پنج نفر کشته شده اند در یک “وحشتناک” جرم تیراندازی در مقر اصلی آبجو با نام تجاری در آمریکا, خارجه ویسکانسین مرتکب ناراضی کارمند سابق.

به شدت مسلح پلیس swarmed آلاینده Molson Coors دم شرکت پردیس در میلواکی پس از انسان باز آتش در حدود 2 بعد از ظهر به وقت محلی (7 صبح تا AEST).

چند صد نفر از کارکنان دریافت پاچه پیام متنی و ایمیل هشدار ترغیب آنها برای مخفی کردن به عنوان مهاجم – که شده بود از کار خود اخراج شده پیش از آن روز – شات در مردم است.

“پیدا کردن یک مکان امن تیرانداز فعال در دانشگاه” یکی از پیام ها به عنوان خوانده شده.

51 ساله و مسلح شده بود را رد کرد و پیش از آن در روز و “سرقت نام برچسب” از یک همکار به منظور به دست آوردن ورود به یک بسته بندی انبار.

او سپس آتش باز با یک اسلحه مجهز به صدا خفه کن در اطراف این زمان است که یک تغییر شیفت از دم کردن کارگران در حال وقوع بود.

میلواکی رئیس پلیس آلفونسو مورالس گفت: وجود پنج قربانی در یکی از بدترین جرم تیراندازی در ویسکانسین تاریخ است. مسلح همچنین درگذشت خودکشی.

Several people were killed in a shooting at a Milwaukee brewery. Picture: WDJT/AP
media_cameraچندین نفر کشته شدند, تیراندازی در یک میلواکی آبجوسازی. تصویر: WDJT/AP
Police responding to an active shooter situation in Milwaukee in the US state of Wisconsin.
media_cameraپلیس در پاسخ به یک تیرانداز فعال وضعیت در میلواکی در ایالت ویسکانسین.
Authorities respond to an active shooting at the Molson Coors Brewing campus in Milwaukee. Picture: AP
media_cameraمقامات در پاسخ به فعال تیراندازی در Molson Coors دم پردیس در میلواکی است. عکس: AP

قبلا شهردار این شهرستان تام بارت بود مشخصه شوکه به عنوان او به خبرنگاران گفت که “چند” نفر در این حمله کشته شدند.

“این وحشتناک روز برای کارکنان در اینجا” آقای برت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این بسیار خشن بعد برای هر کسی که به این وضعیت است.”

در لحظات اول از کوره در رفته تماس به مقامات در مورد 2.18 ساعت وجود دارد سنگین حضور پلیس در این منطقه همراه با کامیون های آتش نشانی و آمبولانس.

دفتر تحقیقات فدرال نیز در صحنه و زنده تصویری نشان داد armour-چادری ماموران با سلاح های حمله.

با وجود این حضور از آن زمان افسران بیش از دو ساعت برای رفت و برگشت به مجتمع و خیابان های اطراف آن برای اطمینان وجود دارد هیچ دیگر فعال تهدیدات.

Molson Coors ستاد ماموت تسهیلات از جمله ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات. حداقل 600 نفر کار می کنند وجود دارد.

یک کارگر بود که پس از رسیدن شروع به تغییر او به عنوان یک دستگاه اپراتور گفت: واشنگتن پست که او موفق به دریافت یک پیام متنی در مورد تیراندازی.

“من احساس وحشتناک,” او گفت: از صحنه است. “این مردم هستند ما با سال کار کرده. آنها مانند خانواده. ما صرف زمان بیشتری را با آنها از ما در خانه انجام دهید.”

مرتبط: چرا آن را بسیار دشوار برای ایالات متحده برای رسیدن به تفنگ اصلاحات

Milwaukee Police and Milwaukee Fire Department personnel respond to reports of an active shooting at the Molson Coors Brewing Co. campus in Milwaukee. Picture: AP
media_cameraمیلواکی پلیس و میلواکی آتش نشانی و پرسنل پاسخ به گزارش های فعال تیراندازی در Molson Coors Brewing Co. پردیس در میلواکی است. عکس: AP

جیمز Boyles گفت: Milwaukee Journal Sentinel که همسرش Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه.

او ارسال پیامک از داخل ساختمان و شوهر به او گفت که یک تیرانداز فعال بود و او در یک اتاق قفل شده با تعدادی از همکاران روزنامه گزارش شده است.

یک مدرسه در همان خیابان قرار داده شده در مستند و دانش آموزان را مخفی می کردند در کلاس های درس با درب سنگر گرفتند.

یکی از والدین, Natasha Williams گفت: CBS Chicago که او در میان بسیاری از تلاش برای جمع آوری کودکان خود را از مدرسه زمانی که این حادثه آشکار شد.

“آنها به من گفتند برای رفتن به گنجه کت برای پنهان کردن اما هنگامی که آن را به یک کد و زرد و آنها به من گفتند در سالن و منتظر اتوبوس ما و ما کارمند” پسرش ماریو گفت: خروجی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد این حادثه در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید گسترش تسلیت خود را به قربانیان و خانواده های آنان است.
“اوایل امروز یک قاتل افتتاح شد آتش سوزی در یک شرکت Molson Coors دم گیاه, گرفتن زندگی (چند) نفر” آقای ترامپ گفت.

“قلب ما برای شکستن آنها و عزیزان خود است.”

در واکنش به این فاجعه شد سریع با سابق کنگره Gabrielle Giffords – که جان سالم به ضرب گلوله در سر و در سال 2011 گفت که او “کاملا دل شکسته”.

“و من تغذیه این را نگه می دارد اتفاق می افتد هنگامی که ما می دانیم قوانین وجود دارد که صرفه جویی در زندگی” Ms Giffords گفت: در یک صدای جیر جیر.

“خانه گذشت یک زمینه جهانی بررسی لایحه یک سال پیش فردا. این حمایت هر دو حزب. در عین حال تهمت و (رهبر اکثریت سنا میچ) مک کانل حتی نمی سعی کنید به آن عبور کند.

“هر روز آنها قادر به عمل است که یک روز ما موفق به حفاظت از مدارس و محل کار و جوامع است.”

The tragedy is one of the worst mass shootings in the state’s history.
media_cameraاین فاجعه یکی از بدترین تیرباران های دسته جمعی در تاریخ دولت.

سناتور ویسکانسین برای تامی بالدوین تشکر اورژانس خدمات خود را سریع پاسخ و شجاعت است.

“خشونت اسلحه گرفته شده بیش از حد بسیاری از زندگی در میلواکی و جرم تیراندازی امروز دلخراش” سناتور بالدوین توییتی.

مربوط به: رمز و راز گیج کننده از لاس وگاس تیراندازی کشتار – بدترین در تاریخ ایالات متحده

Several people are dead after a shooting at the Molson Coors Brewing Company headquarters in Milwaukee. Picture: AP
media_cameraچند نفر مرده اند پس از یک تیراندازی در Molson Coors دم دفتر مرکزی شرکت در میلواکی است. عکس: AP

“ننگین و شنیع خشونت مرگبار که مرتکب شد در آبجوسازی پیچیده امروز هیچ جایی در جامعه ما و باعث می شود هیچ حس” محلی سیاستمدار راسل Stamper در بیانیه ای گفت.

“سرد و بی توجهی به جان انسان ها و عدم ارزش برای زندگی انسان است که نشان داده شد باید قاطعانه محکوم سراسر میلواکی در ویسکانسین و در سراسر کشور.”

Molson Coors اجرایی گاوین tony walsh بود در وسط یک شرکت در کنفرانس تگزاس هنگامی که او به طور ناگهانی اعلام کرد او را ترک.

Mr tony walsh است در راه بازگشت به میلواکی در حال حاضر یک منبع سی ان ان گفت.

پس میلواکی پلیس خواسته است که مردم روشن ماندن منطقه و که هیچ هلیکوپتر و یا هواپیماهای بدون سرنشین پرواز بر روی سایت برای “افسر ایمنی اهداف”.

پیچیده است که معمولا شناخته شده در منطقه میلواکی به عنوان “میلر دره” – اشاره به میلر دم شرکت که در حال حاضر بخشی از Molson Coors.

میلر دره ویژگی های 160 سال آبجوسازی با بسته بندی مرکز که پر هزار قوطی و بطری در هر دقیقه و یک مرکز توزیع اندازه پنج زمین فوتبال.

این تاسیسات نیز در خانه به, شرکت خدمات مالی و منابع انسانی و مهندسی.

WISN-TV reported that a Molson Coors employee received an email about an active shooter near one of the buildings. Picture: AP
media_cameraWISN-TV گزارش داد که یک Molson Coors کارمند دریافت یک ایمیل در مورد یک فعال تیرانداز در نزدیکی یکی از ساختمان ها است. عکس: AP

تورهای مردم را به غارهای زیرزمینی که در آن آبجو بود یک بار ذخیره شده در یک سالن با پیچیده چوب یک استین سالن با پنجره های شیشه ای رنگی یک شامپاین اتاق جلسه سالن با شیشه سربی, ویندوز, و, هوای آزاد, باغ آبجو است که می تواند نگه دارید و 300 نفر است.

– با سیم

در اصل منتشر مرگبار تیراندازی دسته جمعی در آمریکا آبجوسازی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de