دالی را هدف می فرستد داش نهایی با نتیجه 1-0 برنده بیش از خار

سندی یوتا — راشل دالی سیتی به ثمر رساند در یک ضربه سر در دقیقه 69 و هوستون داش پیشرفته به چالش قهرمانی جام حذفی بازی با نتیجه 1-0 به پیروزی پورتلند خار در روز چهارشنبه.

چهارم-کشت داش بالاترین باقی مانده دانه در مسابقات هرگز برگشتی در هفت سال ملی فوتبال زنان لیگ.

                                                                                                                                                                                                                       

داش بازی خواهد کرد و برنده اواخر نیمه نهایی مسابقه بین شیکاگو ستاره های قرمز و آبی آسمان در مسابقات قهرمانی بازی یکشنبه است.

‘œIt بهترین احساس در جهان است. این تیم فوق العاده است, آن را فقط مانند یک تیم خاص. ما صحبت های زیادی در مورد هویت این تیم,’� دالی گفت. ‘œYou چه می دانید ؟ من فکر می کنم در همه جا در جهان در تلاش است در حال حاضر با این بیماری همه گیر و شهر هوستون است که رفتن را از طریق یک زمان واقعا دشوار. و من فکر می کنم ما آن را برای آنها بود.”

Nichelle شاهزاده شکست دور در با حداکثر سرعت دویدن به سمت پورتلند هدف در باز کردن نیمی از یکشنبه اما او گرفتار شده بود توسط مدافع امیلی Menges. دالی به حال تنها گلزنی برای داش بدون گل در نیمه.

شاهزاده تا به حال یکی دیگر از فرصت های بزرگ در 62 دقیقه اما پورتلند دروازه بان بریت Eckerstrom پانچ آن را دور.

دالی در نهایت شکست طریق با او تک به تک که هدف منعکس کردن Eckerstom برگشت و به خالص. آن دلی سوم هدف از این مسابقات به پایان رسید و سه مسابقه shutout برای داش.

هوستون پیشرفته بود به نیمه نهایی پس از ضربات پنالتی با یوتا Royals. دو چهارم مسابقات نیز تصمیم گرفت مجازات است.

‘œI فکر ما واقعا خوب دسته جمعی. و آن را به خوبی به نمره هدف در باز کردن بازی و مجبور به تکیه بر مجازات shootouts” داش مربی جیمز کلارکسون گفت. ‘œSo, بسیار, خوشحال, اما همه ستایش و همه چیز می رود به بازیکنان زیرا آنها با شکوه است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

پورتلند رفت این مسابقات با یک 11-2-3 استفاده همه-زمان علیه داش.

‘œObviously امروز ما بازی نمی کند به ما پتانسیل’� پورتلند مدافع Kelli Hubly گفت. ‘œIt قطعا واقعا نیش و لطمه می زند.’�

خار مربی علامت پارسونز گفت: این مسابقه یک “زیر متوسط عملکرد” از تیم خود را اما او خوشحال بود با خار بیش از این دوره از مسابقات به طور کلی.

‘œWe نه تنها تقویت و افزایش استاندارد از فرهنگ ما است. ما نیز در زمان جهش عظیم در سبک بازی در چگونه ما می خواهیم به نمایندگی از خودمان را در این زمینه بازی است که دشوار است به بازی در برابر — حمله تیم است که می خواهد روی پای جلو است که می خواهد برای کنترل و ایجاد شانس” پارسونز گفت. ‘�ما بسیار روشن است که نتیجه این مسابقات که قرار بود به تعریف موفقیت است.”

پورتلند پیشرفته به نیمه نهایی با ضربه خاموش بالا-کشت کارولینای شمالی دو بار از لیگ قهرمانان در مرحله یک چهارم. اما خار که برنده لیگ عنوان در سال 2013 و 2017 شد مانع صدمات در طول چالش جام.

                                                                                                                                                                                                                       

دروازه بان شروع Adrianna Franch بازی نمی کند به دلیل مصدومیت زانو و مدافع بکی Sauerbrunn تا به حال شده از درب بازکن چون ران آسیب است. خار در یکشنبه نیز بدون هافبک لیندزی Horan بود که سوال از رفتن به بازی با یک لگن آسیب است.

پورتلند نیز به این تیم دروازه بان سوم. Eckerstrom شروع دو بازی گذشته پس از بلا بیکسبی دچار آسیب ACL و رهبری خانه. به عنوان یک نتیجه, دروازه بان, مربی oregonian, سابق, آلمانی, دروازه بان تیم ملی و جام بهترین بازیکن سال شد در پورتلند نیمکت به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de