سازمان مستقر در نرتهبروک, ویژگی های یک تیم آموزش دیده و کهنه گرداننده و Retrievers طلایی که بازدید از مکان های مانند VFWs VA بیمارستان ها و خانه های جانبازان به گسترش شادی. این سازمان است که به طور کامل پشتیبانی شده توسط اهدا کنندگان مورد نیاز است در طول زمان نامشخص بود. برای کمک به آنها انجام کار خود را کروز شب را شامل قرعه کشی جوایز با درآمد حاصل از بهره LCC Kare 9 نظامی وزارت. اگر شما تا به حال هرگز به لذت بردن از ملاقات با pooches آنها بسیار آسان است به نقطه مشخص شده توسط wagging دم کمو جلیقه و همیشه حاضر استقبال نگرش است.

همچنین پیوستن به در در شب کروز سرگرم کننده خواهد بود انواع کامیون مواد غذایی در خدمت رفتار از جمله راکفورد مبتنی بر Olivo تاکو. سایت آهنگ خواهد بود ارائه شده توسط 94.7-WLS تیم. و من آنجا خواهم بود به جایزه مت اوری را انتخاب کنید جایزه.

صورت رایگان برای عموم کافی پارکینگ در این نزدیکی هست در اطراف بازار ، برای اطمینان از ایمنی و مطابق با محلی سفارشات اجتماعی فاصله و ماسک مورد نیاز خواهد بود برای همه شرکت کنندگان. برای کمک به برخی از آرنج اتاق نشان می دهد وسایل نقلیه خواهد بود و فاصله. برای جزئیات بیشتر ببینید events.dailyherald.com/cruise-nights-is-back-for-2020/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر