Daytime Emmys بروید مجازی در سن coronavirus همه گیر

لس آنجلس — coronavirus همه گیر تبدیل شده و زندگی روزانه را به یک درام بی حد و حصر نسبت. ستاره ها و نشان می دهد که ارائه تا بعد از ظهر سرگرمی از طریق زمان های خوب و بد در حال جمع آوری از راه دور به دست غنائم در شب در طول روز Emmys.

زنان ‘œThe بحث’� – شارون آزبورن, شریل Underwood, حوا, Carrie Ann Inaba و ماری i. t. b – را به ریاست بیش از دو ساعت برنامه تلویزیونی پخش جمعه در 8 p. m. EDT در CBS. این 47 سالانه جوایز به پشت بر روی یک شبکه پخش برای اولین بار از سال 2011 پس از تنزل به کابل و یا جریان در سال های اخیر است.

                                                                                                                                                                                                                       

آن را نیز برای اولین بار مجازی Daytime Emmys با نامزد مجریان و میزبانان چک کردن در از راه دور به جای جمع آوری و در پاسادنا مدنی سالن که در آن نشان می دهد برگزار می شود 12 ژوئن.

مجریان و مهمانان مجموعه شامل اریک Braeden و ملودی توماس اسکات از ‘œThe جوان و بی قرار’� Kelsey Grammer, Cookie Monster, Maurice برنارد از ‘œGeneral بیمارستان’� و نشان می دهد بحث میزبان Kelly Ripa and Ryan Seacrest و Michael Strahan.

ABC ‘œGeneral بیمارستان’� رهبری به نشان می دهد با یک پیشرو 23 نامزد از جمله بهترین روز, درام, بازیگر سرب گره برای Finola هیوز و Maura غرب و منجر بازیگر گره برای استیو برتون و جان Lindstrom.

بالا دیگر نامزد در ان بی سی ‘œDays از زندگی ما’� با 22 پیشنهادات و CBS درام ‘œThe جوان و بی قرار’� با 21 و ‘œThe جسورانه و زیبا’� با 13.

‘œDays از زندگی ما’� ستاره سوزان Seaforth هیز بود نامزد دریافت جایزه برای بهترین حمایت از درام بازیگر. هیز, 76, تنها بازیگران عضو به نظر می رسد در این مجموعه در حدود 55 سال که از آن شده است در هوا.

خواننده Kelly Clarkson دریافت nod برای اولین فصل از eponymous بحث نشان می دهد. الکس Trebek از ‘œJeopardy!’� vies برای بهترین بازی میزبان نمایش یک دسته او برنده سال گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de