لس آنجلس (CBSLA) — نور روز صرفه جویی در زمان شروع این آخر هفته سالانه عمل قرار دادن ساعت پیش رو یک ساعت را به استفاده بیشتر از روشنایی روز در فصل بهار و تابستان است. اما آیا واقعا لازم است ؟

این سوال بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد به درخواست درست در این زمان ما از دست دادن یک ساعت. با توجه به اواخر سال 2019 نظرسنجی تنها 28 درصد از آمریکایی ها می خواهیم به نگه داشتن تغییر ساعت دو بار در سال.

بیش از 30 کشورهای در حال توزین قانون برای پایان دادن به نور روز صرفه جویی در زمان و هفته گذشته قانونگذاران در ایالت یوتا توافق برای پایان دادن به تمرین. آریزونا, هاوایی و بسیاری از ایالات متحده آمریکا اقیانوس آرام و دریای کارائیب سرزمین نه مشاهده در نور روز نیمروز صرفه جویی در زمان.

نور روز صرفه جویی در زمان شروع می شود در این بهار با از بین بردن یک ساعت به پایان می رسد و در پاییز با اضافه کردن یک ساعت.

در حالی که نور روز صرفه جویی در زمان صرفه جویی در انرژی و تشویق مردم به ماندن فعال دیگر به دلیل اقامت در خارج نور در روز بعد عمل می کند و تاثیر سلامت به طور موقت. مردم به ویژه کودکان به طور معمول باید یک زمان سخت تنظیم به از دست دادن یک ساعت از خواب و سپس بعد از رفتن به رختخواب زمانی که آن را هنوز هم ممکن است نور خارج است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im