دموکرات ها به امید پر کردن کتی هیل سابق کنگره صندلی

لس آنجلس (CBSLA) — ریاست جمهوری اولیه نخواهد بود تنها چیزی که در انتخابات در مارس 3. نیز وجود خواهد داشت یک انتخابات ویژه برای کالیفرنیا 25th کنگره منطقه.

مسابقه کتی هیل صندلی در 25 کنگره منطقه است تا حرارت پس از دانشجوی سال اول حزب دموکرات استعفا داد در سال گذشته در بحبوحه رسوایی و اخلاق شد.

در دموکراتیک بلیط: استاد دانشگاه و کشیش رابرت کوپر سوم تاجر David F. Rudnick L. A. County health کارمند Getro Elize وکیل Anibal والدز-Ortega, رسانه های شخصیت Cenk Uygur و assemblywoman کریستی اسمیت.

“من قصد ندارم به تلاش برای فروش خودم را به شما به عنوان یک نامزد” اسمیت گفت. “من در اینجا خواهد بود برای شما کار خود را به عنوان قانونگذار.”

اسمیت در حال حاضر فرود آمد بزرگ تاییدیه از امثال حزب دموکرات و هیل که صندلی او امیدوار است برای پر کردن.

Uygur که میزبان آنلاین سیاسی نظر نمایش ترکان جوان است ضرب تا حمایت در میان ترقی خواهان و

“من نمی خواهم به کار با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Uygur گفت. “من می خواهم به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اسمیت می بالد خودش را به عنوان کسی که می تواند به جلب حمایت از لیبرال ها و محافظه کاران است.

در سال 2018 او برنده مسابقه برای تبدیل شدن به یک دولت assemblywoman در 28 منطقه بود که یک کرسی برگزار شده توسط جمهوری خواهان برای چند دهه.

“من نگه داشتن تمرکز بر روی آنچه رای دهندگان در این منطقه نیاز است. من نگه داشتن تمرکز بر روی ما چالش های زیست محیطی ما در طول سال wildfire فصل در جامعه ما عمومی ایمنی در مدارس دولتی بزرگ” اسمیت گفت.

Uygur است به شدت رویکرد متفاوت به سیاست و او با شهامت ابراز نظر او.

“من نمی فهمم کسانی که می گویند” نه Cenk نه برجسته کردن تفاوت های بین شما دو نفر است. وانمود شما همان است.’ که چگونه انتخابات کار” Uygur گفت. “ایده این است که دموکرات ها در حال رفتن به گرفتن جمهوری خواهان برای رای دادن برای آنها در حال وزش است و پوچ. شما نمی خواهید برای دریافت یک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان به رای دادن برای شما با بودن در حد متوسط دموکرات تایید شده توسط Nancy Pelosi.”

اسمیت به نام این افراد از 25 منطقه یک “صادر شده بر اساس” جامعه ای که رد “سیاسی mudslinging” چرخه پس از چرخه.

25 منطقه امتداد از سانتا کلاریتا به Simi Valley.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>