سنگ های تزئینی را درخشان درخواست تجدید نظر به یک خانه

سنگسار.

قبل از شما انجام دور نیست که نوع “سنگسار” من صحبت کردن در مورد. به تازگی در خانه چند تن از دوستان من متوجه شده ام سنگ های نیمه قیمتی تخمگذار در اطراف خود و جداول قهوه را در یک کاسه و یا در نزدیکی یک پنجره با یک شمع نذری روشن در کنار آن.

                                                                                                                                                                                                                       

در ابتدا من فکر کردم: “اوه دوستان من در حال گرفتن عصر جدید-y بر من. نکته بعدی من می دانم که آنها مرا دعوت بیش از یک برگ چای خواندن و مریم دود smudging.” اما به عنوان من را از طریق برخی از لوازم جانبی و برخی از کاتالوگ آنلاین من تو را دیدم که این “جدید هیپی” که شامل تزئینات با سنگ است که در واقع یک چیز است.

هیپی و کسانی که از لحاظ معنوی الهام گرفته از همیشه مورد استفاده قرار سنگ ها در داخل و اطراف خانه های خود را, اما در حال حاضر با توجه به درخشان خود را درخواست تجدید نظر این سنگ شده اند گنجانیده شده کاسه مجسمه و حتی embellishments در حال بارگذاری لامپ های گران قیمت. من همیشه آرزو لوستر تحت پوشش در سنگ کریستال; شاید من یک زمانی که من رشد می کنند.

زیبایی, درخواست تجدید نظر از سنگ های نیمه قیمتی هستند و این بی نظمی در شکل و الگوی است که هر سنگ است. آلی الگوهای موجود در داخل هر یک از سنگ ها متفاوت از یکدیگر هستند و برخی از آنها به عنوان زیبا به عنوان یک کار هنری است. به این دلایل آنها را چشم نواز میز قطعه — بزرگتر بهتر. آنها در خدمت به عنوان روکش به مجسمه. سنگ نیز به عنوان bookends در یک قفسه و یا توسط ویندوز به عنوان خورشید-فو.

درست مانند یک بهار تمیز کردن — چگونه میل به پاکسازی خانه خود را از مبلمان و یا خارج از تاریخ پارچه باعث می شود یک احساس تازه و تمیز — سنگ ظاهرا برخی انرژی های آنها می تواند به ارمغان بیاورد و یا دور تا خانه خود را احساس می کند حق. این که آیا شما با استفاده از سنگ به عنوان lucky charms و یا به عنوان بخشی از یک مراسم و یا به سادگی به عنوان دکوراسیون در اینجا به دنبال یک راهنمای مختصر:

                                                                                                                                                                                                                       

سلنیت: این یکی از مورد علاقه های شما به عنوان ظاهر آن است مانند یخ ترک خورده. ساخته شده از سولفات کلسیم است semiopaque و شیری با کیفیت. سنگ کاملا شکننده اما بزرگ خود را به جذب انرژی و نور است.

ارغوانی: این سنگ بنفش همراه با آوردن آرامش به خانه و کمک می کند تا در انتشار انرژی های بد. بهترین کار این است که استفاده می شود به عنوان یک نقطه کانونی برجسته اتاق مانند اتاق نشیمن یا آشپزخانه مشغول به صلح.

رز کوارتز: این کریستال صورتی شناخته شده است به ترویج و یا حفظ عشق. بهتر است قرار داده شده در nightstand در کمد و یا در حمام.

کهربای سیاه: این تیره سنگ بزرگ محافظ. آن سپر انرژی منفی و در نتیجه باید نگهبانی در اطراف ورودی یک خانه شاید در یک کنسول و یا ورود به سالن میز. این کمک می کند تا روشن شدن هوا از تابش و فن آوری آلودگی پس از آن مناسب است به جای تلفن همراه خود را در کنار آن.

مالاکیت: پر جنب و جوش سبز رنگ این سنگ فراوانی به ارمغان می آورد و قصد. آن در نظر گرفته شده است بسیار قدرتمند و سنگ استفاده شده است که در اعماق انرژی شستشو و تمیز کردن و قرار است برای کمک به شفا. آن را به عنوان گران سنگ آن است که اغلب استفاده می شود در بالا پایان لوازم جانبی و جواهرات.

• یوسف Pubillones صاحب یوسف Pubillones داخلی برنده جایزه طراحی داخلی شرکت مستقر در پالم بیچ فلوریدا.

© 2020, سندیکای سازندگان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de