دکتور را سلمانی خوانندگان به دست آورده اند در سراسر جهان تجلیل

دکتور بیمار. — Decatur ساکن لری ‘œLG’� سفید انجام شده است در مرحله در سراسر کشور جلسه نوازندگان گوردون Lightfoot, James Taylor Waylon جنینگز و ویلی نلسون. او حتی گیتار در کنار Kenny Loggins در عملکرد بداهتا.

اما بسیاری از یابم برجسته از 71 سال زندگی می آیند از آواز سلمانی-سبک موسیقی با افرادی که آن را دوست دارم فقط به اندازه.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œYou نمی خوانم به یک سولیست,’� او گفت:.

این سبک موسیقی است که به عنوان چهار بخش بدون همراه از نزدیک, هماهنگی, آواز, با توجه به سلمانی هماهنگی جامعه است. همراه با دیگر دکتور ساکنان سفید شد یک عضو از برنده جایزه سفرای هماهنگی همه مرد سلمانی گروه مستقر در سنت لوئیس.

عضویت در سفرای هماهنگی می توانید مجموع 160 خوانندگان در محدوده سنی 9 تا 90.

اعضای گروه رقابت و انجام در سراسر جهان است. سفید و برادرش بروس سفید و دکتور Chordsman باب Hedgecock شده اند در مراحل در کلرادو و کالیفرنیا و پنسیلوانیا, انگلستان, کانادا و آلمان است.

‘œYou نام آن را’� لری سفید گفت.

در برخی از مناطق جهان سلمانی خوانندگان بسیار محبوب هستند. ‘œThey درمان ما مانند ما بیتلز,’� سفید گفت.

سفیران هماهنگی ممکن است ریشه در سنت لوئیس اما سفید برادران می گویند اعضای آن آمده بیش از همه از جمله بسیاری از ایلینوی مرکزی.

اگر چه آنها در حال انجام خوانندگان روزمره مردم بخشی از سلمانی گروه. بروس سفید بازنشسته شده است از کاترپیلار. لری سفید متعلق به یک وینیل و چرم کسب و کار تعمیر.

                                                                                                                                                                                                                       

دکتور هیچ غریبه ای به آرایشگاه موسیقی. این خانه به دکتور Chordsmen و زن گروه Decaturettes و محیط.

بروس سفید اغوا برادر خود را به آزمون برای سنت لوئیس گروه نزدیک به 20 سال پیش است. ‘œHe را barbershopper,’� لری سفید گفت:. ‘œHe مرا به عنوان مهمان.’�

لری سفید شده است یک عضو از تئاتر 7 و گرفته شده در محلی دیگر تئاتر productions برای نزدیک به 50 سال است. بروس سفید ارائه شده به استماع برای یک بازی اگر برادر خود را با حضور سفرای هماهنگی مهمان شب. ‘œI تبدیل به بیش از فقط یک مهمان,’� لری سفید گفت.

با توجه به برادران سلمانی ابتدائی می تواند استرس زا باشد. ‘œIt وحشیانه,’� لری سفید گفت.

هنگامی که شما از عبور از استماع, کار واقعی آغاز می شود. ‘œIt مثل پریدن از روی قطار در حال حرکت,’� بروس سفید, 69, گفت:. ‘œThey نمی بنشیند.’�

به ماندن در بالای a cappella مدار, گروه ها باید کارشان را تغییر دهید. آهنگ جدید و choreography ضروری برای هر تولید. ‘œYou همیشه قرار دادن در جدید نشان می دهد جدید و اجرای برنامه برای مخاطبان جدید,’� بروس سفید گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

خود را در زمینه کمک کرده اند برادران مقابله با شدید عملکرد. ‘œBeing در مرحله طبیعی است برای ما,’� بروس سفید گفت.

در حال رشد در 1950s و 1960s, موسیقی بخش بزرگی از برادران’ زندگی. آنها گوش به چندین اعمال موسیقی شناخته شده برای خود هارمونی مانند آسیاب برادران و صالح برادران. ‘œIf کسی در خانه بود و آواز چیزی از نفر بعدی می خوانم هماهنگی با آنها’� بروس سفید گفت.

‘œWe بزرگ شده, صحبت کردن در هماهنگی’� لری سفید گفت.

پس از او سمت چپ ارگنتا خانه سلمانی اجرای یک خروجی جدید برای بروس سفید. او سفر کرد و با چند گروه در سراسر ایالت ایلینوی قبل از اینکه به معرفی سفیران هماهنگی. در سال 2003 اعضای گروه carpooled به سنت لوئیس به آواز خواندن همراه با نزدیک به 160 دیگر cappella خوانندگان. اولین مسابقه و در زمان او به مونترال کانادا که در آن گروه به دست آورده و یک مقام سوم جایزه.

دیوید رایت از متون است که سلمانی هماهنگ کننده برای سنت لوئیس خوانندگان. جیم هنری جانی مرنی و رایت منجر شد. ‘œYou دنبال خود منجر به نامه’� لری سفید گفت:. ‘œYou نامیده می شود اگر شما در حال انجام آنچه شما آموزش داده شده است را انجام دهید.’�

در این سال سفیران هماهنگی برنامه ریزی برای رقابت در جهان کر رقابت در بلژیک با تنها 60 عضو دارد. آواز در این سطح بالا انجام می شود برای عشق ساده از هنر. با توجه به برادران درایو می آید از میل به نفوذ در مخاطب است.

‘œWe آواز خواندن با هدف غنی سازی زندگی افراد دیگر,’� بروس سفید گفت:. ‘œThis هنر است این سحر و جادو است.’�

___

منبع: (دکتور) هرالد و بررسی https://bit.ly/2Ic4P5I

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im