سانتا آنا (CBSLA/اخبار شهرستان خدمات) — یک وکیل مدافع متهم اورنج کانتی دادستان و نیوپورت بیچ پلیس از “سوء استفاده از قدرت” در یک خشونت خانگی مورد.

وکیل مدافع مایکل مولفتا گفت: O. C. دادستان علامت گلر و پلیس گفته می شود در تلاش برای به دست آوردن حتی با متهم اردن Adrian Salkin.

با توجه به Molfetta گلر ناراحت شد که Salkin یک محاکمه جدید حرکت در اقدام به قتل به اتهام با توجه به اتهاماتی که گلر موفق به نوبه خود بیش از 3,600 صفحات مدارک پزشکی.

گلر اصرار او نه نقض “بردی” قانون است که دادستان باید این مسئولیت را به نوبه خود بیش از شواهد برای دفاع از وکلای مدافع. دادستان می تواند به صورت نظم و انضباط از نوار وضعیت و یا جنایی
اتهامات اگر آنها در بر داشت در نقض.

Salkin به اعدام محکوم شده در فوریه 2019 در اقدام به قتل و خشونت از اتهامات عنوان شده علیه. اعتقاد خود را لغو شد در ماه ژانویه توسط قاضی Cheri Pham, که همچنین شنیدن این حرکت به لغو قرار وثیقه در روز پنج شنبه با توجه به مولفتا.

گلر گفت Salkin ضرب و شتم خود را زندگی می کنند در ایروین به نقطه که در آن او به حالت اغما افتاد و همچنان در بیمارستان بستری است.

Salkin قبلی وکلای مدافع استدلال به جای آن که دختر مورد حمله قرار Salkin با پریدن از روی او و ضربه سر خود را زمانی که او سقوط کرد.

گلر گفت: دادگاه متخصص شهادت داد که دختر است در حمایت از زندگی و در زندگی نباتی که مولفتا گفت: با توجه به مدارک پزشکی که دختر شد “بهبود” و “نه در حالت رویشی.”

در یک جداگانه ژوئن 10 حادثه با دیگری زندگی می کنند و دختر از Salkin را مولفتا گفت: گلر “کشف و ضبط یک فرصت برای سعی کنید برای ایجاد یک مشکل” برای Salkin مراجعه به پلیس نشان دادن به Salkin را چندین بار در آن روز و با استناد به گزارش های کسی گفته overhearing فریاد و تهدید در خانه است.

گلر گفت مولفتا است “بد نمایش دادن” حقایق در مورد جاری است.

با توجه به گلر Salkin تبدیل خود را به پلیس روز چهارشنبه شد و به اتهام دو فقره جنایی تهدید و خشونت با صدور حکم افزایش برای ارتکاب جرم و جنایت در حالی که به قید وثیقه در یک مورد جداگانه.

قاضی Pham در روز پنج شنبه را در نظر بگیرید و حرکت به لغو قرار وثیقه برای Salkin است که در مواجهه با اتهامات جدید به عنوان او در انتظار یک محاکمه جدید در مورد اقدام به قتل.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de