لس آنجلس (CBSLA) – از O. J. Simpson حماسه و اتوبان قتل به L. A. شورش و ده ها تن از حوادث برای 48 سال گذشته اگر شده است وجود دارد اخبار در جنوب کالیفرنیا دیو لوپز شده است و در وسط آن است.

دیو خود را آغاز کرد افسانه ای حرفه ای به عنوان یک sportswriter در هانتینگتن پارک روزانه سیگنال روزنامه. پس از شش سال او تصمیم گرفت به حرکت به تلویزیون امضای قرارداد به انجام کلی واگذاری و خبرنگار ورزشی در KHJ – در حال حاضر KCAL9 – و سپس KFMB در سن دیگو.

دیو لوپز در اوایل زندگی حرفه ای او.

“یک مرد فوق العاده به نام پیت Noyes در استخدام من و ناهنجار صدای فوق العاده او گفت:” من نمی شیم شما انجام ورزش میخوای یک خبرنگار! میخوای بسیاری دیگر حرفه ای در اخبار از ورزش!” لوپز به یاد می آورد.

تنها پس از نه ماه در سن دیگو, دیو بازگشت به L. A. آغاز شده و در CBS2 در تابستان سال 1977 و بلافاصله شروع به نشان دادن خود را تطبیق پذیری و باور نکردنی داستان سرایی توانایی.

“من فوق العاده توصیه یکی از آقایان گفت: دیوی شما باید نوشتن مانند بله صحبت شما باید بگویم یک داستان you gotta be مکالمه’,” گفت: لوپز. “بود که قطعه ای از مشاوره است که من همیشه به یاد. شما باید صحبت کردن با مخاطبان خود را نه در آنها و این چیزی است که من سعی کردم به انجام است.”

دیو لوپز در یک عکسي. (CBS)

و هنگامی که دیو نبود پوشش اخبار او ساخت آن را مانند وقتی که او رفت و با او نبرد با سرطان پروستات در سال 1997.

اما یک داستان است که دیو را پوشش نمی.

“من از دست رفته کریستوفر Dorner داستان. به جهنم همسر من, خدا استراحت روح او بود که بسیار بیمار بود در آن زمان بود و او در بخش مراقبت های ویژه است و من کار نمی کند که ماه,” او گفت:. “اما این تنها اصلی داستان است که من نمی پوشش در لس آنجلس هر کس دیگری من جدا از نوعی برخی از راه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de