لس آنجلس (CBSLA) — تگزاس, دختر مدرسه DeAndre آرنولد بود که به حالت تعلیق از مدرسه و گفت که او نمی تواند راه رفتن در فارغ التحصیلی خود را مگر اینکه او قطع dreadlocks ساخته شده خود را در هالیوود اولین یکشنبه شب.

آرنولد با حضور این سال جوایز اسکار به عنوان مهمان به برخی از سازندگان فیلم انیمیشن “مو دوست دارم.”

فیلم کوتاه زیر یک مرد که او نیز dreadlocks, یادگیری چگونه به انجام دخترش را برای اولین بار.

این برنده اسکار انیمیشن کوتاه و ستایش شده است برای آن جشن ،

ما مدیر Matthew A. Cherry (L) ما تولید کننده کارن روپرت Toliver (R) و Deandre آرنولد (3rd L) در تگزاس که گفته شد خود dreadlocks نقض کد لباس مدرسه می رسند برای 92 اسکار در تئاتر دالبی در هالیوود کالیفرنیا در فوریه 9 سال 2020 است. (عکس از رابین بک / AFP) (عکس از رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ)

آرنولد به نظر می رسد بر روی فرش قرمز در کنار Matthew A. Cherry و کارن روپرت Toliver فیلم کارگردان و تهیه کننده بود.

او را دعوت به شرکت در این مراسم پس از گیلاس سابق NBA بازیکن Dwyane Wade و بازیگر Gabrielle Union — که در حال تولید “عشق مو” — شنیده داستان خود را.

در اسکار سخنرانی, گیلاس ذکر تاج عمل می کنند که مخفف “ایجاد احترام و جهان باز برای موی طبیعی.”

“‘داغ’ انجام شد چرا که ما می خواستیم برای دیدن بیشتر نمایندگی در انیمیشن” گیلاس گفت. “وجود دارد یک مسئله بسیار مهم است که در خارج وجود دارد, تاج عمل می کنند و اگر ما می تواند کمک به دریافت این گذشت در تمام 50 ایالت این کمک خواهد کرد که داستان مانند DeAndre آرنولد که ما مهمان ویژه امشب متوقف می افتد.”

هالیوود کالیفرنیا – فوریه 9 سال 2020 کارگردان: Matthew A. Cherry و تولید کننده کارن روپرت Toliver برندگان انیمیشن فیلم کوتاه جایزه برای “مو عشق” مطرح در اتاق مطبوعات در طول 92 سالانه جوایز اسکار در هالیوود و هایلند در فوریه 09, 2020 در هالیوود کالیفرنیا. (عکس امی Sussman/گتی ایماژ)

تاج عمل با هدف محافظت در برابر تبعیض بر اساس بافت مو و محافظ سبک با توجه به وب سایت خود را. آن است که در حال حاضر قانون در کالیفرنیا و نیویورک و نیوجرسی است.

برای به روز رسانی در اسکار نامزد/برندگان 92 جایزه اسکار از این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im