تظاهرکنندگان جمع آوری خارج Gardena خودکار بدن فروشگاه که در آن نوجوان کشته شده توسط نمایندگان کار کرده


شرق GARDENA (CBSLA) — ده ها تن از تظاهرکنندگان جمع شده بودند جمعه شب در خارج از شرق Gardena خودکار بدن فروشگاه که در آن 18 ساله به ضرب گلوله کشته شد توسط نمایندگان 24 ساعت قبل.

یک عکسي از 18 سال سن آندرس Guardado که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط Los Angeles County Sheriff نمایندگان در ژوئن 18 سال 2020 در آگورا هیلز کالیفرنیا. (عکس خانوادگی)

اعتراض سازمان یافته توسط اتحادیه del Barrio و دیگر عدالت اجتماعی سازمان ها به دنبال عدالت برای آندرس Gaurdado بود که کار به عنوان یک گارد امنیتی هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد پنج شنبه شب با نمایندگان با لس آنجلس کلانتر.

مدت کوتاهی پس از 6 بعد از ظهر تظاهرکنندگان در زمان به خیابان در 400 بلوک Redondo ساحل بلوار.

قبلا در این روز اعضای خانواده برگزار شد یک کنفرانس خبری در مقابل مغازه و گفت که Guardado مشغول به کار بود دو شغل و در تلاش بود برای رفتن به مدرسه برای تبدیل شدن به یک پرستار ثبت شده است.

“او یک مرد خوب,” جنیفر Guardado نوجوان, خواهر, گفت:. “او تو را از آن در زندگی است. او تو را آن و تبدیل شدن به یک حرفه ای در زندگی اما آنها در زمان که دور از من و خانواده من است.

“پدر و مادر من به طور کامل نابود شده است. ما همه مرده در حال حاضر در داخل.”

بخش کلانتر در روز جمعه گفت که Guardado به رسمیت شناخته شد به عنوان مجوز افسر امنیتی توسط ایالت کالیفرنیا است. همچنین گفت که وی با پوشیدن هر گونه لباس شخصی و یا یکنواخت نشان می دهد او مشغول به کار بود در ظرفیت یک گارد امنیتی.

این گروه همچنین گفت: یک اسلحه گرم و عاری از هر گونه شناسایی علائم و یا شماره سریال بازیافت شد در صحنه و شامل یک ظرفیت بزرگ ممنوع مجله.

اما اعضای خانواده گفت: آنها اعتقاد نداشت Guardado مسلح بود.

“من هرگز شنیده و یا دیده می شود او را از هر نوع سلاح” سلینا Avarca, Guardado پسر عموی گفت. “او هرگز صحبت در مورد آنها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de