دموکرات قطره از DuPage County مسابقه هیئت مدیره پس از بحث جیر

حزب دموکرات نامزد برای یک منطقه 4 صندلی در DuPage County تخته انداختن از نژاد و عذرخواهی برای “غیر مسئولانه” توییت او در مورد ارسال تظاهرات در پورتلند اورگان است.

Hadiya افضل های اخیر فارغ التحصیل از دانشگاه تایید کرد صبح روز دوشنبه او در پایان مبارزات انتخاباتی خود را برای سرنگون کردن جمهوری وقت تیم الیوت گلن اللین وکیل در انتخابات ماه نوامبر.

                                                                                                                                                                                                                       

DuPage دموکرات ها در حال آماده سازی برای تخته سنگ نامزد دیگری به جای افضل در انتخابات حزب رئیس سینتیا Borbas گفت.

در طول 10 ساعت یکشنبه, افضل اعلام کرد که خروج او پیشنهاد زیرا او صدای جیر جیر تا به حال تبدیل شدن به یک حواس پرتی و پس از او در ابتدا در دفاع از خودش در Facebook. صدای جیر جیر خود را جلب انتقاد از هر دو طرف راهرو.

“به عنوان یک فعال جوان, من تصمیم به اجرا در DuPage County هیئت مدیره منطقه 4 را مترقی تغییر سیاست برای جامعه بزرگ شدم و عمیقا برای” افضل نوشت: در نامه خروج. “اوایل صبح روز یکشنبه من نوشته شده, شخصی, صدای جیر جیر در مورد تظاهرات در پورتلند اورگان است. پست من در طعم و مزه فقیر نیست و منعکس کننده ارزش های من مطرح شد و عزیز نگه. من را پشتیبانی نمی کند و یا چشم پوشی از خشونت در هر شکل. من قدردانی و حمایت از نقش است که اجرای قانون نقش در حفظ جوامع ما امن است.”

افضل پست پس از ظاهر محافظه کار رسانه های اجتماعی شخصیت اندی Ngo به اشتراک گذاشته تصویر به توییتر دنبال یکشنبه. افضل ساخته شده است که او در توییتر حساب کاربری خصوصی.

این تصویر نشان می دهد افضل نوشت که او بارها و بارها به تماشای یک ویدیو از یک درگیری میان معترضان و افسران و “خنده در هر زمان تنها.” این کلیپ کوتاه به نظر می رسد نشان می دهد یک افسر فدرال پرتاب پرتابه بیش از یک مانع و پس از آن یک پرتابه ضربه همان افسر در سر.

                                                                                                                                                                                                                       

معترضان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی که در برابر حضور ماموران فدرال اعزام به پورتلند.

قبل از انداختن بیرون افضل نوشت: اوایل یکشنبه در Facebook صفحه ای که “جناح راست فعالان” تا به حال راه اندازی یک “بد-ایمان کمپین اسمیر” در برابر او و این که او بود و برنامه “موج هماهنگ نژادپرستانه جنسیتی و Islamophobic آزار و اذیت.”

“نظر گرفته شده خارج از چارچوب بسیار ناامید کننده” افضل نوشت. “من چشم پوشی نمی کند خشونت در هر شکل و در واقع شده است یکی از بسیاری از صداهای خواستار تغییر سیاست به ما policing مشکلات امروز است.”

هنگامی که تماس با یک هرالد روزانه خبرنگار افضل گفت: او در دسترس خواهد بود برای بیشتر نظر دوشنبه بعد از ظهر.

افضل دقت برنده پنج راه اصلی مسابقه برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات. افضل بود 4,447 آرا یا 28.23 درصد از کسانی که بازیگران به دنبال لین LaPlante یک گلن اللین ویولننواز با 4,399 آرا یا 27.92%.

دموکرات ها به دنبال مشاوره حقوقی در مورد slating روند اما آن را درک است که در حوزه کمیته نفر در منطقه 4 باید تا اواسط ماه اوت به انتخاب یکی دیگر از نامزد Borbas گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

“من مطمئن هستم که آنها را بدیهی در نظر گرفتن لین به عنوان او در مسابقه” Borbas گفت.

آن را در نهایت افضل تصمیم به رها کردن از انتخابات عمومی مسابقه را نشان می دهد و “اقدام قاطع” حزب رئیس گفت.

“من فکر می کنم که واقعا ما را reframe گفتگو که ما همه توافق دارند که خشونت هرگز پاسخ و سپس تمرکز بر روی مسائل” Borbas گفت: روزانه هرالد.

او همچنین با صدور یک بیانیه رسمی از طرف این حزب است.

“ما می خواهیم به صورت کاملا روشن است که ما را پشتیبانی نمی کند خشونت از هر نوع” بیانیه خوانده شده در بخش. “در حالی که تنش ممکن است اجرای بالا در سطح ملی یا محلی ما همیشه باید فشار برای تغییر مسالمت آمیز و راه حل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر