لورا جان سالم به در Packard یک مرحله IV سرطان تشخیص سه سال پیش اما پشته از صورتحساب های پزشکی او نشان داد در ایالت کلرادو کنگره در روز پنج شنبه 5 مارس نبود برای او شیمی درمانی و پرتو درمانی.

“این ها همه از من صورتحساب پس از سرطان” گفت: Packard کوچک-صاحب کسب و کار و بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات فعال هستند. “به عنوان بخشی از این لایحه من برای بررسی ویروس های تنفسی — یعنی آنفولانزا — و UC Anschutz صورتحساب $1,227.11 به بررسی من برای آنفولانزا. به طوری که اطلاعات مهم برای حفظ در ذهن در حال حاضر.”

پاکارد و دیگر طرفداران برای بهداشت و درمان-مراقبت از اصلاحات پیوست قانونگذاران دموکرات در کنگره به طور رسمی پرده “کلرادو گزینه” یک پیشنهاد برای دولت در سطح عمومی گزینه برای بیمه بهداشت و درمان است که در دسترس خواهد بود به Coloradans که خرید پوشش در بازار منحصر به فرد.

“ما باید بیشتر رقابت” Packard گفت. “و ما نیاز به مطمئن شوید این بیمارستان که در حال ساخت و ناپسند سود از بیماران مثل من پرداخت سهم عادلانه خود را.”

کلرادو گزینه ای خواهد بود که توسط شرکت های بیمه خصوصی است که فروش این طرح در کنار دیگر خود را عرضه می کنند از طریق اتصال برای سلامت کلرادو “بهداشت ارز” تاسیس شده در سال 2014 به عنوان یک نتیجه از قانون مراقبت مقرون به صرفه. اما آن نرخ بازپرداخت برای بیمارستان ها خواهد بود دربسته در محیط با تنظیم کننده دولت و شرکت های بیمه مورد نیاز خواهد بود به صرف 85 درصد از حق بیمه به طور مستقیم در مراقبت از بیمار است. که می تواند صرفه جویی در Coloradans تا 20 درصد در هزینه های مراقبت های بهداشتی دموکرات گفت: در اعلام و اجازه می دهد به عنوان بسیاری از 18,000 که در حال حاضر فاقد بیمه را تحت پوشش قرار گرفتن.

“ما ساخته شده است منحصر به فرد کلرادو راه حل فراهم می کند که پشتیبانی واقعی به مبارزه مردم افزایش رقابت و تضمین ما کلرادو بيمارستان ادامه خواهد داد به منابع آنها نیاز به خدمت به جوامع ما گفت:” سناتور جان کری Donovan یک دموکرات از بدرد خوردن و یکی از حامیان مالی سرب از خانه بیل 1349 قانون که ایجاد گزینه عمومی. “این تغییر نیاز داریم و این تغییر ما وعده داده است.”

HB 1349 مقدمه شرح زیر تصویب مقدماتی قانون در سال گذشته که به کارگردانی و تنظیم کننده دولت برای مطالعه و طراحی و اجرای یک گزینه و این مجموعه تا یک ریسک بالا در مرحله نهایی مسابقات بین دموکرات ها و مراقبت های بهداشتی صنعت در آخرین ماه از سال 2020 جلسه قانونی. در ماه ژانویه یک گزارش منتشر شده توسط وزارت امور خارجه وزارت بهداشت سیاست گذاری و تامین مالی گذاشته سرزنش برای بالا رفتن سرسام آور هزینه های مراقبت های بهداشتی در پای کلرادو بيمارستان که raked در بیش از 1500 دلار در سود به ازای هر بیمار در سال 2018 تقریبا یک به سه برابر افزایش از سال 2009.

“ما شاهد افزایش سود در بیمارستان سیستم در همان زمان که هزینه مراقبت رفته است تا برای کار Coloradans,” داناون گفت. “هر صنعت دیگر به قربانی در راه ما به کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و ما در حال آوردن بیمارستان به جدول با این لایحه است.”

در صورت تصویب این لایحه را کلرادو فقط حالت دوم پس از واشنگتن به تصویب دولت در سطح عمومی گزینه است. اما در ابتدا دموکرات ها را مجبور به غلبه بر بهداشت و قدرتمند-صنعت لابی است که مخالف طرح خود را در هر نوبت و آمد نوسانی یک بار دیگر پس از اعلام.

“متاسفانه با وجود پررنگ وعده و التهابی لفاظی های ‘کلرادو گزینه ای است که فقط یک تکرار از شکست سیاست های” کریس تهلن رئیس کلرادو, بیمارستان, انجمن در بیانیه ای گفت: در این لایحه معرفی می کند. “این پیشنهاد بیش از اندازه متمرکز پرداخت برای همه وعده صرفه جویی از طریق کاهش به بیمارستان. آن را تا حد زیادی نادیده اجزای حیاتی از سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله بیمه و شرکت های دارویی.”

حامیان این گزینه در زمان درد در مارس 5 کنفرانس مطبوعاتی به تصویر کشیدن آن به عنوان یک “مشارکت عمومی-خصوصی” است که نمی خواهد نیاز به توجهی دولت های سرمایه گذاری. طرح در دسترس بودن در ACA را ترویج “رقابت” و “انتخاب مصرف کننده” و کمک به اصلاح “بازار ” شکست” گفت: نماینده کریس کندی یک دموکرات از Lakewood.

هیچ یک از که است به احتمال زیاد برای برآوردن این لایحه مخالفان در بهداشت و درمان صنعت که در حال حاضر صرف صدها هزار دلار در این سال به مخالفت با این اقدام حتی قبل از آن معرفی شد. مخالفان منجر شده است در بخش بزرگی از مات و حمایت از گروه های شناخته شده به عنوان کلرادو مراقبت های بهداشتی آینده بود که راه اندازی شده توسط یک ملی dark-پول سازمان با روابط به بیمارستان بیمه و دارویی لابی.

این گروه پوشانده امواج رادیو و تلویزیون در کلرادو با تبلیغات مخالف دولت گزینه استفاده از زبان است که تقریبا یکسان استفاده می شود که در آن ملی و تبلیغات علیه به مراتب گسترده تر طرح مانند مدیکر برای همه است. “ما نیاز به ساخت بر روی چه چیزی کار در مراقبت های بهداشتی و نه بیش از شروع با یک دولت-اجرای سیستم ما نمی توانیم” یک آگهی گوید. (کلرادو گزینه های بخش خصوصی اجرای طرح است که تنها در دسترس خواهد بود به 8 درصد از Coloradans که خرید پوشش در فرد بازار را انجام دهد هیچ چیز مانند.)

در این اطلاعیه حامیان لایحه گفت که آنها همچنان به مذاکره با بیمارستان ها و دیگر گروه های صنعت بیش از راه هایی که عمومی-گزینه پیشنهاد می تواند بهبود یافته — اما تاکید کرد که با بالا بودن هزینه های مراقبت های بهداشتی در ادامه به تاثیر بسیاری از ترکیبات آنها won’t back down از این لایحه هسته اهداف است.

“این موضوع را می شنوم در درب: که ما باید با کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و ما باید مراقبت های بهداشتی و مصرف کننده در انتخاب یک اولویت” داناون گفت. “بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند هر Coloradan سزاوار مراقبت های بهداشتی مناسب و کلرادو گزینه این است که یک گام در این جهت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im