دا دفتر می گوید 4 مرگبار اجرای قانون تیراندازی توجیه

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس دفتر دادستان منطقه چهار شنبه اعلام کرد چهار مرگبار تیراندازی — سه مربوط به L. A. شهرستان کلانتر نمایندگان و یکی مربوط به L. A. police officers — بودند و از نظر قانونی قابل توجیه است.

دادستان به این نتیجه رسیدند که کلانتر Sgt. کمال احمد و نمایندگان دانیل لئون Darell ادواردز و گونزالو گالوز “عمل قانونی در دفاع از خود و در دفاع از دیگران و با استفاده از نیروی مناسب در دستگیری خطرناک فرار جانی” زمانی که آنها به ضرب گلوله کشته و 41 ساله ادی Tapia داخل Chris’ & پیتز’ رستوران BBQ در سپتامبر. 10, 2015.

نه صفحه گزارش در این تیراندازی مرگبار گفت: شواهد نشان داد که Tapia یک ماشین به سرقت برده led پلیس با سرعت بالا چیس carjacked یک زن هنگامی که اولیه ماشین به سرقت رفته غیر فعال شد و سقوط کرد یکی دیگر از خودرو های زیر یک گودال مانور توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا افسر.

“به جای ارسال به پلیس اقتدار Tapia شلیک سلاح خود را در حالی که خروج خودرو” این گزارش گفت:. “او فرار کرد به یک رستوران شلوغ و کنترل ضبط از محل توسط نیروی.

“Tapia برگزار شد چهار نفر به گروگان گرفتند و مشاهده شد با تکان دادن تپانچه در حالی که در تعامل با یک گروگان. حتی پس از ضربه در طول بحران تیم مداخله Tapia چسبیده به تپانچه و نشان داد قصد مقاومت در برابر.”

Tapia بود در صحنه مرده.

این دفتر همچنین مشخص شد که معاونین کلانتر عمل کرده و در حلال دفاع از خود در دو کشنده تیراندازی — دسامبر. 10, 2017 کشتن فرانک لوپز در بورلی هیلز و 27 ژوئن 2019 قتل پل ری در لوس انجلس.

معاون کریستوفر Cadman به ضرب گلوله لوپز 48 بعد از لوپز قطع Cadman و یک نماینده زن با یک چاقو در طول یک مبارزه است که در گرفت پس از لوپز رها وسیله نقلیه خود را بر روی چمن و داشت با مخفی شدن در میان سطل زباله با توجه به D. A. ،

نمایندگان در ابتدا به نام به صحنه برای گزارش از یک شخص مشکوک به دنبال اتومبیل در محله.

معاون هکتور ساودرا کشته Rea, 18, پس از یک توقف ترافیک است که در آن Monterey Park, نوجوانان, یک مسافر با توجه به D. A. ،

“Rea پانچ ساودرا در معبد با چنین نیروی است که ساودرا پایدار تصادم” با توجه به این گزارش نیز گفت: Rea رسیده به تسمه برای یک تفنگ به عنوان او تلاش برای فرار از ساودرا.

دادستان همچنین به این نتیجه رسیدند که افسران کریستوفر مونتاگ و فرد Sigman با اداره پلیس لس آنجلس با استفاده از نظر قانونی توجیه نیروی هنگامی که آنها به ضرب گلوله کشته و 32 ساله جسی Murillo on Dec. 23 می 2017 در کنگا پارک.

ماموران در ابتدا به نام برای گزارش از یک خانواده اختلال. زمانی که آنها وارد صحنه Murillo “به سرعت از در جهت Sigman” در حالی که نگه داشتن آنچه افسران اعتقاد بر این بود که یک کارد بزرگ و سنگین و اما تبدیل به یک فلز ابزار با توجه به D. A. ،

D. A. جکی Lacey — که به دنبال یک دوره سوم به عنوان شهرستان برتر دادستان آمده است در زیر آتش از برخی از فعالان ادعا می کنند که او موفق به تحت تعقیب قرار دادن به اندازه کافی موارد مربوط به اجرای قانون است.

اما D. A. دفتر گفت که در آن به بررسی 252 کشنده تیراندازی توسط مأموران اجرای قانون بین Lacey دسامبر 2012 ادای سوگند در 31 مه سال جاری با یک پرونده جنایی در زمینه 2018.

این دفتر همچنین اشاره کرد که اتهامات جنایی شده اند ظ توسط لاکی برابر بیش از 200 مأموران اجرای قانون برای جرایم از جمله قتل در حالی که خارج از وظیفه و تجاوز جنسی, خشونت خانگی و تقلب مالی. این دفتر همچنین گفت: 24 مأموران اجرای قانون متهم شده اند با استفاده بیش از حد از زور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de