در روز پنج شنبه 27 فوریه یک رویداد خصوصی در تاریخ کلرادو را نشان می دهد یک هنر اقدام در فرایند به عنوان چهار هنرمندان که منعکس کننده گروه های اقلیت در درون بزرگتر Denver community — دیوید Ocelotl گارسیا, راشل جانسون, کری ردفورد و کارمن ریچاردز — reimagine نورمن راکول را یاد “چهار آزادی” نقاشی سری برای شرایط فعلی است.

تاریخچه کلرادو COO سحر DiPrince تماس آن “غول kickoff” برای یک سری از نمایشگاه ها و مشارکتی جامعه حوادث منجر به ورود تور نمایشگاه دموکراسی آمریکایی: یک جهش بزرگ از ایمان. که نشان می دهد که به راحتی زمین در اینجا در عمده انتخابات سال زمانی که رای دهندگان خواهد بود بسیار درگیر در فرایند دموکراتیک — باز خواهد شد در سپتامبر 12 و اجرا از طریق ژانویه.

اما جدید دست در برنامه نویسی نیز نوید تغییرات در راه است که تاریخ کلرادو در حال تلاش برای گرفتن تصور عمومی در بیشتر مستقیم مردمی در راه است. “ما یک موزه است. ما نمایشگاه, اما ما نیز در حال انجام کار است که می رسد به جامعه” DiPrince توضیح می دهد. “هدف ما این است که به ما ضربه در پنج سال آینده از طریق تعامل بیشتر انسان.”

“ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که برنامه هایی که شرکت مردم در این نمایشگاه به طوری که بخشی از آموزشی ما استراتژی” او همچنان ادامه دارد. “آن را به یاد ماندنی سال انتخابات به عنوان شما به خوبی آگاه و زمان زیادی را به استفاده از آن است.”

به این منظور به موزه خواهد پیوست بخشی از آن در سال 2020 نمایشگاه و سخنرانی برنامه به ایده و تمرین دموکراسی در مردم سطح نه فقط اسمیتسونیان نشان می دهد و آن مربوط به برنامه نویسی اما پررنگ زنان است. تغییر تاریخچه مجموعه سخنرانی که در آغاز سپتامبر گذشته است و مربوط به یک نمایشگاه به همین نام باز می شود که 7 مارس در نزدیکی مرکز کلرادو تاریخ زنان در بایرز-Evans خانه موزه.

“دموکراسی این است که ما همه بخشی از دموکراسی” DiPrince یادداشت ها. “این چیزی است که برای ما اتفاق می افتد آن است که ما. در نهایت ما می خواهیم تمام چهار طبقه از موزه فعال در برخی از راه را از طریق هنر و یا نمایشگاه.” اما فعالانه برنامه ریزی شده نیز فراتر از تاریخچه کلرادو مرکز و بایرز-Evans ماهواره ای. “ما می خواهیم به استفاده از 360 درجه راه هایی برای تمرکز بر دموکراسی در بزرگتر دنور جامعه” او می افزاید.

پیش از دموکراسی آمریکایی‘s, ورود به, تاریخ, کلرادو, استخدام کریس Getzan برای یک نقش جدید — که از برنامه های عمومی مدیریت. Getzan می آید از گرم کوکی ها از انقلاب دنور مدنی “باشگاه سلامت” است که مردم را تشویق به از آن لذت ببرید — ساخت با لگو و یا با بهره گیری از یک کمدی معمول برای مثال — در حالی که یادگیری در مورد مهم مسائل عمومی. در تاریخ کلرادو او را رسیدن به جامعه و ساخت برنامه های مشابه که رویکرد اصول دموکراسی در یک راه جذاب از طریق سایت تجمعات در مکان های غیر معمول.

“این راه برای جمع آوری مردم با هم به کشف پیچیده تر تم های اطراف دموکراسی” توضیح می دهد که DiPrince. “ما امیدواریم که برای رفع ابهام این فرایند چگونه به یک شرکت کننده در دموکراسی است.”

Getzan برنامه را از رول را از طریق تابستان, شاخص های عمومی به صورت رسمی نمایشگاه در دموکراسی است که با آثار نادر و این عبارت: “اتفاقاتی که پیدا کردن در حال حاضر در سپس به کمک ما حرکت رو به جلو است.”

کسانی که حوادث را شامل مراجعه به همان کافه که در خدمت رایگان و یا پرداخت آنچه شما می توانید وعده های غذایی در ژوئن 11; یک مطالعه از دموکراسی به عنوان تمرین توسط زنبور عسل با پرورش دهندهء زنبور عسل گرگ McMahan و مایل کندو زنبور عسل در ریورساید گورستان زنبورستان با یک طرف-سفر تور از استراحت اماکن تاریخی رهبران در جولای 11 و جامعه وعده غذایی و برنامه های جنبش و مهاجرت در چهار مایل پارک تاریخی پس از یک استراحت توقف همراه چروکی دنباله در اوت 13. در اطراف هالووین Getzan نیز همکاری در یک زامبی اقدام, اما در حال حاضر این جزئیات افتاد.

“کریس می گوید:” اگر همه موافق آن است و نه یک ائتلاف'” DiPrince می گوید. “یک ائتلاف در حال ساخت چیزی هم با افرادی که دیدگاه های مختلف از شما. گاهی اوقات آن را به یاد انسانیت از مردم در اطراف شما است.”

کوچکتر نمایشگاه نیز خواهد شد تا پاپ در تاریخ کلرادو — یکی سرپرستی مادری هنرمند گرگ معامله خواهد شد که تمرکز بر بومی انداز دموکراسی و دیگری بر اساس دنور هنرمند Adri نوریس “زنان رفتار بد” پرتره سری تجلیل از رهبران زنان از رنگ ها که شانس آورده و در مورد تغییر در جوامع خود.

تاریخچه کلرادو نمی خواهد رها کردن ایده دموکراسی پس از دموکراسی آمریکایی باز می شود و انتخابات فصل به پایان می رسد. “ما همچنین گسترش برنامه نویسی پس از انتخابات و اکتشاف از طریق نمایشگاه چگونه دموکراسی چیزی است که شما 365 روز سال و رای گیری فقط یک چیزی که شما به عنوان یک بخشی از آن” DiPrince توضیح می دهد. “ما تمرکز بر روی راه هایی برای گرد هم می آیند و پس از شما از دست دادن یک انتخابات برای پیدا کردن راه مثبت به حرکت رو به جلو فکر کردن در جامع راه است.”

موزه نیست در انتظار انتخابات را نتیجه حرکت رو به جلو در مناطق دیگر ، آن را به تازگی اعلام کرد اتحاد با Gill پایه و اساس است که به ارمغان می آورد جدید متصدی هارون مارکوس در هیئت مدیره به نظارت اختصاص داده شده کلرادو تجاوز+ مجموعه پروژه; تاریخچه کلرادو نیز فقط استخدام دستیار متصدی اسپانیایی, لاتین و Chicano, تاریخچه Lucha Martinez de Luna.

و آن چهار آزادی برای اولین بار مشخص شده در یک سال 1941 سخنرانی فرانکلین دلانو روزولت — آزادی بیان و آزادی از پرستش و آزادی از و آزادی از ترس — که در حال گرفتن به روز رسانی از هنرمندان نمایش داده خواهد شد به عنوان بخشی از دموکراسی آمریکاییآوردن مفهوم بازگشت به خانه.

“این ایالت کلرادو مجموعه” DiPrince تأکید می کند. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را واقعا نشان دهنده است که در اینجا است که یک Coloradan.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de