پس از ماه ها از گوشی/متن بانکی درب-ضربه زدن و از فعالیت سیاسی دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب کارولینای جنوبی رای دهندگان در نظرسنجی نهایی آرا روز شنبه در دولت دموکراتیک اولیه. دو ماه به 2020 و پس از سه متحده وزن در برنی ساندرز پدید آمده است به عنوان سناتور برنده هر دو نوادا و نیوهمشایر و garnering بیشترین تعداد آرا در آیووا (هر چند او در آمد کمی پشت پیت Buttigieg در نمایندگان). نوادا در قفقاز شد اولین آزمون نامزد درخواست تجدید نظر به اقلیت رای دهنده به آن توجهی اسپانیایی جمعیت. ساندرز محبوب ترین نامزد در میان رای دهندگان لاتین, CBS News ورودی نظرسنجی نشان داد.

اما در کارولینای جنوبی نامزدها مانند بایدن و تام Steyer امیدوار هستند با پیروزی در این دولت است. کمپین خبرنگار LaCrai Mitchell گزارش که ثبت نام جمهوری خواهان همچنین قادر خواهد بود برای رای دادن چون دولت باز مقدماتی معنی همه ثبت نام رای دهندگان کارولینای جنوبی شرکت می کنند در هر دو حزب اصلی بدون در نظر گرفتن وابستگی سیاسی.

کارن مارتین سازمان از اسپارتان حزب چای است که منجر تهمت 229 (229 برای مارس 29) یک تلاش است که با استفاده از رسانه های اجتماعی و کلمه از دهان برای تشویق جمهوری خواهان برای رای دادن به برنی ساندرز در روز شنبه. بایدن بوده است که منجر مسابقه در کارولینای جنوبی است. مارتین گفت که او کوچک بود و به امید پیروزی به اندازه کافی برای حمایت از ساندرز به ضربت او را به مقام اول در بالا جو بایدن است که برگزاری بر روی کاهش سرب در دولت است. مارتین و گروه او می گویند آنها واقعا هل دادن برای بسته مقدماتی در دولت که به معنی ثبت نام اعضای حزب خواهد بود قادر به رای دادن در خود حزب اصلی. اخلال در روند او پیشنهاد ممکن است حرکت دولت به آن شرکت کنند ، رادیو فردا همچنین با صحبت دموکراتیک شهرستان رهبران حزب که کمتر نگران آن است که تلاش خواهد شد “خرابکاری” دموکراتیک اولیه. “بسیاری از سابق جمهوری خواهان در حال برنامه ریزی در رای گیری دموکراتیک در این زمان نه به خرابکاری اما از آنجا که آنها واقعا معتقدند یک نامزد حزب دموکرات یکی از بهترین انتخاب ماه نوامبر گفت:” چارلستون کانتی حزب دموکرات صندلی کالین Condon.

دنباله نشانگر ”

بیشتر در دنباله نشانگر

پیدا کردن بیشتر از میچل در تاریخ این ایالت اولیه مبارزات و به همین دلیل همه این مسائل در اینجا.

از نامزدها

برنی ساندرز

برای اولین بار در مبارزات انتخاباتی ساندرز آورده coronavirus صبح امروز در سنت جورج, کارولینای جنوبی, و او آن را به یک چاقو در رئیس جمهور تهمت به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار کارا Korte. “همه می دانند وجود دارد coronavirus گسترش در سراسر جهان گفت:” ساندرز. “شما فکر می کنم که شما می خواهم یک رئیس جمهور ایالات متحده پیشرو — کار با دانشمندان سراسر جهان گرد هم آوردن مردم به شکل از چگونه ما قصد مقابله با این بحران است.” سناتور ادامه داد:او است که در اینجا در کارولینای جنوبی او حتی نمی باید هر گونه مخالفت در جمهوریخواه اولیه” گفت: Sanders. “چه احساساتی را و چگونه خرده می تواند به شما بود؟” ساندرز پس از آن ساخته شده یک چالش مستقیم به رئیس جمهور گفت: “سلام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن چرا شما نگرانی در مورد کوروناویروس به جای اخلال دموکراتیک اولیه حق در اینجا در کارولینای جنوبی است ؟ قبلا در این تجمع ساندرز به نام رئیس جمهور تقلب و استناد رئیس جمهور آبراهام لینکلن گفت: “شما می توانید همه مردم برخی از زمان و برخی از مردم همه زمان اما شما نمی توانید احمق همه مردم در همه زمان ها.”

علاوه بر این ساندرز با انتقاد از میلیاردر, کلاس, Mike Bloomberg و همکار خود را دموکراتیک نامزدها در کمپین جمع آوری کمک های مالی. آن را نادر برای ساندرز را به مسخره ثروتمند. در روز شنبه گفت: این جمعیت جمع آوری شده در سنت جورج که میلیاردرهای “نیست شر آنها نادان است.” “آنها یک سرنخ […] آنها نمی دانند آنچه که در دنیای واقعی” گفت: Sanders. رای دهندگان گرفتار ساندرز’ توجه در بحث آموزش و پرورش خود را برنامه ریزی. این زن گفت: او یک معلم بود و دارای سه شغل های اضافی برای زنده ماندن از جمله رانندگی برای بارگذاری و کار به عنوان یک barista. “چه شما فقط توصیف است ملی رسوایی” گفت: Sanders.

در بلومبرگ ، ساندرز اشاره بلومبرگ دفاع از ثروت خود را در طول ایسنا بحث است. روز یکشنبه بلومبرگ گفت که او سخت کار می کرد برای به دست آوردن ثروت است. ساندرز بدبختانه که در اطراف برای از خواب بیدار شدن جمعیت در یک نقطه و گفتند “پس آیا هر کس دیگری در امریکا است. مگر اینکه من اشتباه بسیاری از شما را دیده اند و نه یک 15 میلیارد دلار افزایش در ثروت خود را در طی 3 سال.” کردن انتقادات ساندرز اشاره مخالفان سوپر پکس و مسخره ثروتمند بودن در برابر مبارزات انتخاباتی خود. در نهایت ساندرز در حالی که فهرست کردن عناصر از دستور کار خود شوخی در مورد ایده های خود را که “رادیکال” و sarcastically با اشاره به آنها به عنوان “کمونیسم.”

پیت BUTTIGIEG

پس از اتمام قوی در آیووا و نیوهمشایر پیت Buttigieg هنوز هم چهره های قابل توجهی headwinds در جذاب به رای دهندگان به انتخابات تقویم حرکت به کارولینای جنوبی و سه شنبه متحده گزارش CBS News, کمپین خبرنگار جک Turman.

Buttigieg غالبا استدلال در مبارزات انتخاباتی که انجام خوبی در آیووا و نیوهمشایر که عمدتا سفید خواهد نشان دادن توانایی های خود را به نفع خود. و برنده شدن او استدلال خواهد به من قرض بدهید نامزدی اعتبار در کشورهای با اقلیت های بیشتر رای دهندگان از جمله دو بعدی به رای نوادا و کارولینای جنوبی است. در روز مقدماتی نیوهمپشایر او گفت: CBS اخبار او شنیده می خواهم از رای دهندگان در آن است که آنها می خواستند برای دیدن یک نامزد اثبات او یا او می تواند برنده. “من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک سطح از وضوح که ما ظهور از نیوهمشایر که در آن مبارزات مثل من که نیاز به بیرون رفتن وجود دارد و کسب حمایت و ثابت کنیم که ما باید پیام حق را یک فرصت کاملا جدید به آن را انجام دهد و در حال گرفتن یک نگاه دوم از رای دهندگان که واقعا نمی شد تنظیم به ما خیلی قبل از” Buttigieg گفت.

اما جوان شهردار سابق ساوث بند نیست خیلی از گزاف گویی کردن از اولین دو کشور پایان سوم در نوادا پشت جو بایدن و برنی ساندرز. آیووا حزب دموکرات فاجعه دست زدن به آن قفقاز در اوایل این ماه مفید نبود به Buttigieg. آن طولانی تاخیر در گزارش نتایج را تکذیب کرد Buttigieg افزایش پس از پایان در بالا در این زمینه است. رفتن به کارولینای جنوبی او رای دورتر با 10% پشتیبانی در اخبار CBS’ تازه ترین نظرسنجی.

مایک بلومبرگ

در حالی که مبارزات انتخاباتی در هوستون بلومبرگ انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به کروناویروس به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار Tim پری. بلومبرگ گفت که رئیس جمهور مجبور به کاهش بودجه برای مراکز کنترل بیماری و اخراج از کاخ سفید تیم در شارژ از بیماری های همه گیر. “او پیش بینی کرد این بود که همه در حال رفتن به بیش از دو ماه” بلومبرگ گفت. “اما رئيس جمهور است نه یک دانشمند. (این یک راه خوب برای آن قرار داده است.) او حتی بر این باورند در علم!” بلومبرگ در حالی که او شهردار بود برای مقابله با شیوع آنفولانزای خوکی در سال 2009 و ویروس نیل غربی در سال 2012. او گفت: PBS “NewsHour را” جودی Woodruff که زمانی که او شهردار بود: “من تا به حال یک فرد یک کل واحد است که وجود دارد برای رسیدگی به مسائل مانند آنفولانزای خوکی و هوا پس از 9/11 زمانی که مردم تنفس آن هوا است.”

دولت توسط دولت

کارولینای جنوبی

در آستانه کارولینای جنوبی اولیه رئیس جمهور تهمت میزبانی یک کمپین تجمع در نورت چارلزتن. اوایل اولیه دولت ضد برنامه نویسی می آید در حال رشد در میان ترس از coronavirus تهدید و وال استریت بدترین هفته از سال 2008, CBS News, کمپین خبرنگار نیکول Sganga گزارش. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن شب جمعه تجمع در نورت چارلزتن سالن بزرگ و مرکز هنرهای نمایشی آغاز خواهد شد در 7pm. کمپین مقامات انتظار برای پر کردن 13,000 عرصه صندلی.

رییس جمهور منصوب شد, معاون رئیس جمهور مایک پنس منجر به کروناویروس وظیفه نیروی شنبه در پی هشدار “جامعه گسترش” از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. ایسنا گزارش در ایالات متحده حداقل 62 نفر تحت درمان COVID-19 به عنوان روز پنج اکثر آنها تخلیه از آسیا است.

دموکراتیک رقبا و ریاست جمهوری رقیب از جمله ساندرز بایدن و Steyer باید تمام هدف گرفته در آقای Trumps’ پاسخ به COVID-19 در روزهای اخیر در حالی که مبارزه از طریق کارولینای جنوبی است. در روز پنج شنبه Steyer به نام دولت در پاسخ به همه گیر “به طور چشمگیری ناکافی و بی کفایت” تجمع در مبارزات انتخاباتی در شمال چارلستون Mitchell گزارش.

تگزاس

یک نظرسنجی جدید از Univision اخبار و مرکز مکزیک مطالعات آمریکا در دانشگاه هوستون نشان می دهد ساندرز پیشرو در تگزاس فقط چهار روز قبل از این دولت اولیه در سه شنبه, به گزارش CBS News, کمپین خبرنگار آدم بروستر. ساندرز در صدر نظرسنجی با 26 درصد احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان گفت: آنها قصد داشتند به حمایت از او. او به دنبال بایدن (20%), بلومبرگ (20%) وارن (11%) و Buttigieg (6%). بقیه شد و در این زمینه تمام شد در 2% یا کمتر. نظرسنجی انجام شده از فوریه 21 فوریه 26 با یک حاشیه خطا از +/- 4.3 درصد است. همچنین نگاه اولویت برای Latino رای دهندگان زن را تا 30 درصد از رای دهندگان واجد شرایط در تگزاس با مورد تحقیقات پیو. سی و یک درصد گفت: آنها برنامه ریزی شده برای حمایت از ساندرز به دنبال بلومبرگ (23%) بایدن (19%) وارن (8%) و Buttigieg (5%). بقیه زیر 5 درصد. حاشیه خطا برای آن بخش بود +/- 5.5%. همانطور که برای مسائل بالا برای رای دهندگان لاتین: کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی بود اولویت بالا (35%) و به دنبال آن بهبود دستمزدها (23%) ایجاد مشاغل بیشتر (18%) حفاظت از مهاجر حقوق (16 درصد) توقف حملات نژادپرستانه علیه مهاجران و لاتین (11%) و کاهش مالیات (10%).

کالیفرنیا

در حالت طلایی دو نظرسنجی جدید نشان داد ورمونت سناتور برنی ساندرز با آگهی های به گزارش ایسنا کمپین خبرنگاران Musadiq بیدر و الکس قلع. یک نظرسنجی از سی ان ان از روز شنبه نشان می دهد ساندرز پیشرو با 35% پس از وارن در 14 ٪ و بایدن در 13% بلومبرگ در 12% و Buttigieg در 7% به دور از بالا پنج. دانشگاه کالیفرنیا در برکلی نیز منتشر شد یک نظرسنجی جدید در روز جمعه نشان ساندرز پیش از بسته توسط یک حاشیه بزرگ. در این نظرسنجی ساندرز آگهی با 34% پشتیبانی توسط وارن 17 درصد بلومبرگ در 12% و Buttigieg در 11٪. بایدن در می آید پنجم در 8٪.

کالیفرنیا اولین شریک جنیفر Siebel Newsom برنده جایزه فیلمساز و یک آرزو برای حمایت, کمپین, جمعه اعلام کرد او حمایت وارن. در یک ویدیو ارسال شده در حساب توییتر Siebel Newsom گفت: وارن “است که درخشان ترین فرد در این اتاق و او در واقع در مورد مراقبت از هر یک از شما.” Siebel Newsom خواست رای دهندگان به “فکر می کنم در مورد همسران خود مادران شما و دختران شما. رای وجدان خود را و نه آنچه صاحب نظران و میلیاردرهای می گفتن شما را به انجام است.”

از بعد از ظهر جمعه بیش از 3 میلیون رای دهندگان تا به حال از طریق پست در برگه های رای خود را با توجه به سیاسی داده Inc. بیش از 16 میلیون رای بیش از 7 میلیون به دموکرات ها بودند و از طریق پست به رای دهندگان این سال است. نامزدها انتظار می رود به کمپین در کالیفرنیا در پنج روز آینده به عنوان سوپر شنبه بافندگی. وارن Sanders, Buttigieg, بایدن, Steyer و Tulsi Gabbard تمام رویدادهای برنامه ریزی شده به عنوان در حال حاضر.

در $$$

هزینه تبلیغات

نامزدها و خارج از گروه ها در مسیر به صرف بیش از $1 میلیارد دلار در سال 2020 مسابقه توسط سه شنبه با بلومبرگ کمک در مورد نیمی از این مبلغ. به گفته Kantar/OECD این تاجر میلیاردر را صرف بیش از 500 میلیون دلار در ماه مارس 3 در غیر مومن خود پیشنهاد برای کاخ سفید است. با توجه به خبر آنلاین سیاسی, واحد تولید کاردانی سارا Ewall-Wice, او تنها نامزد در انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر هزینه های تمام سوپر شنبه متحده با تنها چند روز به آغاز انتخابات مقدماتی حزب وجود دارد و آن عظیم نماینده مسافت. تنها نامزد دیگر که می آید نزدیک است ساندرز که به خرید تبلیغات در هر کشور به جز در خانه خود در ایالت ورمونت است.

ساندرز اما نمی آیند نزدیک به بلومبرگ در شرایط چقدر او را صرف در این کشورها است. بلومبرگ در حال گذراندن حدود 167 میلیون در تلویزیون و رادیو تبلیغات در سه شنبه متحده است. در مجموع ساندرز در حال گذراندن حدود 16.5 میلیون.

دیگر نامزدها که قرار داده شده آگهی خرید در سوپر شنبه متحده شامل Steyer با $42 میلیون ($35 میلیون از آن در کالیفرنیا به تنهایی), Klobuchar با 4.5 میلیون دلار تا کنون Buttigieg با حدود 2.2 میلیون وارن با حدود 2 میلیون و بایدن با حدود 1.5 میلیون. Gabbard صرف کمتر از 150.000 دلار. گراند مجموع تمام دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در سه شنبه متحده در هزینه تبلیغات می آید به حدود 236 میلیون دلار تا کنون, اما هنوز هم وجود دارد چهار روز برای رفتن. نامزدها نیز گرفتن کمک از خارج از خارج از گروه از جمله باقی بماند تایید شده است که پشتیبانی از وارن و outspent در سه شنبه متحده, روی میز آشپزخانه مکالمات تایید شده است که پشتیبانی از Klobuchar در حال گذراندن حداقل $750,000 در سه شنبه متحده و مترقی گروه VoteVets است که پشتیبانی از Buttigieg قرار دادن تبلیغات در ایالت از جمله کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de