لس آنجلس (CBSLA) — معترضان به خیابانها در سراسر Southland دوباره در روز دوشنبه در واکنش به مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس یک هفته پیش.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti خطاب به شهرستان روز دوشنبه خواستار آرامش و برای Angelenos به دنبال محلی مقررات منع رفت و آمد سفارشات.

“ما نمی خواهد برای ایستادن خشونت برای غارت برای آتش سوزی امروز نه همیشه بدون استثنا” Garcetti گفت. “نه تنها به خاطر این اشتباه نه تنها به خاطر کسب و کار ما به سختی شروع به ایستادن … اما ما همچنین می دانیم خطر به زندگی انسان است.”

و رئیس شورای Nury مارتینز گفت: شورای شهر شده است بحث در مورد چگونه بهتر سرمایه گذاری در جوامع در سراسر شهر لس آنجلس است.

“چگونه می خواهیم به سرمایه گذاری در جوامع رنگ و نشان می دهد این افراد جوان که ما می خواهیم به مراقبت از آنها” مارتینز گفت. “ما نمی توانیم فقط در مورد آن صحبت کنیم باید در مورد آن.”

تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز در وان Nuys شد soured اواخر بعد از ظهر دوشنبه هنگامی که یک گروه از غارتگران آمار تعدادی از کسب و کارهای محلی در ون نویس بلوار بلوک فقط از یک گروه از تظاهرکنندگان برگزار شد که توجه پلیس.

اصلی اعتراض در ادامه به طور خلاصه به ریختن بر روی خیابان ها قبل از حرکت به عقب بر روی پیاده رو, به عنوان ده ها تن از افسران در پاسخ به این صحنه با یک نماینده از پلیس Suv ها.

معترضان همچنین با تجمع در گرانادا هیلز شعار “نه عدالت بدون صلح” را به عنوان آنها مسالمت آمیز راهپیمایی پایین سطح خیابان.

“شده است وجود دارد بسیاری از پلیس نژادپرستی و ما فقط می خواهیم یک تفاوت” یک دختر 14 ساله می گوید. “ما ain’t gonna stop اگر شما بچه ها را متوقف کند.”

جمعیت تظاهرکنندگان منحل مدت کوتاهی پس از 5 p. m. به عنوان محلی مقررات منع رفت و آمد سفارشات loomed.

مرتبط: فهرست: شیراز شهرها و شهرستانهای مسئله حکومت به عنوان ناآرامی همچنان ادامه دارد

در هالیوود صدها نفر از مردم در راهپیمایی, در امتداد بلوار هالیوود شعار و حمل علائم از جمله سرب بنر که خواندن “می گویند نام خود را” در اشاره به دیگر افراد کشته شده توسط پلیس.

مدت کوتاهی پس از 6 بعد از ظهر غارتگران شروع به هدف قرار دادن منطقه کسب و کار از جمله یک Rite Aid, فروشگاه 6130 Sunset Blvd. در هالیوود Gower دره گود و باریک پلازا.

گارد ملی بود بنا به گزارش ارائه امنیت فوق العاده در غرب هالیوود دوشنبه شب که در آن وجود دارد در حال حاضر هیچ اعتراض و فعالیت است. سن ویسنت بلوار بین بلوار سانتا مونیکا و لینک خیابان بسته خواهد شد تا 6 صبح سه شنبه.

در مرکز شهر لس آنجلس صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل لوس آنجلس سالن شهر به طور خلاصه راهپیمایی به Los Angeles Police Department ستاد قبل از بازگشت به شهرستان سالن.

وجود دارد هیچ گزارش فوری غارت خشونت از این گروه یا.

در غرب لس آنجلس و گروه دیگری از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان فدرال ساختمان در Wilshire بلوار نزدیکی وست وود. برخی از اعضای این گروه در راهپیمایی بر روی 405 در آزادراه Wilshire به طور خلاصه مسدود کردن خطوط عازم شمال.

پلیس به سرعت در پاسخ به این صحنه و جمعیت عقب نشینی از این آزادراه در ادامه به راهپیمایی در سطح خیابان.

صدها نفر نیز با تجمع در مرکز شهر ریورساید به صورت مسالمت آمیز در اعتراض نشسته در خیابان ها پس از حکومت به اثر رفت در حالی که احاطه شده توسط Riverside County sheriff نمایندگان.

این تظاهرات پس از یک روز از مخرب تظاهرات در سانتا مونیکا ،

سازمان های پلیس در لس آنجلس سانتا مونیکا و ساحل طولانی همراه گزارش حدود 1200 نفر در آن تظاهرات بسیاری از آنها جنحه برای نقض حکومت.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de