دموکرات پیشبرد لایحه ای را برای محدود کردن Suncor تولید گازهای گلخانه ای و بهبود نظارت

روز پس از دولت air-کیفیت تنظیم کننده اعلام کرد حل و فصل بزرگ با یکی از دنور بدترین آلوده, کلرادو مقننه است در عمل ،

نمایندگان مجلس در کمیسیون انرژی مجلس و کمیته محیط زیست رای دادند 7-4 روز دوشنبه 9 مارس برای پیشبرد لایحه ای را که ایجاد یک سری محدودیت های جدید در سمی هوا تولید گازهای گلخانه ای نیاز به آلوده به بیشتر از نزدیک نظارت بر امکانات خود و بهبود سیستم های خود را برای هشدار عمومی در صورت انتشار کنترل نشده و یا حادثه دیگر.

در حالی که چندین منابع زیادی از آلاینده های صنعتی در سراسر کشور خواهد بود موضوع به مقررات جدید لایحه ارشد هدف Suncor Energy تجارت شهرستان پالایشگاه نفت است که با تجربه چندین حوادث اخیر که احساس خطر ساکنان در نزدیکی جوامع; هفته گذشته Suncor موافقت به پرداخت 4 میلیون دلار جریمه به دولت در بخش بهداشت و درمان در ارتباط با طیف گسترده ای از درجه کیفیت موارد نقض.

“تجارت شهرستان شنیده می شود,” نماینده آدرین Benavidez یک دموکرات که نشان دهنده شمال دنور شهرداری که در آن Suncor مرکز واقع شده است گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره در روز دوشنبه. “آنها می توانند همچنان به تنفس در این هوا و نمی دانم آنچه در آن است. این مواد شیمیایی در کشتن مردم ما است. ما نیاز به داده ها. ما نیاز به استانداردهای بهداشتی کمک خواهد کرد که مردم ما است.”

خانه بیل 1265 اسپانسر شده از طرف Benavidez و دیگر نمایندگان مجلس که نماینده جوامع نهفته در دنور را هدایت می کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط برای تنظیم یک کلاس جدید از آلاینده ها به نام “هوا سمی” از جمله بنزن و هیدروژن سیانید بسیار سمی شیمیایی ساطع شده توسط Suncor تسهیلات به عنوان یک محصول جانبی از تصفیه روند.

چرا که تنظیم کننده فدرال در سازمان حفاظت محیط زیست نه یک محدودیت برای هیدروژن سیانید تولید گازهای گلخانه ای شرکت هایی مانند Suncor به طور موثر خود را تنظیم محدودیت تولید گازهای گلخانه ای که درخواست مجوز دولت و Suncor پالایشگاه در حال حاضر مجاز به فشار بیش از 25000 پوند از گاز سمی — یک بار استفاده می شود به عنوان یک سلاح شیمیایی به درجه فوق کم درآمد و عمدتا لاتین محله در شمال دنور در هر سال است. HB 1265 خواهد دید که راه گریز هدایت دولت را در هوا کنترل کیفیت کمیسیون به تصویب “سلامت مبتنی بر انتشار محدود” برای هر یک از آن تحت پوشش آلاینده ها.

این لایحه همچنین نیاز به نظارت سختگیرانه تر از تولید گازهای گلخانه ای در امکانات مانند Suncor گیاه از جمله “fenceline” نظارت برای ضبط سطوح آلودگی بودن تجربه در نزدیکی جوامع و ایجاد یک دولت-اجرای سیستم هشدار به اطلاع ساکنان به طور بالقوه خطرناک, حوادث. قانونگذاران می گویند که بهبود جمع آوری اطلاعات و ارتباطات ضروری و مورد نیاز در تجارت شهرستان که در آن دو مدارس قرار داده شد در مستند زیر یک نقص در Suncor تسهیلات در ماه دسامبر و در دیگر جوامع نهفته مانند محله های اطراف مارتین دریک نیروگاه برق در کلرادو اسپرینگز.

“وجود دارد بسیاری از این سمی آلوده در سراسر ایالت کلرادو و این لایحه طراحی شده است برای نگه داشتن کسانی که سمی آلوده پاسخگو” گفت: سناتور جولی گونزالس یک دموکرات از دنور. “این کار ما را به اطمینان حاصل شود که به طور مستقیم تحت تاثیر جوامع در حال مسلح با منابع دانش و حمایت های به نگه داشتن خانواده خود را امن است.”

در علاوه بر این به HB 1265 دموکراتیک نمایندگان مجلس نیز با هل دادن یک لایحه که سه برابر حداکثر مجازات که تنظیم کننده دولت می تواند در اعمال آلوده که نقض هوا-کیفیت قوانین. در حالی که آنها امیدوارند این توافق که تنظیم کننده دولت رسیده با Suncor خواهد شروع به بازسازی اعتماد با جامعه, آنها می گویند, آن را تقریبا به اندازه کافی.

“من فکر می کنم که حل و فصل به دست آمد به دلیل مستقیم سازماندهی جامعه و نیز از آنجا که همه از ناگهانی وجود قانون در آثار به برگزاری این شرکت پاسخگو” گونزالس گفت. “این یک گام اول است اما قانون رفتن به مرحله بعدی در این فرایند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر