در مارس 2019 تصمیم سابق دنور رادیو میزبان دیرین نگار و زمانی Westword نویسندگان دیوید sirota را از دست به قبول دعوت از برنی سندرز برای تبدیل شدن به یک سخنرانی محقق و کارشناس ارتباطات برای ورمونت سناتور 2020 انتخابات ریاست جمهوری ممکن است زده اند برخی به عنوان عجیب و غریب. در حال حاضر که ساندرز است غیر قابل انکار frontrunner برای نامزدی حزب دموکرات و کلرادو اولیه نظرسنجی رهبر روز پیش از مارس 3 شنبه رای sirota را از دست حرکت به نظر می رسد prescient در افراطی است.

نه که فرفره شده است یک ضربه محکم و ناگهانی. به عنوان ساندرز ستاره افزایش یافته است بنابراین انتقاد از رقبا از جمله پیت Buttigieg که به تصویر می کشد ملت برجسته ترین دموکراتیک سوسیالیستی به عنوان بیش از حد مترقی برای رای دهندگان به عنوان یک کل و نشان می دهد که نامگذاری او Dems’ حامل استاندارد می تواند منجر به طور مستقیم به انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

حتی MSNBC, لیبرال متمایل به شبکه که در آن ساندرز یک بار به نظر می رسد بنابراین اغلب که او باید تعیین یک کارمند تمام وقت ساخته شده است که مشابه صداهای قرار دادن sirota را از دست در موقعیت خود را با استفاده از سنگین (186,000 ع) حساب توییتر به استدلال می کنند در برابر آنچه که او می بیند به عنوان یک نکته نادرست روایت است.

در این شب 27 فوریه sirota را از دست پله به جلو به عنوان برجسته مهمان در یک ساندرز تلفن-بانکی رویداد در دنور (جزئیات در زیر). اما او هنوز هم در بر داشت زمان برای پاسخ به سوالات ما در مورد تلاش های مداوم و پاسخ خود را ارائه نادر در داخل نگاه ساندرز جنبش به عنوان آن را همچنان به جمع آوری سرعت.

Photographic evidence of David Sirota's long association with Bernie Sanders: That's him on the left, posing with Jane Sanders and her husband (second to right and far right) in 2000.

شواهد عکاسی از دیوید sirota را از دست این ارتباط طولانی با برنی ساندرز: که او را در سمت چپ نما با جین ساندرز و شوهرش (دوم به راست و راست) در سال 2000.

حسن نیت ارائه میدهد از دیوید sirota را از دست

Westword: چگونه شما را توصیف نقش خود را در مبارزات انتخاباتی ؟

دیوید sirota را از دست: من یک مشاور ارشد که تحقیقات است که پشتیبانی از سناتور سخنرانی, کمپین ما را از پاسخ سریع و به طور کلی ما پیام استراتژی است.

دارای نقش خود را تغییر و گسترش از آنچه که شما در ابتدا پیش بینی شده و اگر چنین است چگونه است ؟

من شروع به در درجه اول کاری در سخنرانی, اما, بله, آن گسترش یافته و بیشتر عمومی مواجه نقش هل دادن پیام ما به رسانه ها و به مردمی.

شما شده ام بسیار قابل مشاهده تویت از طرف کمپین. در مورد چگونه بسیاری از توییت شما ارسال شده بصورت روزانه و چه شده است رویکرد خود را به پیام رسانی با استفاده از این رسانه?

من نمی نگه داشتن چوب خط حساب کردن.

چه سیستم عامل های دیگر استفاده می کنید به طور منظم و چگونه شما را توصیف رویکرد خود را به آنها را?

ما به طور منظم خبرنامه ایمیل به نام “برن اطلاع” که من می نویسم. شما می توانید آن را در bernie.substack.com.

در طول راه حوادث به نظر می رسد که قرار دادن شما در موقعیت تبدیل شدن به چیزی از یک رسانه مفسر با توجه به پوشش حدود سناتور سندرز از انواع رسانه های خبری. این شما را شگفت زده یا شما انتظار داشتند که این امر می تواند بخشی از وظایف خود را?

سناتور سندرز قوی مدافع مطبوعات آزاد — و او تنها نامزد ریاست جمهوری که منتشر کرده است از یک برنامه جامع برای محافظت از روزنامه نگاران و حمایت از رسانه های مستقل. او همچنین در زمان انتقاد از شرکت های بزرگ رسانه ها به اندازه کافی برای پوشش عمده بحران رو به مردم آمریکا است. کسانی که انتقادات جدید نیست; او ابراز آنها را برای سال.

هفته گذشته یک همشهری داستان توسط جنیفر روبین متهم شما از فانینگ غلط ادعا که جو بایدن می خواستم به کاهش امنیت اجتماعی و شما واکنش نشان داد و به شدت به آن است. چگونه شما را توصیف این اتهام?

برنی ساندرز است صبورانه مشغول به کار برای حفظ و گسترش امنیت اجتماعی است. در مقابل جو بایدن در گذشته تحت فشار قرار دادند به توقف تامین اجتماعی, بودجه, افزایش, امنیت اجتماعی, سن بازنشستگی و کاهش امنیت اجتماعی. این حقایق در سوال — آنها قابل اثبات حقایق و هر کسی که تظاهر در غیر این صورت نمایش یک بی پروا بی احترامی به حقایق است.

آن را نا امید زمانی که شما مردمی مانند روبین سعی کنید به شما را به یک بخش از داستان به تمرکز بر سناتور سندرز?

مورد حمله یک خطر شغلی در این کار است. آن را تعجب آور نیست که کسانی که قادر به به طور موثر انتقاد سناتور ساندرز دستور کار دولا شدن به زشت و سمی حمله شخصی به من و بسیاری دیگر در کمپین ما کارکنان.

David Sirota has been a major player in the Denver media scene for more than a decade.

دیوید sirota را از دست شده است یک بازیکن در دنور رسانه های صحنه برای بیش از یک دهه است.

اخیرا کریس ماتیوز از MSNBC در مقایسه با ساندرز کمپین به یک تهاجم نازی ها. می تواند به شما به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد آن و نوع وحشت بالقوه ساندرز نامزدی به نظر می رسد که الهام در میان برخی از اعضای رسانه ها از جمله کسانی که به طور معمول دیده می شود به عنوان چپ از مرکز ؟

ایجاد اتحاد عادت به وضع موجود که در آن میلیاردرهای و شرکت در کلاس در حال غنی شده و هر کس دیگری در تلاش برای به دست آوردن. رسانه ملی اغلب منعکس کننده ایدئولوژی میلیاردرهای و شرکت در کلاس. و بنابراین شما می بینید که رسانه ها در حال حاضر ناجور در چشم انداز است که سناتور ساندرز کمپین یک شانس واقعی برای ایجاد تغییر — تغییر خواهد کرد که ایجاد یک دولت است که برای مردم کار کند نه فقط میلیاردرهای و نخبگان شرکت های بزرگ.

آن است که خود را باور است که چنین تفسیر باید به نام کردن به عنوان مخالف نادیده گرفته شده و یا شانه ای بالا انداخت و اگر چنین است چرا ؟

دموکراسی استوار بر آزادی بیان و مدنی تبادل ایده ها. در یک دموکراسی سالم زمانی که سیاستمداران و صاحب نظران و یا افراد دیگر با بزرگ سیاسی عامل فشار نادرست یا نادرست تبلیغات دیگران پاسخ خواهد داد و در عمران راه با حقایق. مدنی احترام گفت و گو و بحث چیز خوبی است.

در همان زمان نقش خود را در مبارزات انتخاباتی نیز پاداش لحظات و اگر پس چگونه شما را توصیف آنها ؟

آن شده است یک افتخار بزرگ برای شروع به کار در یک شغل حمایت از یک نامزد که من شناخته شده برای بیش از بیست سال است که من می دانم این است که صادقانه و اصولی در مبارزه اقتصادی و اجتماعی و نژادی و زیست محیطی عدالت است. پرارزش ترین بخش از این تجربه دانستن است که کاری که من انجام پشتیبانی های مردمی, چند نژادی, چند نسل جنبش است که بهترین امید ما به آدرس بهداشت و درمان-مراقبت از بحران بحران آب و هوا و دیگر شرایط اضطراری است که ما را تهدید می کند در آینده.

امشب تلفن-بانک-با هم برنامه ریزی شده است را از 5:30 تا 7:30 p. m. در برنی 2020, کلرادو, کمپین ستاد 1331 شرق, Colfax, خیابان, و دیوید sirota را از دست خواهد شد بر روی دست. از شرکت کنندگان خواسته شده را به یک تلفن همراه و همچنین به عنوان یک لپ تاپ و یا قرص خود را به برقراری تماس بر آنچه شناخته شده به عنوان “برنی Dialer.” (صفری و اپل iOS قرص سازگار نیست با شماره گیر در این زمان است.) آنها همچنین باید دانلود کروم یا فایرفاکس و آوردن هدفون یا هدست. کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد برنی ساندرز تلفن-بانکی رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im