دموکرات ها جمع آوری برای “یکشنبه خونین “‘ بزرگداشت در سلما

سلما علا. — دموکرات نامزد ریاست جمهوری جمع شده بودند روز یکشنبه در این بوته جنبش حقوق مدنی به درخواست تجدید نظر برای پشتیبانی در یک شهر که در آن تظاهرکنندگان پس از ضرب و شتم برای راهپیمایی برای حق رای دادن.

دو روز قبل از بازی مهم سه شنبه, رای, تم مبارزه با سرکوب رای دهندگان ارائه فقیر با یک راه و شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مرکز صحنه در حوادث مارک 55 سالگرد œBloody یکشنبه,’� زمانی که پلیس سفید حمله سیاه راهپیمایان در شهر سلما در ایالت آلاباما.

                                                                                                                                                                                                                       

تنها چند ساعت پس از پشتیبانی قوی توسط رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی برداشته جو بایدن به اولین اولیه پیروزی سابق معاون رئیس جمهور تعیین شد به صحبت می کنند در طول صبح عبادت در تاریخی قهوه ای چپل AME Church, که در آن سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ همچنین برنامه ریزی برای صحبت کنید. دو تقسیم تاییدیه از پیشرو سیاه گروه های سیاسی در آلاباما یکی از 14 متحده رای گیری در روز سه شنبه.

آن دو نفر از نامزدها به علاوه سنسور. الیزابت وارن و ctq و شهردار سابق پیت Buttigieg شد برنامه ریزی برای پیوستن به راهپیمایان دوباره وضع به راه رفتن در سراسر جراحی-قوسی ادموند Pettus پل به پایان رسید که در ضرب وشتم دهه پیش. تام Steyer همچنین حضور با وجود تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را پس از یک فقیر در کارولینای جنوبی است.

Rep. تری Sewell, the lone سیاه عضو آلاباما هیئت نمایندگان کنگره خواست صدها نفر از مردم با حضور در یک جامعه صبحانه به رای بایدن و فعال کردن ‘œa بازگشت به تمدن.’�

‘œJoe بایدن نه تنها می داند که او می داند شما’� او گفت:.

ایالت آلاباما troopers ضرب و شتم و پاره-گاز کشته صدها نفر از رای گیری-حقوق تظاهرکنندگان تلاش به راهپیمایی از سلما به مونتگمری, پایتخت در 7 مارس 1965. تنها 25 در زمان ها و سال های دور از پیوستن به کنگره, نماینده کنگره, John Lewis, led راهپیمایان بود و در میان زخمی شدند.

                                                                                                                                                                                                                       

رویارویی دو مرحله به صورت گسترده سلما به مونتگمری حق رای مارس به رهبری کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور هفته بعد و کمک به الهام بخشیدن به تصویب قانون حق رای بعد از آن سال.

سال ها پس از دشوار بوده است در شهر سلما در, که در آن توقیف کسب و کار و خالی ویران ایستاده فقط بلوک از با شکوه antebellum قصرها. شهر و اطراف دالاس کانتی به طور معمول برخی از بالاترین نرخ بیکاری در دولت است.

جمعیت این شهر به طور پیوسته رو به کاهش و آمار آمار نشان می دهد 41 درصد از برآورد 17,800 افرادی که همچنان در فقر زندگی می کنند. حدود 82 درصد از این شهر ساکنان سیاه و سفید هستند و هر دو مدارس و محله های عمدتا جدا نژاد با نژادهای حضور در مدارس دولتی و سفیده حضور در آکادمی خصوصی. جرم مقدار از آن مربوط به باندهای مشکل ثابت است, مقامات می گویند که.

سلما شهردار Darrio ملتن تایید بایدن به عنوان کسی که می تواند کمک کند.

‘œJoe درک مسائل خانواده در سلما و جوامع در سراسر کشور صورت,’� او گفت:.

واقع در حدود 50 کیلومتری غرب Montgomery, سلما عمیق روابط برای هر دو حقوق مدنی و جنگ داخلی. گذشته از اینکه این سایت از یکشنبه خونین ، ادموند Pettus پل نام یک مؤتلفه کلی و سناتور ایالات متحده است که حمایت برای سفید برتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>