قرمز چشمک زن هشدار پالسی امروز, فوریه 7 در نقشه های آنلاین است که نشان می دهد کلرادو بهمن خطرات و خطر نحوه lurks نه تنها در نزدیکی یا timberline اما به خوبی به درختان که در آن مسافران ممکن است کمتر آگاه از خطرات است. اسلاید می تواند رخ دهد خود به خود بدون حتی وزن یک انسان یا یک حیوان وحشی مورد نیاز به آنها را آغاز کند.

“انتظار می رود گسترده طبیعی بهمن فعالیت تا امروز ادامه دارد با اکثر بهمن به اندازه کافی بزرگ برای دفن یا کشتن یک فرد است. سفر در زیر یا نزدیکی backcountry بهمن زمین توصیه نمی شود گفت:” Colorado Avalanche اطلاعات (مرکز CAIC) یک آژانس دولتی است که نظارت بر برف-اسلاید خطر برای backcountry به عنوان به خوبی به عنوان عمده جاده.

“ما در حال تجربه فعالیت گسترده با بهمن است که بسیار آسان به ماشه می گوید:” برایان لازار یک کارشناس پیش بینی با CAIC. “این اسلاید که به اندازه کافی بزرگ برای دفن و کشتن یک فرد است.”

حتی متوسط به پایین تپه باقی می ماند ممکن است خطرناک از طریق پنج شنبه شب پس از backcountry مسافران باید تاخیر ماجراهای خود را تا زمانی که خطر را کاهش می دهد و یا حداقل اسکی یا اسنوبرد در مرزهای در استراحتگاه. حتی چسبیده به تخت زمین لزوما گارانتی ایمنی; در سال های گذشته, بهمن آغاز شده است که صدها فوت بالاتر خمرهای را از طریق درختان و افرادی که به دام افتاده بودند بازآفرینی بسیار پایین تر از در تملق زمین.

“این آخر هفته فقط زمان برای رفتن به backcountry,” لازار می گوید. “آنها می تواند مقدار زیادی از زمان های دیگر که خطرات کمتر برای بیرون رفتن و لذت بردن از خودتان.”

این آخر هفته را در معرض خطر هوا را پوشش می دهد طیف کامل جلو از Larimer County (از جمله پارک ملی کوه راکی) از طریق کوه ها فقط در غرب مترو دنور (یعنی چیزی نزدیک جورج تاون و لاولند عبور) و از جنوب به قله پیکس. هشدارهای نیز شامل نشست و عقاب شهرستانهای (مانند Silverthorne, Dillon, Breckenridge, آبی رودخانه و Vail-آون منطقه) Steamboat Springs و Flattop کوه پیتکین شهرستان (Aspen Snowmass و در نزدیکی مناطق) به Gunnison منطقه و Sawatch محدوده از جمله Leadville Buena Vista و سالیدا مناطق.

یک “خطر قابل توجهی” هشدار — به این معنی که backcountry مسافران هنوز هم باید احتیاط و دقت ارزیابی زمین به صورت بالقوه اسلاید برف — پتو سایر نقاط کلرادو بالا در کشور از جمله شمال San Juan کوه و گراند مسا در نزدیکی Grand Junction. کاهش خطرات وجود دارد در جنوب San Juan کوه و Sangre de Cristo محدوده اما اسلاید هنوز هم ممکن است.

لازار نشان می دهد که پتانسیل backcountry مسافران بررسی CAIC وب سایت در طول هفته از جمله خاص, نقشه ها و پیش بینی برای مناطق که در آن آنها برنامه ریزی برای اسکی اسنوبرد, snowshoe یا صعود.

چگونه این آخر هفته نسبت به سال گذشته هیولا اسلاید? این ولایت در حال حاضر دیده می شود امروز و پیش بینی شده از طریق پنج شنبه شب نیست به عنوان گسترده و یا به عنوان عمیق به عنوان تاریخی مارس 2019 جانوران که تخریب خانه ها و سازه های دیگر و محو نمرات هکتار از جنگل رشد در یک اسلاید. آن فاجعه بار بهمن امتیاز پنج از پنج در هر دو خطر و اندازه مقیاس که برف دانشمندان با استفاده از مقايسه چنین رویدادی است.

هنوز آخر این هفته بهمن هوا پیش بینی اسلاید است که رتبه چهار از پنج در همان خطر فلس است.

“بهمن می تواند کاملا رویدادهای خشونت آمیز حتی اگر آنها چیزی مانند شما می خواهم در کانال دیسکاوری” لازار می گوید و اضافه کرد که مردم در جریان متوسط به اندازه اسلاید بیش از حد. “حدود یک چهارم از مرگ و میر [در میان مردم] مرگ ناشی از تروما در راه” از آنجا که بهمن نیز می تواند حمل تخته سنگ شکسته درختان و دیگر باقی مانده است.

هنگامی که اسلاید متوقف می شود, برف refreezes و سخت به سرعت ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای به دام قربانیان به حفاری راه خود را — و آن را ضروری برای قربانیان اصحاب بدانید که چگونه برای پیدا کردن شرکای خود را و چگونه برای سوار شدن فوری و موثر نجات.

لازار اضافه می کند که او نمی خواهید برای ترساندن مردم تا کنون با بهره گیری از backcountry: “فقط نمی رفتن وجود دارد در این آخر هفته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de